Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Politika Shqiptare

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-07-2019, 14:04   #61
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,076
Thanks: 15,630
Thanked 9,264 Times in 6,267 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

E gjeta se ku do strehoet....


Tashti juve me flamur do thoni....kush eshte perseja????

Presidenti i Shqipėrisė dhe xhudistėt nga Kosova bėjnė shqiponjėn midis ēarshisė sė Sarajevės.

Presidenti i Shqipėrisė, Ilir Meta, ka takuar xhudistėt nga Kosova si dhe trajnerin Driton Kuka.

Ata kanė zgjedhur tė bėjnė njė pėrshėndetje tė veēantė.

Meta bashkė me sportistėt kanė bėrė me duar Shqiponjėn.

Kreu i shtetit shqiptar me kėtė rast ka bėrė njė postim nė rrjetin social facebook.

Bosnja dhe Hercegovina nuk e ka njohur pavarėsinė e Kosovės.

Me krenarinė e sportit shqiptar, kampionen e botės, Majlinda Kelmendi dhe ekipin e xhudos sė Kosovės, kaluam momente shumė pozitive nė ēarshinė e Sarajevės.Pėrherė kėnaqėsi tė takohem me kėta ambasadorė tė shkėlqyer tė vlerave mė tė mira njerėzore e sportive tė kombit shqiptar kudo nė botė.

PS....e vreni mic sokolin ka skrapari?

Po gjen jeniqere te mlladi.

Apropo....anen dinarike mos e kqyrni

tungicez.
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg Kuka.jpg (23.9 KiloByte, 27 shikimet)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-07-2019, 14:16   #62
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,948
Thanks: 3,565
Thanked 1,318 Times in 759 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

Ky kokė shpulla i vaftė sa mė shpejt baba Tomorit
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-07-2019, 14:18   #63
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 6,310
Thanks: 4,157
Thanked 6,896 Times in 2,355 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 132
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

ska per te shkuar gjekundi, them une.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-07-2019, 14:20   #64
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,342
Thanks: 15,075
Thanked 12,891 Times in 8,112 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 687
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?


E ka zėn me qent e rrugės tani.

Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-07-2019, 14:23   #65
Linda
❤❤❤❤
 
Avatari i Linda
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,948
Thanks: 3,565
Thanked 1,318 Times in 759 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Linda ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin

E ka zėn me qent e rrugės tani.

E hėngshin qentė jahrebi nji orė e mė parė
__________________
Nehmen Sie die Menschen, wie sie sind, andere gibt's nicht.
Linda nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-07-2019, 19:46   #66
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,585
Thanks: 2,875
Thanked 2,867 Times in 1,596 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 152
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

Edhe gjyshi im brigadier ka qene ne kohen e xhaxhit po mener llafes i ashtu la trashegimi.

Mire qe e kane plackit kete vend po tallin e bythen.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-07-2019, 19:53   #67
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 47,342
Thanks: 15,075
Thanked 12,891 Times in 8,112 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 687
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Edhe gjyshi im brigadier ka qene ne kohen e xhaxhit po mener llafes i ashtu la trashegimi.

Mire qe e kane plackit kete vend po tallin e bythen.
Gjyshi jot do ket qėn biGjozgji dhe i ka shpėrdoruar paratė, babai i Monės ka qėn NikoQir.
Pastaj ato qė ka lėn babai i Monės i pėrdor Iliri si bibėl.
Ja si betohet mbi bibėl.

Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-07-2019, 19:58   #68
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,076
Thanks: 15,630
Thanked 9,264 Times in 6,267 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Linda Shiko postimin
E hėngshin qentė jahrebi nji orė e mė parė
Do jete lepur...me pamje qeni....

ky eshte bere....IDIOT,ose mund ti kene futur nje ilaq si al capones
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-07-2019, 20:03   #69
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

ju....

vertet mendoni

se

hajdut me i keq eshte ai

qe vjedh flori


kurse hajduti mister 20%

i cili e humbi titullin 20 perqinc

por fitoi titullin hajdut koncesionesh

alla astir


esht rob i mir????


ju njerez pranoni vetem nje pjese te


realitetit

ate te cilen ju pelqen


pjesen tjeter jo


eshte difekt njerezor


mos u merzisni fare.


pjesa e keqe e

realitetit e cila

nuk na pelqen

ne e shumezojme


me zero

ne vend te kesaj

krijojme

iluzionin e idhullit

legjendar

te barabart me zotin


dhe kur keput brockulla

me batuta burgu

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga magnus : 10-07-2019 nė 20:11
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-07-2019, 20:08   #70
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,804
Thanks: 1,314
Thanked 2,191 Times in 1,223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

Ku do strehohet ?
Tek art - bunker.... goxha i madh ėshtė..
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-07-2019, 20:10   #71
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,076
Thanks: 15,630
Thanked 9,264 Times in 6,267 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

Peshku kapet PERHERE nga KAPTINA.Dhe mua sme kujtohet por e mbaj mend....e ferkon ne krye,ja fut gishtat nen VESHE,dhe e hedh ne breg.

Tashti ne det,liqen,bazen apo ujevara nuk i dihet.

Ske nevoje per grep.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-07-2019, 20:17   #72
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Edhe gjyshi im brigadier ka qene ne kohen e xhaxhit po mener llafes i ashtu la trashegimi.

Mire qe e kane plackit kete vend po tallin e bythen.
kurse ky batutaxhiu qe qeveris arnautllukun, i tha nje studenti atje ne vlore, qe shtepine ne surrrrel e ndertoi nga parate e emigracionit
sepse kishte bere dhe ai pjesen e vet ne emigracion.

kurse ata qe e njihnin nga afer ne france, thone se ishte barbon, madje njeri tregon se e futi ca kohe ne shpi, po ai e bente mutin ne mes te dhomes.

ka vertet emigranta qe kan ber hajer me pune te ndershme ne emigracion, si ai rasti i kaubojsit te lezhes.

kurse kte barbonin, e solli fatos nano me thonj te pa prera gjithe zhul ne shqiperi


e thot vet tosi kte, un nuk hyj fare ne kte mes.
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-07-2019, 20:24   #73
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,804
Thanks: 1,314
Thanked 2,191 Times in 1,223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
kurse ky batutaxhiu qe qeveris arnautllukun, i tha nje studenti atje ne vlore, qe shtepine ne surrrrel e ndertoi nga parate e emigracionit
sepse kishte bere dhe ai pjesen e vet ne emigracion.

kurse ata qe e njihnin nga afer ne france, thone se ishte barbon, madje njeri tregon se e futi ca kohe ne shpi, po ai e bente mutin ne mes te dhomes.

ka vertet emigranta qe kan ber hajer me pune te ndershme ne emigracion, si ai rasti i kaubojsit te lezhes.

kurse kte barbonin, e solli fatos nano me thonj te pa prera gjithe zhul ne shqiperi


e thot vet tosi kte, un nuk hyj fare ne kte mes.
Nė kohėn e Monės... gėlonte Fresh me femra.... rrafsh...
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-07-2019, 20:34   #74
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 1,024 Times in 643 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Re: Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga edlin Shiko postimin
Nė kohėn e Monės... gėlonte Fresh me femra.... rrafsh...
Full me picka socialiste fresshi i mones, lol thuaje troc

Shit

Ne budallenjt puno jasht shtetit dhe gjuj rumune polake dhe nigeriane
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-07-2019, 20:48   #75
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,804
Thanks: 1,314
Thanked 2,191 Times in 1,223 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Ku Do Strehohet Ilir Meta?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga magnus Shiko postimin
Full me picka socialiste fresshi i mones, lol thuaje troc

Shit

Ne budallenjt puno jasht shtetit dhe gjuj rumune polake dhe nigeriane
Eo pse nuk kuptohej...
Kėta tė PD ishin ngordhėsira....
Kurse te fresh.... festė pėrherė... mirė qė kishim njė shok me teser dhe na fuste.... kushti ishte tė dėgjoje fjalimin e Likes dhe Majkos... pastaj party y
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur