Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-03-2018, 16:42   #21
Noe
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,321
Thanks: 234
Thanked 573 Times in 307 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Noe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėmNoe i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gangrena e mafies shqiptare

Mafia s'njeh fe ,s'njeh as gjuh e komb , njeh vetem krim dhe korrupsion ne shqiperine e droges.
Noe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-12-2018, 19:55   #22
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 6,744
Thanks: 5,314
Thanked 2,565 Times in 1,059 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gangrena e mafies shqiptare

__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mandi pėlqehet nga
i vjetėr 28-12-2018, 20:15   #23
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,460
Thanks: 13,706
Thanked 8,156 Times in 5,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Gangrena e mafies shqiptare

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mandi Shiko postimin
S`ma mer menja...do jete <provokacija>.

Per mua 80-100 Milion euro jane pak.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-02-2019, 19:19   #24
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 4,219
Thanks: 1,527
Thanked 2,069 Times in 1,182 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 88
par i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gangrena e mafies shqiptare

__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-02-2019, 08:20   #25
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,460
Thanks: 13,706
Thanked 8,156 Times in 5,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gangrena e mafies shqiptare

Ka seriale me padrinos...netflixPistoleros


PS....se kane bere ruset....m`duket...ju LLAPAqenos

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2019, 11:12   #26
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,517
Thanks: 860
Thanked 1,445 Times in 826 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gangrena e mafies shqiptare

Ēa thonė kėta nemcet o SystemA.... apo gjėra qė i dimė...

https://www.zdf.de/politik/auslandsj...mafia-100.html
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2019, 12:59   #27
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,990
Thanks: 306
Thanked 523 Times in 389 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 36
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gangrena e mafies shqiptare

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Ēa thonė kėta nemcet o SystemA.... apo gjėra qė i dimė...

https://www.zdf.de/politik/auslandsj...mafia-100.html
Ni sugjerim te vogel, bre edlin … ekspert te nemceve kina dragun … zysten e kina ekspert per rusputin (mos ta natarrojm me rasputin) …
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-03-2019, 13:02   #28
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,517
Thanks: 860
Thanked 1,445 Times in 826 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gangrena e mafies shqiptare

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Duaje Siveten Shiko postimin
Ni sugjerim te vogel, bre edlin … ekspert te nemceve kina dragun … zysten e kina ekspert per rusputin (mos ta natarrojm me rasputin) …
Tė bėn njė byrek Drago me atė mullagėn qė....
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i edlin pėlqehet nga
i vjetėr 16-03-2019, 00:33   #29
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,460
Thanks: 13,706
Thanked 8,156 Times in 5,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gangrena e mafies shqiptare

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Ēa thonė kėta nemcet o SystemA.... apo gjėra qė i dimė...

https://www.zdf.de/politik/auslandsj...mafia-100.html
Kta <imagjinojne> qe mbas LFB II,ne MAGREB(apo makaronat e italise),qlirimtaret kishin paura ka kamunistat,dhe VENDOSEN...MAFIAN ne PUSHTET.

IDENTIK ...ta llogaris pakez(sorry)55 vjet,me pas e NJEJTA...HISTORI.

PS...tashti ka Beni nje pyetje qe ESHTE KJO...koqoveria dhe albaqeneria jane te ashtequajtura LESHE te Botes se trica apo te trete.
Po me gjetet nje Shtet qe ka perparuar sipas ketij emertimi,ec ma vej MU ke BYCA.

Tungi se po me myllen...qerpirkat.

AGRE.-
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 21:25   #30
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,990
Thanks: 306
Thanked 523 Times in 389 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 36
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gangrena e mafies shqiptare

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
...
PS...tashti ka Beni nje pyetje qe ESHTE KJO...koqoveria dhe albaqeneria jane te ashtequajtura LESHE te Botes se trica apo te trete.
Po me gjetet nje Shtet qe ka perparuar sipas ketij emertimi,ec ma vej MU ke BYCA.

Tungi se po me myllen...qerpirkat.

AGRE.-
Shko nji her andej nga Indokina e Afrika, o zyste, e ke per t'pa perparime. Druej se ka me ta vu ndonji harap ke byēa ...
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 21:37   #31
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,460
Thanks: 13,706
Thanked 8,156 Times in 5,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gangrena e mafies shqiptare

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Duaje Siveten Shiko postimin
Shko nji her andej nga Indokina e Afrika, o zyste, e ke per t'pa perparime. Druej se ka me ta vu ndonji harap ke byēa ...
Qe thua ti KOKRRA mediatik..keshilltari i Hitlerit ishte...PERVERS.Ose me DREJTE...lejohet ne MONOGAMI te kesh DASHNORE ne POLIGAMI.
Shtohet RRACA.

Kshu ti i quti i SUMES
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 22:32   #32
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,517
Thanks: 860
Thanked 1,445 Times in 826 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gangrena e mafies shqiptare

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Kta <imagjinojne> qe mbas LFB II,ne MAGREB(apo makaronat e italise),qlirimtaret kishin paura ka kamunistat,dhe VENDOSEN...MAFIAN ne PUSHTET.

IDENTIK ...ta llogaris pakez(sorry)55 vjet,me pas e NJEJTA...HISTORI.

PS...tashti ka Beni nje pyetje qe ESHTE KJO...koqoveria dhe albaqeneria jane te ashtequajtura LESHE te Botes se trica apo te trete.

Tungi se po me myllen...qerpirkat.

AGRE.-
Kėtu ke t'drejt... ua them gjithmonė pepinove... t'u rrojė USA dhe mafja... se do ishit bėrė mė keq nga ne.... dhe ju si natyrė e meritonit kominismėn.... po kujt ja thom....
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur