Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti > Futbolli

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-01-2019, 16:54   #221
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,931
Thanks: 14,617
Thanked 8,668 Times in 5,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 361
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Kam mendimin...qe juve do gjeni zgjidhjen e duhur.
Ju MAJMUNER.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 16:56   #222
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,055
Thanks: 2,565
Thanked 2,490 Times in 1,400 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 134
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Mos ma ve re se u bo dita gjashte pa skedina , jam pak nervoz . Ke te drejte fatkeqsi eshte pa lloto.
eurobet.it hap i llogari ke ndonje kompani It e luj online.
Krijo 1 llogari Skrill Ose Neteller per pagesat e je ok. Nga Skrill dhe Net i kalon ne banke kollaj.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 17:05   #223
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,577
Thanks: 755
Thanked 1,415 Times in 827 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
eurobet.it hap i llogari ke ndonje kompani It e luj online.
Krijo 1 llogari Skrill Ose Neteller per pagesat e je ok. Nga Skrill dhe Net i kalon ne banke kollaj.
Ishte shaka.
E kam nje llogari me bet365 , por nuk eshte se m'teheqin shume bastet online. Cash ishte me i omel , sa me i bo me interesante neshjet e fundjaves. Gjithsesi mire boni qe i mylli se ngelen cunat me borxhe
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2019, 18:34   #224
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,931
Thanks: 14,617
Thanked 8,668 Times in 5,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 361
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Question Pėrgjigje e: Juventus - FC

Nuk e HONEPS...DOT


Millanua barazoi,Fiore pareggioi,Laci e mujti,dhe leshat e interit napen tre golla.keta NEVE i NGORDHEM...ouuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2019, 21:53   #225
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,931
Thanks: 14,617
Thanked 8,668 Times in 5,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 361
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Nuk e HONEPS...DOT

https://www.youtube.com/watch?v=67jki9la9h0

Millanua barazoi,Fiore pareggioi,Laci e mujti,dhe leshat e interit napen tre golla.keta NEVE i NGORDHIM...ouuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

Je i MODH Arben!


AproPO....si ju ka thon NJONI(me te MADHE) qe BERNA eshte MONSTER.Si ju ka shkrujt SHKRUESI per RRUMIN e vockel....ju kujtohet?????Qe te FIK ...PORTEN.INSHALLAH nuk e qojme apo huazojme tek...NORDHESINAT e series se....LESHIT.

Per tifozat kundershtare....


Dhe NATYRISHT e kam per GALLATE sepse sic thote TIFOZJA e JUVES apo LINDA....merri ashtu sic jane,tashti cilet?????
Boni poezi dhe nreni flamuret, se per gjo tjeter nuk hyni ne lavoro

ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 15-01-2019, 10:59   #226
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,931
Thanks: 14,617
Thanked 8,668 Times in 5,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 361
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Juventus - FC

BERNA....


do tja u morim shpirtin qe ne FILLIM.

PS....neser do mundohem ta mar dite pushimi.Po sma dhane,do futen taktikat albaneze.

FORZA JUVE.....
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-01-2019, 00:03   #227
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,931
Thanks: 14,617
Thanked 8,668 Times in 5,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 361
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Ronaldo,Dybala dhe BERNA ne sulm.

5-0.


Apropo trainieri i Milanit THA....ne futboll apo ne fushe fiton me i forti.

Ka te DREJTE se nuk eshte llosh si disa me flamure.

Noten.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-01-2019, 18:33   #228
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,931
Thanks: 14,617
Thanked 8,668 Times in 5,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 361
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Kur te behet sabah.....


meditoni dhe.....ENDERRONI.

Naten kuksianeve.

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 16-01-2019, 18:52   #229
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 2,945
Thanks: 562
Thanked 659 Times in 436 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 31
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Urime!.....
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-01-2019, 19:57   #230
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 13,591
Thanks: 560
Thanked 822 Times in 615 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Milani esht ekip i ngordh.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-01-2019, 19:24   #231
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,931
Thanks: 14,617
Thanked 8,668 Times in 5,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 361
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs down Pėrgjigje e: Juventus - FC

Nuk e shof dot kte Juve.5 here Ronaldo....perpara,por mer vesh ky ALERGJIA...

Boahhhhhhhhhhhhhhhhhh....skom nerva per pjesen e dyte.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-01-2019, 19:25   #232
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,055
Thanks: 2,565
Thanked 2,490 Times in 1,400 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 134
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Mesfusha shume dobet.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-01-2019, 19:35   #233
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,251
Thanks: 6,645
Thanked 7,890 Times in 5,043 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 368
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Mesfusha shume dobet.
Me7ronaldo dhe dobet?
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-01-2019, 19:53   #234
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 13,591
Thanks: 560
Thanked 822 Times in 615 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Fiton lazio..ben gol strakosha
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-01-2019, 20:07   #235
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,251
Thanks: 6,645
Thanked 7,890 Times in 5,043 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 368
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Fiton lazio..ben gol strakosha
e beri strakosha i skraparit me vonese
https://www.facebook.com/
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-01-2019, 20:31   #236
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,931
Thanks: 14,617
Thanked 8,668 Times in 5,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 361
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Ne rradhe te pare Lazio meritonte me shume.
E...DYTA....nuk mbahet BERNA rezerve,dhe BENI nuk do lojtare me kot.
Trainier QELBANIK.

Naten e mire.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-01-2019, 20:37   #237
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,931
Thanks: 14,617
Thanked 8,668 Times in 5,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 361
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Leksion FUTBOLLI...

Bravo ATALANTA.

PS...kte VRROMEN ALERGJIA perse Beni se honeps DOT???

Me boshnjaker nista igrace....apo ballkanac te KURACIT.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-01-2019, 18:00   #238
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 8,001
Thanks: 24
Thanked 2,263 Times in 1,435 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 167
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Ale Beni
Venom

__________________
“When the snows fall and the white winds blow, the lone wolf dies, but the pack survives,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-01-2019, 19:10   #239
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 13,591
Thanks: 560
Thanked 822 Times in 615 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Nuk lufton dot ne tre fronte pavarsisht nga organika.
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-01-2019, 21:00   #240
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,931
Thanks: 14,617
Thanked 8,668 Times in 5,811 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 361
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Juventus - FC

Ky strakosha i lacit a eshte jevgjit?????
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur