Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore > Jeta e natės

Jeta e natės Diskutime rreth jetės sė natės.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 28-11-2010, 14:12   #21
dbh
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2010
Posts: 607
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
dbh ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Cili Kokteil Ju Pelqen Me Shume

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Roxy Shiko postimin
Caj me qumesht
Pastaj mos u habit kur te te shaj nonji 'ik mi goce se je e vogel ti, i ke buzet me qumesht akoma'
dbh nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-12-2010, 03:10   #22
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,153 Times in 312 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cili Kokteil Ju Pelqen Me Shume

Gin Lemon
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-12-2010, 03:16   #23
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 7,190
Thanks: 6,868
Thanked 3,181 Times in 1,306 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cili Kokteil Ju Pelqen Me Shume

Vodka Red bull...
__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-12-2010, 07:50   #24
utopia
V.I.P
 
Avatari i utopia
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Posts: 614
Thanks: 1
Thanked 12 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 16
utopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyerutopia ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Cili Kokteil Ju Pelqen Me Shume

angelo azzurro
__________________
Solo i morti sanno il vero significato di pazienza!
utopia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-12-2010, 07:54   #25
alem_de
V.I.P
 
Avatari i alem_de
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Gjermani.
Posts: 1,010
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
alem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Cili Kokteil Ju Pelqen Me Shume

Votka me fiq.
__________________
Alles in der Welt läßt sich ertragen, Nur nicht eine Reihe von schönen Tagen.
alem_de nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2011, 07:42   #26
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,989
Thanks: 15,537
Thanked 9,229 Times in 6,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cili Kokteil Ju Pelqen Me Shume

Altgdansker(Poloni)

400ml shampanje
100ml konjak
100ml liker bananeje
50ml leng limoni

Perzihen dhe serviret me akull!
Me ka pelqyer jashtezakonisht.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-01-2011, 11:57   #27
ediplus
Super Anėtar
 
Avatari i ediplus
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Me kembe ne toke
Posts: 135
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 9
ediplus do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Cili Kokteil Ju Pelqen Me Shume

10 ml tequila gold
20 ml blue cuarciao
10 ml cointreau
20 ml leng ananasi
10 ml leng limoni
180 ml lang portokalli
Eshte coctail fantastik
ediplus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-01-2011, 15:22   #28
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,725
Thanks: 6,690
Thanked 8,254 Times in 3,947 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cili Kokteil Ju Pelqen Me Shume

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dbh Shiko postimin
Pastaj mos u habit kur te te shaj nonji 'ik mi goce se je e vogel ti, i ke buzet me qumesht akoma'Caj sade, pa qumesht pa sheqer.
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-01-2011, 15:23   #29
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,320 Times in 1,532 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cili Kokteil Ju Pelqen Me Shume

S`di..
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-01-2011, 23:47   #30
Golden_Boy
No Vip
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Posts: 2,570
Thanks: 1,873
Thanked 862 Times in 377 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 39
Golden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėmGolden_Boy i pazėvėndėsueshėm
Re: Cili Kokteil Ju Pelqen Me Shume

Skam dit , Raki kocimare me raki rrushi
__________________
Tk.
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2011, 01:26   #31
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,320 Times in 1,532 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cili Kokteil Ju Pelqen Me Shume

Kam mesuar nga pak ti pi, jo ti pergatis, s`ja kam idene ndonjihere ca kane brenda.
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2011, 15:59   #32
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,989
Thanks: 15,537
Thanked 9,229 Times in 6,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cili Kokteil Ju Pelqen Me Shume

Kur ne raste festash,datelindjesh apo krishtlindjesh??? te servirin dicka te panjohur dhe te shijon.natyrisht qe jam kurioz ta di se cfare kishte brenda...
Jo per noi gjo,pasi qe tek ne thonin: hajde te befte mire lol
Jo per ndonje gje.
Mip.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2011, 16:07   #33
bomber
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 148
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
bomber ėshtė njė gur i ēmuarbomber ėshtė njė gur i ēmuarbomber ėshtė njė gur i ēmuarbomber ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Cili Kokteil Ju Pelqen Me Shume

cocktail

Death in the Afternoon
bomber nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2011, 16:17   #34
Akhmoss
Son of Ammon-Ra
 
Avatari i Akhmoss
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Campus Nubi
Posts: 20
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Akhmoss ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Cili Kokteil Ju Pelqen Me Shume

..Mohito...
__________________
The wise man speaks because he has something to say, the fool because he has to say something
Akhmoss nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2011, 16:59   #35
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 694 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cili Kokteil Ju Pelqen Me Shume

nuk e po alkoholin krejt kokteil behen me alkohol ...
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2011, 17:05   #36
bomber
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 148
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
bomber ėshtė njė gur i ēmuarbomber ėshtė njė gur i ēmuarbomber ėshtė njė gur i ēmuarbomber ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Cili Kokteil Ju Pelqen Me Shume

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga PuffetiNa Shiko postimin
nuk e po alkoholin krejt kokteil behen me alkohol ...
Ne fakt e ke gabim LOL
ka coctails pa alkool

Coco Nuts
Fruity
Monkey Business
Nursery Fizz

un jom barman dhe e di
bomber nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2011, 17:08   #37
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,725
Thanks: 6,690
Thanked 8,254 Times in 3,947 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cili Kokteil Ju Pelqen Me Shume

Kjo Nursery Fizz per kalamaj kopshti esht?
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2011, 17:08   #38
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 694 Times in 249 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cili Kokteil Ju Pelqen Me Shume

un spara mar vesh per alkoholi nuk e pi dhe nuk do e pi asnjehere .
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2011, 17:09   #39
bomber
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 148
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
bomber ėshtė njė gur i ēmuarbomber ėshtė njė gur i ēmuarbomber ėshtė njė gur i ēmuarbomber ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Cili Kokteil Ju Pelqen Me Shume

osht per puffetinen
bomber nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2011, 17:09   #40
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,725
Thanks: 6,690
Thanked 8,254 Times in 3,947 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cili Kokteil Ju Pelqen Me Shume

Me thuaj perberjen plzzz
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur