Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Filozofia | Psikologja | Sociologjia

Filozofia | Psikologja | Sociologjia Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 08-11-2018, 13:52   #681
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,933 Times in 1,306 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Interpretimi i ėndrrės

Pash ne enderr sikur po prisnin prinderit mish te pazier mbi tavoline ne forma rrethore dhe nje ze qe i kritikonte per menyren e gabuar te prerjes. Ne fillim nuk po kuptoja, por me pas nga zeri njoha qe ishte i nje shokut tim te vjeter qe frekuentonte nje organizate kriminale ne Shqiperi dhe Itali. U zgjova i shokuar...
Cfare domethenie ka?
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-12-2018, 15:10   #682
Beu_Shpata
V.I.P
 
Avatari i Beu_Shpata
 
Data e antarėsimit: Apr 2016
Posts: 3,446
Thanks: 1,459
Thanked 1,528 Times in 906 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 81
Beu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėmBeu_Shpata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Interpretimi i ėndrrės

Qe ta dini ju kam pare nje enderr interesante para dy ditesh. Vendosa ta postoje se ka te beje me 'forumin'

Kishte ndodh hataja brenda nje ndertese, nuk e di a ishte spital apo ndertese me zyra por dikush kishte hapur zjarr dhe kishte bere kerrdine brenda. Une nuk e di se c'me coj aty e c'far beja por mbaj mend qe po levizja lart e posht duke pare demin. Ishte nje hapsire e madhe pa dhoma e pa ndajre. Aty gjeta Xhinen, Angelisen dhe Sibin te veshura me pardesyne e bardhe te doktorrit. Paskeshim qene miq te vjeter, miqesi e paster, pa hile e pa pislliqe. Po llafosnim per dicka, nuk e di se per cfar. Por mbaj mend qe Xhina dhe Angelisa ishin te zena me dicka. Sibi mori megafonin dhe deshte te deklaronte botes eshte 'ashu...qeflie'. I thash une po pse duhet ta di bota kete gje? Mbaje per vete se nuk i dihet si shkojne punet. Pastaj pse duhet t'ja fikesh shpresen ndonji djali qe te pelqen? Mire e ke tha, me mire ashtu e beje.

Aq ishte e gjitha

Sibi qy eshte sekreti yne. Nuk i them njeriu
Beu_Shpata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-12-2018, 16:01   #683
Lea
Duaj né di te duash!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 8,769
Thanks: 3,225
Thanked 2,722 Times in 1,754 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Interpretimi i ėndrrės

Shoh perdit endrra te tmerreshme do me dukej habi né nje dit nuk do I shihja
__________________
KUSH KA GOCA BOTEN KA 😍😍😍😍😍
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-12-2018, 16:16   #684
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,484
Thanks: 1,975
Thanked 1,158 Times in 781 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Interpretimi i ėndrrės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lea Shiko postimin
Shoh perdit endrra te tmerreshme do me dukej habi né nje dit nuk do I shihja
I jep gjumit 12 ore normal

Une fare fare, nuk kam kohe per to
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2019, 21:02   #685
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,338
Thanks: 2,342
Thanked 2,301 Times in 1,455 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Interpretimi i ėndrrės

Ender sikur me dhembin dhembet dhe me rrezohet njeri qen ishte crown??? Cfar domethen kjo?
Dhembet i kam te gjith top tani per tani shyqyr zotit por me trembi shume ishte shume ender e gjat dhe sikur e ndjeja ne te vertet dhimbjen.
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur