Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-05-2019, 14:14   #161
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,448
Thanks: 15,908
Thanked 9,430 Times in 6,368 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
E ke harru edhe Juventusi qe e eliminon Atletikon, lojen e pare pat humb 2 me 0, pastaj fitoj 3 me 0.
E du ku qendron probllema Lumi!!!!
Qe Interi mujti Spurs ne barazoi me Barcen

Masanej REDS e GRRINE barcen,qifutet mujten tulipanet.

Finalja....4-1 per REDS.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-05-2019, 14:16   #162
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,072
Thanks: 836
Thanked 3,152 Times in 1,757 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
E du ku qendron probllema Lumi!!!!
Qe Interi mujti Spurs ne barazoi me Barcen

Masanej REDS e GRRINE barcen,qifutet mujten tulipanet.

Finalja....4-1 per REDS.
Une mendoj qe po u kthy Kane, gjasat jane 50 me 50, edhe Totenhemi ka nje super ekip.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-05-2019, 14:17   #163
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,448
Thanks: 15,908
Thanked 9,430 Times in 6,368 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Ne Futbollin e sotem duhet te....FUGOSH.Spine mo uje,barca,realkat dhe neve.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-05-2019, 14:19   #164
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,448
Thanks: 15,908
Thanked 9,430 Times in 6,368 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Une mendoj qe po u kthy Kane, gjasat jane 50 me 50, edhe Totenhemi ka nje super ekip.
Te dyja kishin mangesi ne 11-in perfaqesues.
Fituan ATA qe.....VRAPONIN.
PRA...NON-STOP.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-05-2019, 14:19   #165
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,072
Thanks: 836
Thanked 3,152 Times in 1,757 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ne Futbollin e sotem duhet te....FUGOSH.Spine mo uje,barca,realkat dhe neve.
E sheh ti Realin, veres, transferet si Hazard, Pogba, si dhe Mbape ose Neymar, tani flasim per super ekip.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-05-2019, 14:21   #166
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,448
Thanks: 15,908
Thanked 9,430 Times in 6,368 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
E sheh ti Realin, veres, transferet si Hazard, Pogba, si dhe Mbape ose Neymar, tani flasim per super ekip.
Mbape....eshte SPEED.jevgu brazilit i mbivleresuar.Pogba nuk eshte Isco,Hazard e kalon apo e le pas...Milot Rashica.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-05-2019, 14:23   #167
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,072
Thanks: 836
Thanked 3,152 Times in 1,757 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Mbape....eshte SPEED.jevgu brazilit i mbivleresuar.Pogba nuk eshte Isco,Hazard e kalon apo e le pas...Milot Rashica.
Mbape nuk eshte vetem shpejtesi, po ka edhe teknik. Neymari i mbivlersuar vetem per tek cmim, perndryshe super lojtar eshte, vetem qe ka sjellje jo sportive, Pogba eshte shume here me i mire se Isco, ndersa Hazardi mban 100 Milot Rashica ne shpine.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-05-2019, 14:25   #168
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,911
Thanks: 881
Thanked 1,671 Times in 980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin

qifutet mujten tulipanet.

.
Cifutet munden cifutet
Edhe Ajax edhe Tottenham jane ekipe qe jane themelu nga cifutet.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-05-2019, 14:26   #169
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,448
Thanks: 15,908
Thanked 9,430 Times in 6,368 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Mbape nuk eshte vetem shpejtesi, po ka edhe teknik. Neymari i mbivlersuar vetem per tek cmim, perndryshe super lojtar eshte, vetem qe ka sjellje jo sportive, Pogba eshte shume here me i mire se Isco, ndersa Hazardi mban 100 Milot Rashica ne shpine.
Ti jeton me figura ....gojedhanash,sipas meje.
Realkat per 4 vjet nuk ngrejne KRYE,dhe perse!!!
Zidane nuk eshte trainier per kohen e SOTME.
ISHTE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-05-2019, 14:27   #170
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,448
Thanks: 15,908
Thanked 9,430 Times in 6,368 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Cifutet munden cifutet
Edhe Ajax edhe Tottenham jane ekipe qe jane themelu nga cifutet.
Te pakten Nederlande shet TULIPANE.Judat....arme,apo ja nep baca.
border=
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-05-2019, 14:28   #171
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,072
Thanks: 836
Thanked 3,152 Times in 1,757 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ti jeton me figura ....gojedhanash,sipas meje.
Realkat per 4 vjet nuk ngrejne KRYE,dhe perse!!!
Zidane nuk eshte trainier per kohen e SOTME.
ISHTE.
Per 4 vjet ?

Cili ekip ka fitu 3 here rend ligen e championeve, apo 5 vitet e fundit 4 here ligen e championeve, e ke iden ti sa investime bejne ekipet me vetmen arsye qe ta fitojn ligen e championeve, siq eshte shembull City apo PSG, ku kjo e fundit investoj 400 milion euro ne dy lojtar Mbape, Neymar dhe prap nuk arriti me fitu .
Ragnar nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-05-2019, 14:31   #172
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,448
Thanks: 15,908
Thanked 9,430 Times in 6,368 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Per 4 vjet ?

Cili ekip ka fitu 3 here rend ligen e championeve, apo 5 vitet e fundit 4 here ligen e championeve, e ke iden ti sa investime bejne ekipet me vetmen arsye qe ta fitojn ligen e championeve, siq eshte shembull City apo PSG, ku kjo e fundit investoj 400 milion euro ne dy lojtar Mbape, Neymar dhe prap nuk arriti me fitu .
Per shifra pyet nga lagja e trimave...

Hajde...tungi.
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-05-2019, 14:42   #173
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,437
Thanks: 21
Thanked 763 Times in 490 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Edhe Ajax edhe Tottenham jane ekipe qe jane themelu nga cifutet.
As Ajaxi e as Tottenham nuk jane themeluar nga hebrejet,e as nuk jane kapital hebrej.
I thone qe jane klube hebreje per tjera arsye.
Semiku nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-05-2019, 14:45   #174
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,437
Thanks: 21
Thanked 763 Times in 490 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Per momentin po them, se keshtu me histori, ju duhen shume gjenerata me na arrit
A po,jane duke e dominuar La Ligen qe dhjete vite,dallimin eshte duke e bere Messi.Na kan shpullat prap e mare keto vite
Dominimi i tyre vazhdon edhe nja dy vite dhe gjerat kthehen ne normalitet.
Semiku nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-05-2019, 15:00   #175
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,911
Thanks: 881
Thanked 1,671 Times in 980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Semiku Shiko postimin
As Ajaxi e as Tottenham nuk jane themeluar nga hebrejet,e as nuk jane kapital hebrej.
I thone qe jane klube hebreje per tjera arsye.
Une e di qe te dy klubet kane pas themelues me origjine cifute. Biles Amsterdami ka qene nje nder kryeqendrat e cifuteve anej nga vitet 1900 kur eshte themelu dhe Ajaxi. Edhe Tottenhami ka pak a shume te njejten histori dhe presidenti aktual Daniel Levy eshte me origjine cifut.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-05-2019, 15:02   #176
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,448
Thanks: 15,908
Thanked 9,430 Times in 6,368 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Statuje <ilire> ne...antike apo Spurs
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg Tottenham_cemetery.jpg (16.4 KiloByte, 31 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-05-2019, 15:03   #177
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,448
Thanks: 15,908
Thanked 9,430 Times in 6,368 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 404
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Une e di qe te dy klubet kane pas themelues me origjine cifute. Biles Amsterdami ka qene nje nder kryeqendrat e cifuteve anej nga vitet 1900 kur eshte themelu dhe Ajaxi. Edhe Tottenhami ka pak a shume te njejten histori dhe presidenti aktual Daniel Levy eshte me origjine cifut.
Ke harruar dhe alexandros te macedonise
SystemA nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-05-2019, 15:13   #178
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 16,072
Thanks: 836
Thanked 3,152 Times in 1,757 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 330
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Ragnar nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-05-2019, 15:24   #179
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,911
Thanks: 881
Thanked 1,671 Times in 980 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Shume mbrojtes i mire ky De ligt.
Manchesterin (utd) e ka refuzu , eshte ne medyshje midis Barces dhe Bayernit.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 09-05-2019, 15:37   #180
Semiku
Style & Substance
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 2,437
Thanks: 21
Thanked 763 Times in 490 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Semiku ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Uefa Champions League 2018/2019!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Une e di qe te dy klubet kane pas themelues me origjine cifute. Biles Amsterdami ka qene nje nder kryeqendrat e cifuteve anej nga vitet 1900 kur eshte themelu dhe Ajaxi. Edhe Tottenhami ka pak a shume te njejten histori dhe presidenti aktual Daniel Levy eshte me origjine cifut.
Keto dy klube nuk kane lidhje me hebrejet/apo sic po thua ti cifut.
Historia eshte ndryshe,shkurt : kur jane themeluar stadiumin keto dy klube e kan pasur ne lagjen ku hebrejet kane qen me shumice dhe stadiumin e kane mbushur hebrejet e atyshem...dhe keshtu ka lindur ky term shkojme te luajme me hebrejet,fanset rivale kane nisur ti ofendojne si juda,juda...shkurt se historija eshte e gjate.

Po,Levy eshte hebrej por ai vone i ka blere shumicen e akcioneve te Tottenhamit.Edhe Ajaxi ka pasur President me origjine hebreje,por kjo sdo te thote asgje.
Semiku nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur