Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Filozofia | Psikologja | Sociologjia

Filozofia | Psikologja | Sociologjia Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 02-05-2018, 10:57   #21
ciarli
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Apr 2018
Posts: 207
Thanks: 0
Thanked 16 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 2
ciarli ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Psikologji- " Inteligjenca"

inteligjenca apo aftesia per te sterholluar dhe veshtiresuar cdo gje eshte semundja e vertete e trurit apo zorra e trashe qe pengon digjestimin dhe outputin e mendimeve apo mencurise! ashtu si zorra e trashe eshte semundja e vertete e sistemit dixhestiv apo rusia apo mogolia qe mundo azine por edhe boten, inteligjenca apo zoti si intelekti i madh dhe i vetem lindi nga irlanda(izraeli i vertete) dhe e mbyti ate!
ciarli nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-03-2019, 22:25   #22
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,287
Thanks: 14,121
Thanked 8,396 Times in 5,607 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Psikologji- " Inteligjenca"

Qėndrimi i njė fėmije 2-3 vjeē, shumė orė para njė tableti, smartfoni apo televizori, mund tė vonojė zhvillimin e aftėsive themelore njohėse pėr gjuhėn, zgjidhjen e problemeve, marrėdhėniet ndėrpersonale, dhe koordinimin motorik.

Kėto janė pasojat kur fėmijėt qėndrojnė pėrpara ekranit.

Sipas...Botapress.Info

Dhe sipas meje....keta vocrraket,nuk do kene ndjenja...pra ROBOTE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur