Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Shqipėtarėt nėpėr botė

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-04-2016, 06:56   #1
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,242
Thanks: 352
Thanked 2,592 Times in 1,499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pushimet e veres ne Greqi.

me miqte po organizojme te kalojme dy jave atje. na intereson me shume pjesa e ishujve sigurisht. une nuk kam qene asnjehere ne greqi, gjithashtu edhe miqte nuk e njohin aq mire. duke ditur qe ka disa anetare ketu qe jetojne apo kane jetuar ne greqi, vendosa te hap kete teme. do ju isha shume mirenjohese nese do me sugjeronit vendet me te bukura ku ia vlen per te kaluar. faleminderit
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 07:24   #2
Sopoti
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,967
Thanks: 5,179
Thanked 5,759 Times in 3,036 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 209
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Broken Smile!

Greqia sikurse e di qe ka shume ishuj,duke nis nga me i frekuentuari San Torini i bukur,magjepses une ju sugjeroj ishullin Skyros.Per me teper mund te hyni e ta shikoni ate,por eshte vec 1 ore e 45 min me traget,e tejmase i bukur.
Me plazhe te pastra,edhe me cmime te mira.
Nqs perpiqni te prenontoni nga tani,do kini cmime te mira,se ne muajin gusht rriten ato.
Kam vite qe e njoh ate vend.
Restorante te mira.

Kalofshi mire kudo te shkoni!
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 07:45   #3
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,972
Thanks: 560
Thanked 1,182 Times in 625 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Nuk mund tė shkohet nė Greqi, e tė mos vizitohet Akropoli nė Athinė, se s'ka kuptim.
BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 07:53   #4
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,242
Thanks: 352
Thanked 2,592 Times in 1,499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

faleminderit Sopoti.

Bato, do e vizitojme edhe Akropolin per t'i plotesuar deshiren shoqes sone historiane. ndersa pjesa tjeter e grupit eshte me shume e orientuar ndaj detit dhe plazheve.
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 08:03   #5
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,746
Thanks: 67
Thanked 117 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

dhe rodos eshte fantastik,jetoj ne greqi,kam qene ne rodos,klas,mykonos-duhet buxhet i mire...
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 08:05   #6
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,424 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Arrow Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Diku aty mbas Akropolit siper ne shkembinj ka nje restorant shume te mire.Nuk ja mbej mend emrin dhe Athinen e shikon si ne pellemb te dores.
Argetim te kendshem kur te arrish atje.
Beni.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 08:09   #7
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,424 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga broken_smile Shiko postimin
me miqte po organizojme te kalojme dy jave atje. na intereson me shume pjesa e ishujve sigurisht. une nuk kam qene asnjehere ne greqi, gjithashtu edhe miqte nuk e njohin aq mire. duke ditur qe ka disa anetare ketu qe jetojne apo kane jetuar ne greqi, vendosa te hap kete teme. do ju isha shume mirenjohese nese do me sugjeronit vendet me te bukura ku ia vlen per te kaluar. faleminderit
Ne mykonos ka punuar djali i xhaxhait tim si banakier ne lokal nate.Shume i bukur dhe argetimi i garantuar por cmimet sic e ka shkruajtur dhe Bledi jane te larta.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 08:11   #8
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,746
Thanks: 67
Thanked 117 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ne mykonos ka punuar djali i xhaxhait tim si banakier ne lokal nate.Shume i bukur dhe argetimi i garantuar por cmimet sic e ka shkruajtur dhe Bledi jane te larta.
mykonos eshte me teper per VIP,shkon gjith ajka ty vendase dhe boterore,tjeter mundesi eshte dhe kreta,kreta dhe rodos jan larg athine 12-14 ore me traget,ishuj ka plot puna eshte sa te mban xhepi...
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 08:16   #9
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,424 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BLEDI_SH Shiko postimin
mykonos eshte me teper per VIP,shkon gjith ajka ty vendase dhe boterore,tjeter mundesi eshte dhe kreta,kreta dhe rodos jan larg athine 12-14 ore me traget,ishuj ka plot puna eshte sa te mban xhepi...
Qe most ta tremb BROKEN_SMILE, cuni i xhajes ja u fuste turistave ne llogari,biles Bledush 5 euro per koktej.Shume e vertete shkojne vetem Vipat ose ta kesh babin dhe mamin milioner.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 09:09   #10
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,242
Thanks: 352
Thanked 2,592 Times in 1,499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Bledi dhe Beni, ju falemnderit.

mykonos ne fakt e kemi skartuar pikerisht sepse eshte vend i tej populluar nga ashtutequajturit vipa apo pseudovipa. nuk jemi fansa te tyre dhe as te luksit, por jemi te terhequr me shume nga natyra. buxhetin e kemi marre parasysh

Beni, 5 euro per koktej besoj se eshte normale, domethene ne linje me cmimet e pergjithshme. te pakten aq ben edhe ne lokalin poshte shtepise time e pothuajse kudo ne milano, 5 euro pije e thjeshte, 8-10 euro nese do besh edhe aperitiv me bufe'.

por ajo qe na intereson neve jane plazhet
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 09:18   #11
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,746
Thanks: 67
Thanked 117 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

plazhet kudo qe te veni,ne pergjithesi jane super dhe me rere
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 09:22   #12
3d1
V.I.P
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 2,372
Thanks: 162
Thanked 472 Times in 308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Varet cfar pushimesh do besh......familjare apo qejf o qejf o qerrata.
Myconos Rodos,Kardamena ne Ko,Malia ne Krete,Kavo ne Korfuz etj.jane per qejf pa kufij.
Santorini,Zakynthos,Skiathos Kefalonia,Lefkada(Porto Katsiki vend shume I bukur),etj jane ishuj qe mund te kalohet shume mire.
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 09:24   #13
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,746
Thanks: 67
Thanked 117 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga 3d1 Shiko postimin
Varet cfar pushimesh do besh......familjare apo qejf o qejf o qerrata.
Myconos Rodos,Kardamena ne Ko,Malia ne Krete,Kavo ne Korfuz etj.jane per qejf pa kufij.
Santorini,Zakynthos,Skiathos Kefalonia,Lefkada(Porto Katsiki vend shume I bukur),etj jane ishuj qe mund te kalohet shume mire.
trigyrismeno se brisko..lol
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 09:26   #14
Persona
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 12,242
Thanks: 352
Thanked 2,592 Times in 1,499 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Persona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėmPersona i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

mund te perkthesh cfare ke shkruar, Bledi?
Persona nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 09:30   #15
BLEDI_SH
V.I.P
 
Avatari i BLEDI_SH
 
Data e antarėsimit: Feb 2013
Posts: 2,746
Thanks: 67
Thanked 117 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 50
BLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėmBLEDI_SH i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga broken_smile Shiko postimin
mund te perkthesh cfare ke shkruar, Bledi?
i thashe qe e gjej shume te shetitur..
BLEDI_SH nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 09:31   #16
3d1
V.I.P
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 2,372
Thanks: 162
Thanked 472 Times in 308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BLEDI_SH Shiko postimin
trigyrismeno se brisko..lol
60% te teritorit grek e kam shetitur.
Shpresoj se do vizitoj dhe te tjera
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 10:25   #17
xhori
V.I.P
 
Avatari i xhori
 
Data e antarėsimit: Feb 2016
Vendndodhja: MARCHE
Posts: 923
Thanks: 159
Thanked 358 Times in 207 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
xhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėmxhori i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga broken_smile Shiko postimin
me miqte po organizojme te kalojme dy jave atje. na intereson me shume pjesa e ishujve sigurisht. une nuk kam qene asnjehere ne greqi, gjithashtu edhe miqte nuk e njohin aq mire. duke ditur qe ka disa anetare ketu qe jetojne apo kane jetuar ne greqi, vendosa te hap kete teme. do ju isha shume mirenjohese nese do me sugjeronit vendet me te bukura ku ia vlen per te kaluar. faleminderit
nga sa po lexoj ketu po kerkoni relax dhe jo argetime, kam xhiruar shume ishuj te greqis dhe nga te gjith ishujt pe ka pelqyer skopelos i qet dhe me gjelberim neqfst se shkoni me makin grup eshte menyra me e mire xhiron te gjitha plazhet , mikonos eshte per argetim 2 here kam qene atje santorini bukur shume
__________________
pis milet
xhori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 10:32   #18
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,157
Thanks: 6,136
Thanked 6,585 Times in 3,232 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 279
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Kam qene Vetem ne , Athine .. Me pelqeu qyteti ( Jo ushqimi) ... Per fat te keq nga konsiderata negative qe kam per Grekerit ne pergjithesi .. Sic duket, dha nje efekt/ndjenje negative ne udhetimin Tim , dhe sic duket per k'te arsye nuk u kenaqa ... Njerezit me ngjane shume te ftohte , dhe policia e frikshme, qe ne aeroport .

Per k'te arsye - nuk jam e sigurte ... Nese do ta ri-vizitoj anymore , Greqine .

Ps...Me pelqen te bej nje udhetim rreth maleve/liqeneve te Gjermanise - kur te me jepet mundesia .
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 11:06   #19
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,670
Thanks: 2,277
Thanked 1,243 Times in 830 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 69
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Zana, liqeni me i vizituar ne Gjermani, dhe qe eshte pike bashkim i tre shteteve ( Gjer, Aus, Ch) eshte Bodensee, Gjermania nuk eshte e pasur me liqe siē eshte Ch, Ch ke mundesine te vizitosh me shume liqe dhe per kohe me te shkuter dike pasur faktin se eshte shtet i Vogel. Aty ke: Pra Bodensee, Liqenin e Gjeneves, te Cyrihut, Loganos, Lucern ..., e sa i perket bukurive malore jane sikur neper perralla!
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-04-2016, 11:42   #20
3d1
V.I.P
 
Avatari i 3d1
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 2,372
Thanks: 162
Thanked 472 Times in 308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 51
3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm3d1 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pushimet e veres ne Greqi.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga broken_smile Shiko postimin
me miqte po organizojme te kalojme dy jave atje. na intereson me shume pjesa e ishujve sigurisht. une nuk kam qene asnjehere ne greqi, gjithashtu edhe miqte nuk e njohin aq mire. duke ditur qe ka disa anetare ketu qe jetojne apo kane jetuar ne greqi, vendosa te hap kete teme. do ju isha shume mirenjohese nese do me sugjeronit vendet me te bukura ku ia vlen per te kaluar. faleminderit
Nga ishujt do tju sygjeroja....
1-Zakynthos mundesisht te vendoseni ne zonen e Laganas.
2-Skyiathos ose Skopelos

Alternative tjeter eshte te vendoseni ne athine ne zonen e Glyfadas Vuliagmenis ku do keni mundesine te vizitoni edhe vendet me te rendesishme antike te Greqise....Akropolin,Monastiraki,Thisio,Korintho,E pidavro.
Ne kete rast nuk ju jepet shume mundesia e qetesise qe do gjeni ne ishuj por qe eshte nje alternative e mire......mundesi te vizitosh shume vende,cmime relativisht te mira ne krahasim me ishujt,alternativa per jete nate,plazhet jane te qeta me perjashtim te fundjaves
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg athens.jpg (20.4 KiloByte, 113 shikimet)
__________________
Sa me shume i njoh njerezit,aq me shume me pelqejne kafshet.
3d1 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur