Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Prezantimi juaj

Prezantimi juaj Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-03-2019, 16:28   #1
Anna1990
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 2
Thanks: 1
Thanked 4 Times in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Anna1990 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pershendetje

Pershendetje . Jam bere pjese e ketij forumi per te zene miq te rinj. Per te shkembyer ide dhe per te mesuar sa me shume nga informacionet qe shperndani ju. Ju pershendes!!! 😄😄
Anna1990 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Anna1990 pėlqehet nga
i vjetėr 15-03-2019, 17:01   #2
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,242
Thanks: 2,366
Thanked 4,137 Times in 2,661 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje

Ana kujdes nga "miqte" virtual edhe mire se erdhe!
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 15-03-2019, 17:31   #3
Anna1990
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 2
Thanks: 1
Thanked 4 Times in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Anna1990 ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Pershendetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Ana kujdes nga "miqte" virtual edhe mire se erdhe!
Faleminderit
Anna1990 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 05:31   #4
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,992
Thanks: 6,481
Thanked 7,723 Times in 4,944 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Ana kujdes nga "miqte" virtual edhe mire se erdhe!
paske pire sot
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 05:59   #5
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,501
Thanks: 5,998
Thanked 1,686 Times in 942 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Anna1990 Shiko postimin
Pershendetje . Jam bere pjese e ketij forumi per te zene miq te rinj. Per te shkembyer ide dhe per te mesuar sa me shume nga informacionet qe shperndani ju. Ju pershendes!!! 😄😄
Pershendetje. Qe ta dijsh une jam njeriu me interresant ktu dhe te uroj mirseardhjen
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Kurt pėlqehet nga
i vjetėr 16-03-2019, 06:22   #6
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 4,364
Thanks: 1,624
Thanked 2,187 Times in 1,252 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 92
par i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje

Mire se erdhe dhe mire u kuptofsh nga antaret e forumit!
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 07:47   #7
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,053
Thanks: 4,074
Thanked 4,253 Times in 1,318 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 207
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje

Qendrim te Kendshem Anna
__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 08:41   #8
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 6,867
Thanks: 5,719
Thanked 2,715 Times in 1,116 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje

Mire se erdhe Anna, kalofsh mire midis nesh.
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 10:02   #9
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,221
Thanks: 0
Thanked 834 Times in 725 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje

anna, si nga para si nga prapa njelloj: a n n a.

un jam njeriu me jointeresant ktu. pa ngjyr, pa er, pa shije...

p.s. ca gjera eshte me mire te mos i dish.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 10:05   #10
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,221
Thanks: 0
Thanked 834 Times in 725 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Ana kujdes nga "miqte" virtual edhe mire se erdhe!
ca t'kan bo mi?
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 11:29   #11
Jetmira
V.I.P
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,412
Thanks: 988
Thanked 1,018 Times in 409 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje

Anna mirė se erdhe .
Qėndrim tė kėndshėm nė forum .
Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 12:07   #12
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,242
Thanks: 2,366
Thanked 4,137 Times in 2,661 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
paske pire sot


Coca-Cola
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 12:10   #13
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,242
Thanks: 2,366
Thanked 4,137 Times in 2,661 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
ca t'kan bo mi?
Ku di gjo,s'kam njohur ndonje ...."mik"
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-03-2019, 13:27   #14
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 7,582
Thanks: 24
Thanked 2,059 Times in 1,318 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 148
Viking ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje

Mirseedhe Anna kujdes nga armiqt se miqt kujdesen vete lere Edenin se i ka si te buta vete Fiqt.
__________________
Nobody Can Take Away My Smile,
What's mine it will be...
To Eternity....
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur