Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 03-10-2018, 21:03   #21
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,295 Times in 2,411 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
reds e hongren ne bith
Apo nuk djeg shume ne minuten e 90. Lol

Grup interesant... PSG, Napoli, Liverpool. Ta shofim cili po e ha ne fund.
Rex nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 03-10-2018, 21:05   #22
Rex
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 13,654
Thanks: 3,724
Thanked 4,295 Times in 2,411 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 438
Rex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėmRex i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Sonte Messi ishte vertet i papermbajtcem , topa vertikal , krijime , pasa te sakte , gjujtje , 2 shtylla , 2 gola. Fenomenal.
Shtyllat nuk po i ndahen sivjet. Me duket se 7 i ka godite ne lige vetem ne keto ndeshjet e fundit.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Rex : 03-10-2018 nė 21:09
Rex nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-10-2018, 08:46   #23
Bratko
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Jul 2018
Posts: 38
Thanks: 284
Thanked 6 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Bratko ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Sukses per Yllin e Kuq te Beogradit qe u futen ne Ligen e Kampioneve.
Bratko nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 04-10-2018, 13:48   #24
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,424 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

@setanta eliasDyfeku

Keni fillu me lujt regby ahhhhhhhhhhhhhhhhh????
AproPO.....shttttttttttttttttttt per allbitrat.....se hashit shtate masanej.
Ekip i VDEK.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 24-10-2018, 19:58   #25
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,424 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

hmmmmmmmmmmmmmm

URTE..politano apo Leshi Barca e VDEKUR.

FORZA JUVE
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 24-10-2018, 20:03   #26
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,911
Thanks: 881
Thanked 1,671 Times in 980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Te pershendes Beno

__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 24-10-2018, 20:48   #27
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,424 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Shko boni SHURREN.
Dhe kte barce te NGORDHUR JUVJA e VDES.
ALEEEEEEEEEEEEEEEEEE
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 24-10-2018, 21:07   #28
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,911
Thanks: 881
Thanked 1,671 Times in 980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Interi i pati mundesite te barazonte por nuk i shfrytezoi rastet. Megjithate Barca edhe pa Messin mu duk e forte sonte , sidomos ai Arthur ne mesfushe ishte motor 5000 benzine me nje teknike shume te larte.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-10-2018, 09:56   #29
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,617
Thanks: 2,891
Thanked 2,885 Times in 1,605 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Te pershendes Beno

Vetem per ju Interistet tripleta quhet trofe.
Duhet plasnin vullkane e te kishit favorizime ne cdo ndeshje me e fitu Chl mbas 50 vitesh.

Kurse ky Mourinho eshte bere si klloun, si ka ngel gje tjeter.
Venom nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-10-2018, 10:30   #30
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,911
Thanks: 881
Thanked 1,671 Times in 980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Ka shume domethenie ai treshi , nuk eshte vetem triplete , por jane dhe 3 Champions

Sa keni ju?
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-10-2018, 11:41   #31
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,424 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Wink Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Ka shume domethenie ai treshi , nuk eshte vetem triplete , por jane dhe 3 Champions

Sa keni ju?
Barazohemi seazon ne vazhdim.Masanej per DOPIETA jemi nja 100 km.....LART.

Shnet Endro.AproPO....GORES ozurpues te Genoas i ka MERRDHIFE DITA(me KOHEN e realkave).

FORZA JUVENTUS.
border=
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-10-2018, 12:42   #32
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,617
Thanks: 2,891
Thanked 2,885 Times in 1,605 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Ka shume domethenie ai treshi , nuk eshte vetem triplete , por jane dhe 3 Champions

Sa keni ju?
1 keni me shume mer, 2 i keni marr ne vitet 60 e 1 e grabitet ne 2010.

Keni 1 kupe me shume por pa tifozllik Interi se ka pasur kurre prestigjin e Juventus ne Chl....

Me aq sa kam une qe ndjek futboll e me sa mbaj mend pervec vitit te Tripletes e vetmja ndeshje e madhe e Interit ka qene kundra Bayern ne 2011 2-3.
Venom nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-10-2018, 13:24   #33
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,911
Thanks: 881
Thanked 1,671 Times in 980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
1 keni me shume mer, 2 i keni marr ne vitet 60 e 1 e grabitet ne 2010.

Keni 1 kupe me shume por pa tifozllik Interi se ka pasur kurre prestigjin e Juventus ne Chl....

Me aq sa kam une qe ndjek futboll e me sa mbaj mend pervec vitit te Tripletes e vetmja ndeshje e madhe e Interit ka qene kundra Bayern ne 2011 2-3.
Futbolli kshu eshte , me periudha , kur ne dominonim vitet 60 , juvja sapo kishte dale nga hija Torinos. Ndersa sot eshte e kunderta.

Grabitje the lol?
Pse rrafem Barcen me gol offside?
Po Barca si ja mori barazimin chelseat ne 2009? Kshu shko kjo pune.
Ndersa ju Championsin e pare e keni marre me 39 te vdekur ne stadium ku vetem per futboll nuk flitej dhe te dytin me penallti me Ajaxin.

Nejse pa tifozllik , ne ndoshta prestigjin e Juves ne Champions nuk e kemi , por as ju se keni pas prestigjin e Interit ne ish kupen e kampioneve , formatin e vjeter.

Ndersa sa per ndeshjet, Interi ka shume ndeshje te paharruara ne Champions , por ty te ka ngel ne memorie fitorja me Bayernin ne 2011.
__________________
Always loud & always proud!

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga AAO : 25-10-2018 nė 13:26
AAO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-10-2018, 13:31   #34
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,617
Thanks: 2,891
Thanked 2,885 Times in 1,605 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Futbolli kshu eshte , me periudha , kur ne dominonim vitet 60 , juvja sapo kishte dale nga hija Torinos. Ndersa sot eshte e kunderta.

Grabitje the lol?
Pse rrafem Barcen me gol offside?
Po Barca si e rrafi Chelsean ne 2009? Kshu shko kjo pune.
Ndersa ju Championsin e pare e keni marre me 39 te vdekur ne stadium ku vetem per futboll nuk flitej dhe te dytin me penallti me Ajaxin.

Nejse pa tifozllik , ne ndoshta prestigjin e Juves ne Champions nuk e kemi , por as ju se keni pas prestigjin e Interit ne ish kupen e kampioneve , formatin e vjeter.

Ndersa sa per ndeshjet, Interi ka shume ndeshje te paharruara ne Champions , por ty te ka ngel ne memorie fitorja me Bayernin ne 2011.
Une flas per futboll ne kohe moderne jo per vitet 50 60 ku Chl nuk eshte se ka pasur nai rendesi.

Pervec golit offside kundra Barces qe ju anulua edhe nje gol i rregullt ne fund skandal ka qene ndeshja kunder Chelsea, nja 3 penallti e pakta si kane dhene Chelsea pastaj ne finale kur ishte 0 0 Penallti e paster per Bayern... ate vit keni pasur shume fat gje e cila Juventusit i ka munguar gjithmone ne Chl duke humbur finale me gola offside e penallti.

Juventusi i Lippit ka qene tmerr per cdo ekip ne europe e kjo gje eshte fakt besoj, 3 finale edhe nje gjysemfinale rrjesht.

Jo me kot Ferguson e quante ekipin qe frymezohej edhe qe e merrte gjithmone shembull per te motivuar lojtaret e tij.
Venom nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-10-2018, 13:59   #35
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,911
Thanks: 881
Thanked 1,671 Times in 980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Atje ku Juventusi nuk ka qene protagonist kompeticionet normalisht skane pas rendesi lol. Vitet 60 i kishe stadiumet 100 mije venshe plot dhe kompeticionet ishin po aq kompetitive sa sot , normalisht nuk ishte cilsia e sotme por smund te thush skane pas rendesi.
Ishin vitet e Brazilit 3 her kampion bote 58-62-70.

Interi i 2010 cdo gje e ka marre me merite. Je i pari qe po lexoj qe paskemi fitu me fat me Chelsean dhe me Bayernin lol. Zakonisht tifozet e Juves permendin ndeshjen me Barcen ne gjysemfinale ,por harrojne si u ndeshku Tiago Motta me te kuq ndeshjen e kthimit dhe na lane me 10 lojtar per 70 min. Nejse
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-10-2018, 14:13   #36
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,617
Thanks: 2,891
Thanked 2,885 Times in 1,605 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Atje ku Juventusi nuk ka qene protagonist kompeticionet normalisht skane pas rendesi lol. Vitet 60 i kishe stadiumet 100 mije venshe plot dhe kompeticionet ishin po aq kompetitive sa sot , normalisht nuk ishte cilsia e sotme por smund te thush skane pas rendesi.
Ishin vitet e Brazilit 3 her kampion bote 58-62-70.

Interi i 2010 cdo gje e ka marre me merite. Je i pari qe po lexoj qe paskemi fitu me fat me Chelsean dhe me Bayernin lol. Zakonisht tifozet e Juves permendin ndeshjen me Barcen ne gjysemfinale ,por harrojne si u ndeshku Tiago Motta me te kuq ndeshjen e kthimit dhe na lane me 10 lojtar per 70 min. Nejse
Ja ku e ke me pamje.

Venom nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-10-2018, 14:28   #37
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,911
Thanks: 881
Thanked 1,671 Times in 980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Sa kapje e rikoshete ka ne zonen e penalltise po te jepeshin gjitha do kishim nga 5-6 penallti per ndeshje.

Mos u merr me video tifozesh ku tregojne vetem nje ane te medaljes.

Behu objektiv dhe pranoje qe ne 2010 Interi e meritoje Championsin dhe mos u kap ke fati sepse eshte pjese e futbollit.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-10-2018, 14:35   #38
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,617
Thanks: 2,891
Thanked 2,885 Times in 1,605 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Sa kapje e rikoshete ka ne zonen e penalltise po te jepeshin gjitha do kishim nga 5-6 penallti per ndeshje.

Mos u merr me video tifozesh ku tregojne vetem nje ane te medaljes.

Behu objektiv dhe pranoje qe ne 2010 Interi e meritoje Championsin dhe mos u kap ke fati sepse eshte pjese e futbollit.
Vetem per merite mos fol.

E fituat ok edhe aty nuk behet fjale per fat por per super fat me gjithe ato episode ne favor.
Sikur nji ta kishit ne disfavor ndoshta sdo flitej per triplete sot.

Mos harrojme edhe Barcelonen qe ju desh me ardh me autobus se kishte plas vullkani e nuk vinte dot me avion.
Venom nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 25-10-2018, 14:54   #39
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,911
Thanks: 881
Thanked 1,671 Times in 980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Po po ke te drejte , sikur halla te kishte koqe do thirrej xhaje
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 01-11-2018, 10:20   #40
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,438
Thanks: 15,900
Thanked 9,424 Times in 6,365 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Question Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Heren tjeter kta Shqiptaret e Zvicres nuk duhet ti pranojne gjobat dhe PERSE.


Avokatet e TYRE nuk duhet te spava,sepse ndodh qdo VREMENA apo PERHERE,kur nep GOLLA.

Tungi TASH...do shkoj ne qishe apo do e kqyr ka jashte.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg witsel-750x410.jpg (20.8 KiloByte, 10 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur