Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Analiza / Shkrime / Opinione

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-08-2019, 16:11   #61
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 12,850
Thanks: 11,264
Thanked 6,141 Times in 2,902 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 189
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Mėsojmė nga tė tjerėt: Danimarka shteti mė i pakorruptuar nė botė!

E gjeta listėn me shtetet e botes:

Land 0-100 (der 100 er bedst) (2018)
Danmark 88
New Zealand 87
Singapore 85
Schweiz 85
Sverige 85
Finland 85
Norge 84
Holland 82
Canada 81
Luxembourg 81
Storbritannien 80
Tyskland 80
Australien 77
Island 76
Ųstrig 76
Belgien 75
Estland 73
Irland 73
Japan 73
Frankrig 72
USA 71
Uruguay 70
Forenede Arabiske Emirater 70
Bhutan 68
Barbados 68
Chile 67
Seychellerne 66
Bahamas 65
Portugal 64
Brunei 63
Taiwan 63
Qatar 62
Botswana 61
Israel 61
Slovenien 60
Polen 60
Cypern 59
Tjekkiet 59
Litauen 59
Saint Vincent og Grenadinerne 58
Spanien 58
Letland 58
Georgien 58
Kap Verde 57
Dominica 57
Sydkorea 57
Rwanda 56
Costa Rica 56
Saint Lucia 55
Malta 54
Namibia 53
Grenada 52
Italien 52
Oman 52
Mauritius 51
Slovakiet 50
Saudi-Arabien 49
Jordan 49
Kroatien 48
Malaysia 47
Rumęnien 47
Cuba 47
Vanuatu 46
Sćo Tomé og Prķncipe 46
Ungarn 46
Grękenland 45
Montenegro 45
Senegal 45
Jamaica 44
Salomonųerne 44
Hviderusland (Belarus) 44
Tunesien 43
Sydafrika 43
Marokko 43
Surinam 43
Bulgarien 42
Trinidad og Tobago 41
Ghana 41
Indien 41
Tyrkiet 41
Kuwait 41
Burkina Faso 41
Lesotho 41
Benin 40
Argentina 40
Serbien 39
Kina 39
Indonesien 38
Swaziland 38
Bosnien-Hercegovina 38
Sri Lanka 38
Panama 37
Guyana 37
Mongoliet 37
Gambia 37
Makedonien 37
Bahrain 36
Colombia 36
Thailand 36
Filippinerne 36
Albanien 36
Tanzania 36
Peru 35
Zambia 35
Ųsttimor 35
Elfenbenskysten 35
Egypten 35
Algeriet 35
Armenien 35
Brasilien 35
El Salvador 35
Niger 34
Ecuador 34
Etiopien 34
Pakistan 33
Moldova 33
Vietnam 33
Malawi 32
Ukraine 32
Mali 32
Liberia 32
Kasakhstan 31
Gabon 31
Djibouti 31
Maldiverne 31
Nepal 31
Togo 30
Dominikanske Republik 30
Sierra Leone 30
Bolivia 29
Myanmar (Burma) 29
Honduras 29
Kirgisistan 29
Paraguay 29
Laos 29
Libanon 28
Mexico 28
Papua Ny Guinea 28
Rusland 28
Iran 28
Guinea 28
Guatemala 27
Kenya 27
Nigeria 27
Comorene 27
Mauritania 27
Centralafrikanske Republik 26
Bangladesh 26
Uganda 26
Nicaragua 25
Madagaskar 25
Cameroun 25
Tadsjikistan 25
Aserbajdsjan 25
Eritrea 24
Usbekistan 23
Mozambique 23
Zimbabwe 22
Cambodja 20
Turkmenistan 20
Den Demokratiske Republik Congo 20
Haiti 20
Chad 19
Angola 19
Congo 19
Venezuela 18
Irak 18
Libyen 17
Burundi 17
Afghanistan 16
Sudan 16
Guinea-Bissau 16
Ękvatorialguinea 16
Yemen 14
Nordkorea 14
Syrien 13
Sydsudan 13
Somalia 10

* Shqipėria qenka nė listė nr. 101! Pėr 1 jemi jashtė lojės!!!Kosovėn nuk po e gjej askund!
__________________
devollitėt thonė

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Gi de Masha : 23-08-2019 nė 16:19
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-08-2019, 17:19   #62
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 1,159
Thanks: 46
Thanked 425 Times in 252 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyerKasėmi ėshtė njė i shkėlqyer
Re: Mėsojmė nga tė tjerėt: Danimarka shteti mė i pakorruptuar nė botė!

2019

Albania dhe Kosova 110
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur