Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika > Muzika Botėrore

Muzika Botėrore Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 21-11-2019, 00:28   #981
dallas
Carpe noctum
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Vendndodhja: TEXAS
Posts: 401
Thanks: 61
Thanked 231 Times in 144 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
dallas ka njė atmosferė spektakolaredallas ka njė atmosferė spektakolare
Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
dallas meqenese paske qene ne Oktoberfest, po ta dedikoj edhe nji konge qeflinjsh birrash dhe festash....

https://www.youtube.com/watch?v=1OWzjP8UTH4
Seids freindlich jawoi!
Seids freindlich hob I gsagt jawoi!
Seids freindlich hob I gsagt no amoi jawoi

Mir kannst no a Weissbier bringa !

Bayern, des samma mir! Jawoi!
Bayern, des samma mir! Jawoi!

Bayern, des samma mir!
Bayern jawoi des samma mir!
Bayern, des samma mir!
Mir samma mir des samma mir!
Bayern, des samma mir,
Bayern und des bayerische Bier!
Bayern und des Reinheitsgebot,
des is unser flüssiges Brot!
Kam qene shume here, cdo vit. Ca kameriere gjermanka me veshje popullore, sesi dreqin i mbanin 7-8 gota birre nje litroshe. Eshte festa me madheshtore e europes. Ndersa ketu ne USA, do iki njehere tek burning man, it's totally crazy.
dallas nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 21-11-2019, 00:39   #982
dallas
Carpe noctum
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Vendndodhja: TEXAS
Posts: 401
Thanks: 61
Thanked 231 Times in 144 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
dallas ka njė atmosferė spektakolaredallas ka njė atmosferė spektakolare
Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵

Shkonim si grup 12-13 veta, meshkuj dhe femra, te gjithe ishin italiane. Isha i privilegjuari, se italianet nuk dinin asnje gjuhe te huaj, isha si tip perkthyesi i grupit, me nje anglishte te mire dhe gjermanishte cop cop.

Ishte shum fun, se kto italiankat harboheshin me gjermanet por nuk kuptonin gjuhen.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga dallas : 21-11-2019 nė 00:42
dallas nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 21-11-2019, 00:40   #983
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,681
Thanks: 8,810
Thanked 6,792 Times in 2,857 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵

__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 21-11-2019, 00:44   #984
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,353
Thanks: 0
Thanked 760 Times in 628 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵

doganieri nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 21-11-2019, 00:45   #985
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,681
Thanks: 8,810
Thanked 6,792 Times in 2,857 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵

There's more talent in that one room, then there is in the whole music industry today.

dallas

__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 21-11-2019, 00:47   #986
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,877
Thanks: 16,336
Thanked 10,113 Times in 5,804 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 289
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵

Performer nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 21-11-2019, 00:53   #987
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,681
Thanks: 8,810
Thanked 6,792 Times in 2,857 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 195
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Re: Kenga qe po degjoni! / Nje kenge per ty 🎶🎵

when you have the same DNA….
and it's so hard for the Police to solve a crime in Alabama...


__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur