Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore > Musliman

Musliman Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-06-2018, 07:04   #21
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 5,024
Thanks: 5,786
Thanked 3,569 Times in 1,368 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar Fitėr Bajramin!

Gezuar Bajramin
__________________
Femna nuk fitohet as nuk blihet,femna zgjedh
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2018, 07:14   #22
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,471
Thanks: 3,639
Thanked 2,933 Times in 1,990 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar Fitėr Bajramin!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ne ke lagjja jone kemi dixhej
M'duket se me nji kėt kongen ja kom gjet telat YOKO-s.
Ti drague je i ardhur nė fshatin tonė?
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2018, 07:30   #23
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 5,008
Thanks: 2,012
Thanked 2,904 Times in 1,616 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
par ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Gėzuar Fitėr Bajramin!

Gezuar Bajramin bashke-atdhetare!
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2018, 07:42   #24
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,072
Thanks: 836
Thanked 3,152 Times in 1,757 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Gėzuar Fitėr Bajramin!

Urime festen e Bajramit te gjitheve, paqi gezime gjithemon.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2018, 08:14   #25
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,911 Times in 2,593 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar Fitėr Bajramin!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
M'duket se me nji kėt kongen ja kom gjet telat YOKO-s.
Ti drague je i ardhur nė fshatin tonė?
Pse jo?!

Do hani ndonje embelsire sot? S’ka nevoje te postoni foto, vetem emri e ben efektin. Lol

Une do haj icik bakllava per vete.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2018, 08:17   #26
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,254
Thanks: 5,821
Thanked 12,112 Times in 4,238 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 370
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Gėzuar Fitėr Bajramin!

Gezuar Festen e Bajramit .
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg A2EC4267-1F0C-48B2-BA4C-D0D5EBFCDBD6.jpg (21.6 KiloByte, 36 shikimet)
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2018, 08:20   #27
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,471
Thanks: 3,639
Thanked 2,933 Times in 1,990 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar Fitėr Bajramin!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Pse jo?!

Do hani ndonje embelsire sot? S’ka nevoje te postoni foto, vetem emri e ben efektin. Lol

Une do haj icik bakllava per vete.
E ke bėrė me doēkat e tua apo e ke blerė?
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2018, 08:23   #28
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,642
Thanks: 7,399
Thanked 3,196 Times in 1,471 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 210
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar Fitėr Bajramin!

Gezuar te gjithe besimtareve fiter bajramin! Zoti ua paste pranuar agjerimin dhe lutjet e ua shperblefte me te mira
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2018, 08:24   #29
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,911 Times in 2,593 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar Fitėr Bajramin!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
E ke bėrė me doēkat e tua apo e ke blerė?
S’di te hap pete.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2018, 08:26   #30
rolex
V.I.P
 
Avatari i rolex
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Vendndodhja: Tirane
Posts: 587
Thanks: 231
Thanked 248 Times in 128 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 18
rolex ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Gėzuar Fitėr Bajramin!

Gezuar Bajramin te gjitheve dhe pacit vetem miresi e lumturi ne familjet tuaja.
__________________
A goal without a plan is just a wish
rolex nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2018, 08:50   #31
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,617
Thanks: 2,892
Thanked 2,885 Times in 1,605 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar Fitėr Bajramin!

Gezuar te gjithe atyre qe e festojne!
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2018, 08:50   #32
Lea
Duaj né di te duash!
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Pran saj, sot e pergjithmon :)
Posts: 9,338
Thanks: 3,779
Thanked 3,150 Times in 1,991 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar Fitėr Bajramin!

Gezuar dhe nga une, mbaresi per ju e familjen tuaj .......
__________________
Je shpirti i shpirtit tim,fryma qe une marr, drita e syve te mi Engjelli im.😍
Kush ka vajza boten ka, dhe bota ime je vetem ti sot e pergjithmon.🥰
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2018, 10:24   #33
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 5,001
Thanks: 1,377
Thanked 2,266 Times in 1,272 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar Fitėr Bajramin!

Gėzuar besimtarėve por sidomos atyre qė agjėruar Barjamin e madh
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2018, 11:25   #34
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,079
Thanks: 15,531
Thanked 13,192 Times in 8,333 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 707
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar Fitėr Bajramin!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Pse jo?!

Do hani ndonje embelsire sot? S’ka nevoje te postoni foto, vetem emri e ben efektin. Lol

Une do haj icik bakllava per vete.
Unė bėra hallvė si qymyri briket nė formė veze.

Gėzuar tė gjithėve dhe mbarėsi nė familjet tuaja.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2018, 11:26   #35
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 5,001
Thanks: 1,377
Thanked 2,266 Times in 1,272 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar Fitėr Bajramin!

Gėzuar Bajramin tė gjithė besimtarėve myslimanė !! Ndihem mirė kur nė ditė tė tilla urimet i sjell pėrmes figurash tė mėdha si ajo e Hafiz Ali Korēės, njė kleriku tė jashtėzakonshėm qė jetėn ja kushtoi shqiptarisė !

Tė mos harrojmė se Hafiz Ali Korēa punonte krah mikut tė tij tė ngushtė At Gjergj Fishta, e tė dy bashkė nuk ndaheshin nga Pandeli Sotiri !! Kjo ėshte Shqipėria jonė !!

Gėzuar tė gjithėve !

Marin Mema
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2018, 11:31   #36
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,911 Times in 2,593 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar Fitėr Bajramin!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Unė bėra hallvė si qymyri briket nė formė veze.

Gėzuar tė gjithėve dhe mbarėsi nė familjet tuaja.
Mendova se e kishe djegur hallven kur the qymyr, pastaj i dhashe kon, e gugllova se c’eshte ky briket, s’qenka i zi. Lol

Gezuar!
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2018, 11:32   #37
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,079
Thanks: 15,531
Thanked 13,192 Times in 8,333 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 707
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar Fitėr Bajramin!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Mendova se e kishe djegur hallven kur the qymyr, pastaj i dhashe kon, e gugllova se c’eshte ky briket, s’qenka i zi. Lol

Gezuar!
Thash pėr formėn.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2018, 11:35   #38
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,911 Times in 2,593 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar Fitėr Bajramin!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Thash pėr formėn.

Tamam!!!
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2018, 11:47   #39
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,632
Thanks: 6,988
Thanked 8,236 Times in 5,270 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar Fitėr Bajramin!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Thash pėr formėn.
pse e benim dikur koks?
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-06-2018, 11:55   #40
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 48,079
Thanks: 15,531
Thanked 13,192 Times in 8,333 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 707
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gėzuar Fitėr Bajramin!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Tamam!!!
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur