Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-07-2019, 14:23   #301
Jolene
V.I.P
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,036
Thanks: 6,185
Thanked 7,651 Times in 3,634 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: Si i imagjinoni anėtarėt e forumit!?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
efffffgjjjj, gjate survejimit te forumit, status vizitor.
Ps:
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 14:24   #302
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 10,980
Thanks: 2,020
Thanked 2,202 Times in 1,463 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 342
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Re: Si i imagjinoni anėtarėt e forumit!?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Te vras naten e te ha diten, e lekuren ta bej streēe.
Rrofsh, tani do qaj e qete.

....vete m'a kerkove...
qaj 50 minuta !

ke do hash ? se per te vrare, e kuptova qe mua.
strece ti nuk vesh, keshtu qe mos bej presion.

---------------------------------

land, i zhgenjyer prej nivelit te vulgu-t...

__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Meri pėlqehet nga
i vjetėr 12-07-2019, 14:34   #303
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 10,980
Thanks: 2,020
Thanked 2,202 Times in 1,463 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 342
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Re: Si i imagjinoni anėtarėt e forumit!?

sh_tanku ; monolog, gjate nje takimi, ku ka shkuar me "t'shtyme.."
"sa ka ra niveli, vajzat e sotme nuk lexojne libra, vec pijne.."
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 14:36   #304
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 14,492
Thanks: 703
Thanked 1,053 Times in 783 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 115
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Si i imagjinoni anėtarėt e forumit!?

Mos i mer njerezit neper goje se te mallkon zoti.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 14:37   #305
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 10,980
Thanks: 2,020
Thanked 2,202 Times in 1,463 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 342
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Re: Si i imagjinoni anėtarėt e forumit!?

Lumi, pas ceremonise zyrtare te riemerimit Mod

__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Meri pėlqehet nga
i vjetėr 12-07-2019, 14:40   #306
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 10,980
Thanks: 2,020
Thanked 2,202 Times in 1,463 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 342
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Re: Si i imagjinoni anėtarėt e forumit!?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Mos i mer njerezit neper goje se te mallkon zoti.
nese Zoti eshte ne gojen tende, ja bej hallall !

por goja ime, eshte shume delikate per te ngrene njerez....dhe nen masa te forta sigurie, fjalet me helm, i vendos ne karantine...
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 14:47   #307
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 14,492
Thanks: 703
Thanked 1,053 Times in 783 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 115
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Si i imagjinoni anėtarėt e forumit!?

Mos blasfemo,zoti eshte kudo.Ai te degjon dhe te ndeshkon.Ti si tduash po mos mthuaj qe stthash..
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 14:53   #308
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 10,980
Thanks: 2,020
Thanked 2,202 Times in 1,463 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 342
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Re: Si i imagjinoni anėtarėt e forumit!?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Mos blasfemo,zoti eshte kudo.Ai te degjon dhe te ndeshkon.Ti si tduash po mos mthuaj qe stthash..ruaj veten....
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 15:21   #309
Noellag
Mi vida
 
Avatari i Noellag
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,852
Thanks: 170
Thanked 157 Times in 109 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Noellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėm
Re: Si i imagjinoni anėtarėt e forumit!?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
Meri duke hipnotizuar veteveten
imagjino te na hipnotizonte dhe neve...
Noellag nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 16:29   #310
juke
V.I.P
 
Avatari i juke
 
Data e antarėsimit: May 2017
Posts: 970
Thanks: 373
Thanked 256 Times in 211 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
juke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarėjuke ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Si i imagjinoni anėtarėt e forumit!?

Imagjinat e modifikuar per Performerin.

juke nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 17:24   #311
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 10,980
Thanks: 2,020
Thanked 2,202 Times in 1,463 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 342
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Re: Si i imagjinoni anėtarėt e forumit!?

Onyx kur hyn n temen ...pershkruaje anetaren siper...

__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Meri pėlqehet nga
i vjetėr 12-07-2019, 17:29   #312
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,019
Thanks: 10,302
Thanked 8,815 Times in 5,624 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 455
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Si i imagjinoni anėtarėt e forumit!?

Qo vasha siper.......

__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 12-07-2019, 17:31   #313
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 10,980
Thanks: 2,020
Thanked 2,202 Times in 1,463 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 342
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Re: Si i imagjinoni anėtarėt e forumit!?

pas cgradimit.... me vendim te parevokueshem....

ju kom .... !gjejeni kete, nese doni.
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 17:35   #314
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,982
Thanks: 14,150
Thanked 12,217 Times in 7,621 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 668
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Si i imagjinoni anėtarėt e forumit!?

Drague me lesh
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 17:36   #315
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 10,980
Thanks: 2,020
Thanked 2,202 Times in 1,463 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 342
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Re: Si i imagjinoni anėtarėt e forumit!?

Noe, kur ndihet i kercenuar nga konkurrenca.....

__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Meri pėlqehet nga
i vjetėr 12-07-2019, 17:43   #316
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 10,980
Thanks: 2,020
Thanked 2,202 Times in 1,463 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 342
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Re: Si i imagjinoni anėtarėt e forumit!?

Akrepi, kur mundohet t'u ckoqite pikepamjet e veta, "kabllove t' k'putme"...

ps : jo Kepi, nuk eshte drague ....
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Meri pėlqehet nga
i vjetėr 12-07-2019, 17:45   #317
Jolene
V.I.P
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,036
Thanks: 6,185
Thanked 7,651 Times in 3,634 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Re: Si i imagjinoni anėtarėt e forumit!?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
pas cgradimit.... me vendim te parevokueshem....

ju kom .... !gjejeni kete, nese doni.
Gi?

....
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Jolene pėlqehet nga
i vjetėr 12-07-2019, 17:47   #318
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 10,980
Thanks: 2,020
Thanked 2,202 Times in 1,463 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 342
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Re: Si i imagjinoni anėtarėt e forumit!?

Performer; pasojat, kur mendon* ters..
================================

psssssst : Jole, siam ktu.
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Meri pėlqehet nga
i vjetėr 12-07-2019, 17:49   #319
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,097
Thanks: 13,086
Thanked 8,014 Times in 4,674 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 232
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Si i imagjinoni anėtarėt e forumit!?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga juke Shiko postimin
Imagjinat e modifikuar per Performerin.

jo me ngateron me Zanen , lol ajo vishet me ngjyra leopardash : )

un jam katnare e thjesht lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 17:50   #320
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,097
Thanks: 13,086
Thanked 8,014 Times in 4,674 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 232
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Si i imagjinoni anėtarėt e forumit!?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
Noe, kur ndihet i kercenuar nga konkurrenca.....

kte e paske gjetur te forte lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur