Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-03-2019, 22:15   #461
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,460
Thanks: 13,706
Thanked 8,156 Times in 5,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Na qėnka ndarė Grida (Suma) Duma (Shqina) nga burri.
Nuk e di si do ta pėrballojė Meri kėtė ngjarje tragjike pėr Shqipėrinė?
Por kur hap shalet me(apo ju duken vulgare keto shprehjet e mia)salinjanin(dhe ky do beje apo do luftoje korrupLESHIN),s`perben noi problem me gjet nje Cazzo qeter..KAFSHERI(jo shoqeri) e DEGJENERUAR.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 15-03-2019, 22:18   #462
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 43,866
Thanks: 12,873
Thanked 11,348 Times in 6,966 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 580
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Mua me ben pershtypje qe paska qene e martuar

Hyra ne forum te gjej pak qetesi dhe gjeta stres
Vrasje perdhunim vdekje fukarallik maskarallik dhe mbi te gjitha kjo qe nuk durohej ishte divorci i Grides.
Urime Ish burrit
Ē'na gjetiiiii ē'na gjeti thuajjjjjj.
Edhe kjo na duhej ne se pak halle kemi, tė ndahej Grida nga burri.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 15-03-2019, 22:19   #463
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,460
Thanks: 13,706
Thanked 8,156 Times in 5,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Mua me ben pershtypje qe paska qene e martuar

Hyra ne forum te gjej pak qetesi dhe gjeta stres
Vrasje perdhunim vdekje fukarallik maskarallik dhe mbi te gjitha kjo qe nuk durohej ishte divorci i Grides.
Urime Ish burrit
Kane evoluar KATNARET....Beni edhe dashnoren ta vrete me i tjeter do i(dhe ESHTE)...thoshte....KRRIC bycen me ate se qeka me i afte.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 16-03-2019, 00:33   #464
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,710
Thanks: 2,276
Thanked 3,867 Times in 2,497 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Po Eden e di. Kam degjuar. Ju prehte shpirti ne paqe prinderve ama mos te futem ne gjynah paksa idiote! Ti hypesh motorit pa casco burre e grua me duket ēnenduri.

As te paret e as te fundit B.E.V , pa dashur te dukem sikur po arsyetoj pa pergjegjesine e tyre se pari per veten, jetet e tyre dhe se dyti per ata femije qe lane mbas. Ceshtja eshte qe ajo ka ndodhur edhe pse ndoshta me faj te prinderve te cilet nese vishnin casco-t ndoshta edhe mund te kishin shpetuar tani,por me femijet c'behet?!

Me fal e njehere por se kuptova lidhjen qe I bere Drague-s me postimin tim?!
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 00:41   #465
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,710
Thanks: 2,276
Thanked 3,867 Times in 2,497 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Marya Shiko postimin
Me erdhi keq per ata femije, sado para do mblidhen prinderit qe humben nuk do i zevendesoje dot kush..
Dhe nje gje me beri pershtypje mamaja ishte 28vjece dhe vajza e madhe 14....
I bie te jete martuar ose me mire te kete mbet shtatzane 14 vjece e jema,ok ndoshta tingellon paksa cuditshem por jo pak goca kane krijuar familje ne ate Moshe...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 00:46   #466
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,710
Thanks: 2,276
Thanked 3,867 Times in 2,497 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 130
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ē'na gjetiiiii ē'na gjeti thuajjjjjj.
Edhe kjo na duhej ne se pak halle kemi, tė ndahej Grida nga burri.
Me fal per injorancen por kush eshte Grida?? lol
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 10:54   #467
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 43,866
Thanks: 12,873
Thanked 11,348 Times in 6,966 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 580
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Me fal per injorancen por kush eshte Grida?? lol
Siiiiii ti s'njeh Gridėn?!
Ti kot qė roke.
Grida ėshtė femra mė e shquar shqiptare, ish deputete qė dha dorėheqjen nga mandati (dmth. u divorcua me mandatin e deputetit dhe pastaj me burrin)
Ėshtė femra qė duhet ta marrin shėmbull gjithė femrat e Shqipėrisė (sipas njė gazetari tė huaj).
Kaq se Gridėn nuk ta shpjegoj dot me dy llafe, qė tė informohesh pėr Gridėn duhet njė natė e gjatė dimri pranė oxhakut dhe njė zjarri bubulak.

Emri Grida Duma (e ka pasur familja Suma nė kohėn e Enverit por e ndėrroi), mbiemri i ish burrit Shqina.

Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 11:00   #468
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,735
Thanks: 3,646
Thanked 2,901 Times in 1,418 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 98
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

e bukur Qenka
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 11:05   #469
Lea
Duaj né di te duash!
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 8,230
Thanks: 2,864
Thanked 2,451 Times in 1,580 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Siiiiii ti s'njeh Gridėn?!
Ti kot qė roke.
Grida ėshtė femra mė e shquar shqiptare, ish deputete qė dha dorėheqjen nga mandati (dmth. u divorcua me mandatin e deputetit dhe pastaj me burrin)
Ėshtė femra qė duhet ta marrin shėmbull gjithė femrat e Shqipėrisė (sipas njė gazetari tė huaj).
Kaq se Gridėn nuk ta shpjegoj dot me dy llafe, qė tė informohesh pėr Gridėn duhet njė natė e gjatė dimri pranė oxhakut dhe njė zjarri bubulak.

Emri Grida Duma (e ka pasur familja Suma nė kohėn e Enverit por e ndėrroi), mbiemri i ish burrit Shqina.

Akrep kjo eshte figura qe cdo femer duhet te mar shembull Rrofsh une menanjohem
__________________
KUSH KA GOCA BOTEN KA 😍😍😍😍😍
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 11:06   #470
Lea
Duaj né di te duash!
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 8,230
Thanks: 2,864
Thanked 2,451 Times in 1,580 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

............
__________________
KUSH KA GOCA BOTEN KA 😍😍😍😍😍
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 11:13   #471
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 5,709
Thanks: 0
Thanked 743 Times in 646 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

sheee, shee. ja t'ju pershnesim me i kong dasme:

__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 11:14   #472
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 13,761
Thanks: 10,475
Thanked 6,560 Times in 3,757 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 174
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 11:50   #473
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 43,866
Thanks: 12,873
Thanked 11,348 Times in 6,966 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 580
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lea Shiko postimin
Akrep kjo eshte figura qe cdo femer duhet te mar shembull Rrofsh une menanjohem
Mė lexo nė mėnyrė tė drejtė, kam thėnė "sipas njė gazetari tė huaj"
Ju lutmi shumė tani, mos shtrėmbėro ato qė shkruaj unė.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 11:56   #474
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,054
Thanks: 3,335
Thanked 3,588 Times in 2,443 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 179
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Kurgjo Grida, ēka ka thene Linda shqiptaret, nuk mund ja mbushnin bire-ruinen

Linda Halimi: Shqiptarėt nuk arritėn tė mė lenin shtatzėnė, kėtė e bėri “zezaku i madh”, ndjenja ėshtė fantastike
MĖ: 14 MARS 2019 NĖ ORA: 07:28
Linda Halimi dhe Dawon Edwards
Linda Halimi ka njė arsye mė tepėr pėr tė qenė e lumtur. Kėngėtarja shqiptare ėshtė bėrė pėr herė tė parė nėnė e njė fėmije nė saje tė lidhjes me reperin Dawon Edwards.

Zeshkania ka sjell nė jetė njė vajzė, tė cilėn e ka pagėzuar me emrin Kaimana (sipas njė ishulli fantastik nė Indonezi).


“Jemi shumė tė lumtur dhe tė bekuar tė njoftojmė se jemi bėrė prindėr”, shkroi reperi qė mė mirė njihet si Big D gjersa ka shtuar se artistja ėshtė nė gjendje tė mirė shėndetėsore.

"Shqiptarėt nuk arritėn te me lenin shtatzėne, ketė e beri “zezaku i madh”, ndjenja ėshtė fantastike"ka thėnė ajo./Diealbaner

https://www.botasot.info/mediale-vip...te-fantastike/
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 12:00   #475
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 5,709
Thanks: 0
Thanked 743 Times in 646 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Kurgjo Grida, ēka ka thene Linda shqiptaret, nuk mund ja mbushnin bire-ruinen
kush jon kto shqiptaret me?
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 12:04   #476
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,054
Thanks: 3,335
Thanked 3,588 Times in 2,443 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 179
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
kush jon kto shqiptaret me?
edhe une, po dua ta di duket te kene qene qashtu kashta, pambuka, tamponpilla te mbaruar
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 12:05   #477
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 43,866
Thanks: 12,873
Thanked 11,348 Times in 6,966 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 580
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Do ket pasur eunuk rreth vetes Linda.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 12:29   #478
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 13,761
Thanks: 10,475
Thanked 6,560 Times in 3,757 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 174
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Ka qene sh e shendosh me para ...kishte nje artikull per kte...
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 12:31   #479
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 13,761
Thanks: 10,475
Thanked 6,560 Times in 3,757 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 174
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

https://randigreennews.blogspot.com/...ex8SJhrwFg&m=1
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-03-2019, 12:32   #480
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 13,761
Thanks: 10,475
Thanked 6,560 Times in 3,757 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 174
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfare ju ka bere pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
edhe une, po dua ta di duket te kene qene qashtu kashta, pambuka, tamponpilla te mbaruar
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur