Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Pėrshėndetje & urime

Pėrshėndetje & urime Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-11-2019, 12:29   #761
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 20,877
Thanks: 16,336
Thanked 10,113 Times in 5,804 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 289
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-11-2019, 12:31   #762
Gi de Masha
V.I.P
 
Avatari i Gi de Masha
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Danimarkė
Posts: 13,117
Thanks: 11,545
Thanked 6,274 Times in 2,985 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 190
Gi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėmGi de Masha i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Cfare koincidence vertete!

Permende tre here numrin gjashte. Thone se eshte numri i djallit. Whatever that means!

Nuk e di ne do shihemi pas gjashte muajsh, por ne qofte se deshira jote eshte e madhe, kushti im i vetem per ty eshte te mos me flasesh me me gje e gjeza dhe me kode se une nuk i kuptoj.

Une ndjej se ju doni te me jepni nje lloj mesazhi por nuk e di ekzaktesisht cfare.

Kjo thene, iniciativa juaj per te bere nje permbledhje te temes mbi mini Schengenin nuk u kurorezua me sukses. Sepse njerezit terhiqen pas fjaleve dhe jo pas ideve.


Adea
Per minishengenin kam sjelle per miqte dy tema: njera nga Arben Cokaj, se perse ai mendon se minishengeni ballkanik eshte i mire dhe tjetra nsa Sokol Kolgjine, cka “fitojme” nese hyjme ne minishengen.

Une kur bej postime, temat qe perzgjedh kane nje porosi dhe karakter edukativ. Thjdsht i hap pa kompleksin se do t’i pelqeje dikush a jo.

Temat e mia lexohen me vendje nga te gjithe ketu, ndaj kane lexueshmeri te larte.

Demka
__________________
devollitėt thonė
Gi de Masha nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-11-2019, 12:58   #763
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 3,058
Thanks: 3,615
Thanked 703 Times in 555 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 33
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gi de Masha Shiko postimin
Per minishengenin kam sjelle per miqte dy tema: njera nga Arben Cokaj, se perse ai mendon se minishengeni ballkanik eshte i mire dhe tjetra nsa Sokol Kolgjine, cka “fitojme” nese hyjme ne minishengen.

Une kur bej postime, temat qe perzgjedh kane nje porosi dhe karakter edukativ. Thjdsht i hap pa kompleksin se do t’i pelqeje dikush a jo.

Temat e mia lexohen me vendje nga te gjithe ketu, ndaj kane lexueshmeri te larte.

Demka

Me thene te drejten jane interesante. Sidomos ato te ciftimit.

E di qe te pelqejne komplimentet. Faktikisht une doja te te pergezoja per iniciativen sepse ajo tema e meparshme u be corap. Mendova se dikush do te perpiqej te kuptonte iniciativen tende dhe do te diskutonte temen ne parim pa vajtur deri tek sallatoret, karrotat dhe bananet. Oh, harrova edhe domatet.

Me pelqeu edhe ajo tema ne lidhje me burrin qe i kishte treguar te verteten gruas.


Edhe ajo tema e kerkimit te faljeve ne lidhje me "ferkimet" ne forum me pelqeu shume.

Une votova se i falja keto "ferkime".

Ata qe nuk falin jane Rexhina dhe Sopoti.

Tani do t'i bej nje kompliment te madh vetes per mbajtje mend te ketyre detajave.


Sinqerisht,

Adea
Adea ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 17-11-2019, 13:17   #764
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,940
Thanks: 9,356
Thanked 2,959 Times in 1,508 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 198
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Kohe e mrekullueshme perjashta dhe une po e shoqeroj me kete lloj muzike nga brenda - Celesat e makines dhe po iki.

Ju pershendes te gjithe pa pushim me kete kenge!


__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2019, 09:56   #765
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 7,246
Thanks: 4,538
Thanked 5,023 Times in 1,946 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Mirmėngjesi miqtė e mi.
Ditė dhe javė tė mbarė ju uroj......
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-11-2019, 10:03   #766
Guest88
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 2,936
Thanks: 2,326
Thanked 935 Times in 732 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 90
Guest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėmGuest88 i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Mirmengjesi e nderuar , edhe per ty nje jave e mbare dhe e ngroht.
Guest88 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-11-2019, 18:12   #767
Xhenet
Amoureus <3
 
Avatari i Xhenet
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Ne mes endrrave dhe realitetit
Posts: 1,043
Thanks: 1,123
Thanked 941 Times in 257 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Xhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Mirembrema gjitheve, ju uroje qaste te kendshme ne Forum
__________________
Ne laisse pas une mauvaise période te faire croire que tu as une mauvaise vie !
Xhenet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-11-2019, 15:49   #768
Noe
Mi vida
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 4,260
Thanks: 539
Thanked 355 Times in 270 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 71
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Pershendetje te gjithve , ne vecanti Performer
Noe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-11-2019, 11:36   #769
SystemA
Larg...KANCEROSAVE
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 47,284
Thanks: 16,534
Thanked 9,775 Times in 6,616 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhenet Shiko postimin
Mirembrema gjitheve, ju uroje qaste te kendshme ne Forum
Je e pershendetur me....ZANA(me ka hyp delli me ju fut XIXAT disave),baby performer (kur ta asgjesosh ne lover nr-4,ktu jemi apo kemi durim) dhe ANGI.


ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-11-2019, 11:58   #770
Zana
e....Thjeshte
 
Avatari i Zana
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 24,550
Thanks: 6,471
Thanked 7,032 Times in 3,384 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 288
Zana ka mbyllur reputacionin
Re: Pershendetje per anetaret.

Flm & prsh SystemA 🙃
...te uroj nje dreke/pasdite te kendshme. 🍻🙃
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-11-2019, 13:33   #771
Xhenet
Amoureus <3
 
Avatari i Xhenet
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Ne mes endrrave dhe realitetit
Posts: 1,043
Thanks: 1,123
Thanked 941 Times in 257 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Xhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Je e pershendetur me....ZANA(me ka hyp delli me ju fut XIXAT disave),baby performer (kur ta asgjesosh ne lover nr-4,ktu jemi apo kemi durim) dhe ANGI.

https://www.youtube.com/watch?v=vROiOyPbIfw

ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Pershendetje SystemA, Noe, Zana dhe ju qe vini pas, ju deshiroj nje pasdite te kendshme
__________________
Ne laisse pas une mauvaise période te faire croire que tu as une mauvaise vie !
Xhenet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-11-2019, 13:36   #772
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 3,353
Thanks: 0
Thanked 760 Times in 628 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Pershendetje per anetaret.

Te shkuara, xhenet.

Sikur lexova qe ke ndrydh kemben?
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-11-2019, 13:51   #773
Xhenet
Amoureus <3
 
Avatari i Xhenet
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Ne mes endrrave dhe realitetit
Posts: 1,043
Thanks: 1,123
Thanked 941 Times in 257 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
Xhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėmXhenet i pazėvėndėsueshėm
Re: Pershendetje per anetaret.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Te shkuara, xhenet.

Sikur lexova qe ke ndrydh kemben?
Falemderit doganieri, simbas mjekut 10 dite per pushim dhe nje muaj kinesitherapie
__________________
Ne laisse pas une mauvaise période te faire croire que tu as une mauvaise vie !
Xhenet nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur