Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti dhe Kultura Botėrore

Arti dhe Kultura Botėrore Mendime rreth artit dhe kulturės botėrore. Vlerat e pashuara tė gjenive botėrorė qė dhe sot mbeten tė paarritshėm. Kultura dhe arti qė dallon shtetet duke mahnitur njerėzit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-01-2017, 21:08   #41
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,173
Thanks: 6,164
Thanked 6,643 Times in 3,242 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 280
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Mos..tani ja ule moralin, mashkullit/burrit.
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
border=
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2017, 21:08   #42
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,125
Thanks: 3,795
Thanked 1,418 Times in 823 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
edhe une kam meritat e mia.vetem cica me ka munguar: love:E di,gjith naten zgjut ke nejt,per ato cullt

Dil o mizherje nga kjo tem ,se nuk esht per ty


__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2017, 21:08   #43
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,901
Thanks: 17,853
Thanked 23,023 Times in 8,868 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 525
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfarė ėshtė njė burrė?

cels i lumturis
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2017, 21:10   #44
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,145
Thanks: 15,610
Thanked 13,223 Times in 8,355 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 708
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Nuk ben qe une te vazhdoje me rolin tim, e ai te tijin ? Duhet me patjeter qe ai te me zere rolin mua, apo te ja liroj une rolin tim atij ?
Jo jo ti vetėm mos i merr rrolin atij dhe je nė rregull.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2017, 21:11   #45
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,646
Thanks: 7,002
Thanked 8,241 Times in 5,274 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Noe kjo eshte teme per ato qe kane vjelur pjeshka ter jeten. ti sapo e ke filluar
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2017, 21:11   #46
Noe
Mi vida
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 4,164
Thanks: 419
Thanked 301 Times in 229 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Mos ja ule , moralin mashkullit/burrit.
Mos na qaj hallin , moralin e kemi te forte
Noe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2017, 21:12   #47
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,173
Thanks: 6,164
Thanked 6,643 Times in 3,242 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 280
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Jo jo ti vetėm mos i merr rrolin atij dhe je nė rregull.
Ate te Kasapit... larg qofte , nuk e dua.
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2017, 21:16   #48
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,173
Thanks: 6,164
Thanked 6,643 Times in 3,242 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 280
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Noellag Shiko postimin
Mos na qaj hallin , moralin e kemi te forte
Ashtu te forte Dru, mbajeni .

A ti kthehemi pyetjes/temes, tani ?
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
border=
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2017, 21:18   #49
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,646
Thanks: 7,002
Thanked 8,241 Times in 5,274 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Jo jo ti vetėm mos i merr rrolin atij dhe je nė rregull.
per ti thene mirmengjes dikujt duhet te gdhiesh njehere" thot poplli
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2017, 21:18   #50
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,111
Thanks: 11,756
Thanked 9,679 Times in 6,185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Burri eshte nje CPU me Pentium procesor te pa djegshem...karta grafike i punon edhe naten dhe midis kembeve ka nje hard drive ...magjik.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2017, 21:23   #51
[email protected]
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,806
Thanks: 2,282
Thanked 2,463 Times in 1,355 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Po. Por jo me shume se ai.
Vertet mendon se ai punon me shume?!
Kush i ben punet e shtepise?
Kush merret me rritjen e edukimin e familjes? Kush i ben femijet gati cdo mengjes? Kush i merr nga shkolla? Kush i con neper aktivitete? Kush u rri mbi koke kur semuren?! Kush kujdeset per gjithcka ne shtepi? Faturat, sebepet, pazaret etj?
Puna nuk matet vetem me leket qe sjell ne shtepi. Vertet burri im shpenzon dyfishin e oreve te mia ne pune e normal sjell me shume leke se une, por aq ben. Nuk perjeton kurre stresin tim. Thjesht se ka rrogen e mire dhe eshte i zoti ne punen qe ben nuk e ben ne te dobishem se une. Burri im ndihmon vetem po pati kohe dhe deshire. Se detyron njeri.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2017, 21:25   #52
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,646
Thanks: 7,002
Thanked 8,241 Times in 5,274 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga [email protected] Shiko postimin
Vertet mendon se ai punon me shume?!
Kush i ben punet e shtepise?
Kush merret me rritjen e edukimin e familjes? Kush i ben femijet gati cdo mengjes? Kush i merr nga shkolla? Kush i con neper aktivitete? Kush u rri mbi koke kur semuren?! Kush kujdeset per gjithcka ne shtepi? Faturat, sebepet, pazaret etj?
Puna nuk matet vetem me leket qe sjell ne shtepi. Vertet burri im shpenzon dyfishin e oreve te mia ne pune e normal sjell me shume leke se une, por aq ben. Thjesht se ka rrogen e mire dhe eshte i zoti ne punen qe ben nuk e ben ne te dobishem se une. Burri im ndihmon vetem po pati kohe dhe deshire. Se detyron njeri.
Kurse burri im bėn 50% nga ato qe broēkullite ti
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2017, 21:27   #53
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,901
Thanks: 17,853
Thanked 23,023 Times in 8,868 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 525
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Burri eshte nje CPU me Pentium procesor te pa djegshem...karta grafike i punon edhe naten dhe midis kembeve ka nje hard drive ...magjik.
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2017, 21:28   #54
[email protected]
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,806
Thanks: 2,282
Thanked 2,463 Times in 1,355 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Kurse burri im bėn 50% nga ato qe broēkullite ti
Paske burre flori.
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2017, 21:28   #55
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,646
Thanks: 7,002
Thanked 8,241 Times in 5,274 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

o Mand o sherrxhi
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2017, 21:30   #56
Noe
Mi vida
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 4,164
Thanks: 419
Thanked 301 Times in 229 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga [email protected] Shiko postimin
Paske burre flori.
Jet te lumtur i urojme
Noe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2017, 21:30   #57
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 36,901
Thanks: 17,853
Thanked 23,023 Times in 8,868 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 525
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Kurse burri im bėn 50% nga ato qe broēkullite ti
qenke grua me fat
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2017, 21:31   #58
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 16,626
Thanks: 13,615
Thanked 7,563 Times in 4,805 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 441
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2017, 21:32   #59
Noe
Mi vida
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 4,164
Thanks: 419
Thanked 301 Times in 229 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 67
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Noe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2017, 21:34   #60
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,255
Thanks: 5,827
Thanked 12,127 Times in 4,239 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 370
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfarė ėshtė njė burrė?

Ledio ci bone vetes.
Mos deshe Mé then gruja nė vėnd Tė burrit ? Apo The burre : meqe é thot pyetje? Lol

Oj gra jam é sigurte qe eshte Kjo é dyta se gruja é tij eshte superfemer
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur