Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 06-01-2019, 11:48   #21
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 13,375
Thanks: 522
Thanked 707 Times in 544 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Degjon hoxhen ajo edhe s'te degjon ty?Po mire..behu edhe ti hoxhe!
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 11:51   #22
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 9,676
Thanks: 3,770
Thanked 3,956 Times in 1,197 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 182
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Qe sapo ja thashe : Na ēave trapalaqen po me 1 muhabet !!!
__________________
♡°°°●🌟○•°°°●🌟○•°°°•○🌟●°°°•○🌟●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 11:52   #23
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 13,375
Thanks: 522
Thanked 707 Times in 544 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Ca esht trapalaqja?
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 11:58   #24
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,428
Thanks: 2,262
Thanked 2,184 Times in 1,224 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 96
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Ca esht trapalaqja?
O shprehje franceze, bau bau bla by de cul.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 12:02   #25
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 9,676
Thanks: 3,770
Thanked 3,956 Times in 1,197 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 182
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Ja , ta shpjegoi Venom'i
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Ca esht trapalaqja?
__________________
♡°°°●🌟○•°°°●🌟○•°°°•○🌟●°°°•○🌟●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 12:03   #26
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 13,375
Thanks: 522
Thanked 707 Times in 544 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Ju falenderoj qe e pasuroni shqipen me fjale kaq te bukura!
shoku_tanku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i shoku_tanku pėlqehet nga
i vjetėr 06-01-2019, 12:05   #27
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 9,676
Thanks: 3,770
Thanked 3,956 Times in 1,197 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 182
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Sps...veē e feminizova cik fjalen qe ekziston !
Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga shoku_tanku Shiko postimin
Ju falenderoj qe e pasuroni shqipen me fjale kaq te bukura!
__________________
♡°°°●🌟○•°°°●🌟○•°°°•○🌟●°°°•○🌟●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 12:11   #28
gladiola
V.I.P
 
Avatari i gladiola
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Shqiperi...Korce
Posts: 2,012
Thanks: 704
Thanked 402 Times in 191 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
gladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Me mungoni shume te dashurit e mi ,bashkeshort dhe bir!
gladiola nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i gladiola pėlqehet nga
i vjetėr 06-01-2019, 12:39   #29
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,460
Thanks: 13,706
Thanked 8,156 Times in 5,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Re: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
Gjestet e vogla qe ben si prshm kur kam neps dhe shkon direkt te blesh cfare kerkoj pa ankes, me ben te te dua edhe me shume
Meshkujt shikojne figuren,ndersa FEMRAT....DETAJET.

Forza e TYRE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 06-01-2019, 12:44   #30
Εmilη
~summer~
 
Avatari i Εmilη
 
Data e antarėsimit: May 2015
Posts: 860
Thanks: 111
Thanked 242 Times in 166 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
Εmilη ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėΕmilη ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėΕmilη ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėΕmilη ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėΕmilη ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėΕmilη ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

shpirtttt.
Εmilη nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-01-2019, 12:52   #31
Sopoti
Delete
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,972
Thanks: 5,195
Thanked 5,731 Times in 3,034 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 204
Sopoti ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Εmilη Shiko postimin
shpirtttt.
E ti romance e gjalle je .
-------------------
Per temen e une do thoja

S'po marrim vesh kur eshte e hene,e ku e diele.
Pune
Pune

Me kete te ftohte mengjesi si sot (t'a kisha e une pushim )
__________________
Muzika asht liri, kulturė, fe, magji e mistikė.
Gjergj Fishta!
------------------------------------
''Njeriun,,sa pak e gjej te njeriu!
V Zhiti.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Sopoti pėlqehet nga
i vjetėr 10-01-2019, 12:56   #32
e panjohura
Super Moderator
 
Avatari i e panjohura
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Atje ku mė le!
Posts: 6,728
Thanks: 3,855
Thanked 4,215 Times in 1,590 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
e panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėme panjohura i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Dėshironim vetėm tė ishim tė lumtur...
U pėrpoqėm tė ishim...
Pastaj u bė....VONĖ.....😪😪😪
__________________
,,Askush nuk tė dėmton mė shum se vetėvetja''!
Nganjehere mendoj se: asnje tingull nuk eshte me shurdhues se sa heshtja e njeriut qe do....
e panjohura nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i e panjohura pėlqehet nga
i vjetėr 10-01-2019, 13:10   #33
gladiola
V.I.P
 
Avatari i gladiola
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Shqiperi...Korce
Posts: 2,012
Thanks: 704
Thanked 402 Times in 191 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 43
gladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

..si po jetoj une pa ju...
gladiola nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i gladiola pėlqehet nga
i vjetėr 10-01-2019, 14:41   #34
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 21,447
Thanks: 8,866
Thanked 7,807 Times in 4,996 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

A thu Hana jeme ???

__________________
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2019, 03:39   #35
*GI*
Anėtar i ri
 
Data e antarėsimit: May 2018
Posts: 25
Thanks: 7
Thanked 9 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
*GI* ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Sot me the: " Nuk me paske harruar?" ...bera sikur nuk te degjova dhe me pas kur mbylla telefonin po mendoja qe sa pak ke kuptuar nga une. Dashuria nuk eshte e gabuar asnjehere, njerezit po. Une kam gjykuar padashur femra e meshkuj qe dashuroheshin me disa njerez te rendomt dhe nuk e kuptoja dot se cfare mund ti bente ato te dashuroheshin me x apo y, por vjen nje dite dhe ti e kupton kur dashurohesh vete. Ti mund te jesh roje, mund te jesh edhe katunar tokash, lopcar, kurvar, ti mund te jesh i pashkoll, mund te jesh dhe budalla, njeri me komplekse, i cmendur, por per mua do te jesh gjithmone dashuri. Paēkase ne te dy kurr nuk do te jemi bashk, une te falenderoj qe erdhe dhe me gjete. Te falenderoj qe me bere edhe te qaj sepse kuptova prej atyre loteve qe sa femije isha treguar ne sa zemra kisha lenduar, qe sa keq sillem me njerezit, perfshire ketu edhe ato qe me duan cfaredo qe bej une. Te falenderoj qe me zhgenjeve, ne te gjitha format e mundshme dashje e padashje, sepse me bere te vleresoj ato gjera qe kam, ato qe sme kan zhgenjyer kurr, dhe me mesove te zgjohem nga femija qe jam brenda meje dhe te behem nje grua qe tashme nuk pret me endrrat e veta ne fluturim, por ulet ne toke per tu perqendruar dhe fokusuar ne arritjet qe ka projekt ne jeten e saj. Une kuptova prej teje qe di te fal shume me teper sec e kisha menduar dhe te falenderoj edhe armikun, sepse nga gjithcka qe te ndodh ne jete ti meson diēka. Diēka e mesova dhe une, qe jam me fat per njeriun qe jam, sepse disa qenie me fytyra njerezish nuk jane njerez dhe bota e tyre eshte shume e erret dhe vuajne pafund. Megjithate sic tu shpreha dhe mesiper , ti njeriu me shume emra do te mbetesh i vecant, sepse zhduke te gjitha endrrat per mua dhe me solle ne realitet. Uroj qe realiteti im te mos e preke kurr realitetin tend dhe te njerezve si ty, sepse nuk jam aq e forte sa ju per ta perballuar.
*GI* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i *GI* pėlqehet nga
i vjetėr 14-01-2019, 11:48   #36
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,731
Thanks: 3,643
Thanked 2,899 Times in 1,416 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 98
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

u be 19 vjet qe jemi bashke
si sot e 15 vjet thame po perpara gjendjes civile , e mban mend or burr , une ti dhe ca miq , muaji jone i mjaltit ishte vetem nje nate , por ama jeta qe vijoi ishte si muaj mjalti, pavaresisht veshtiresive sepse zgjodhem rrugen me te gjate dhe te veshtire , por me te sigurten.
Do e festojme sot gjysma ime

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Marya : 14-01-2019 nė 11:52
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 14-01-2019, 11:52   #37
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 43,819
Thanks: 12,861
Thanked 11,330 Times in 6,956 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 580
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Festofshi dhe gėzofshi gjithmonė Marya.
Ta gėzoni pėrvjetorin.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2019, 11:55   #38
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,731
Thanks: 3,643
Thanked 2,899 Times in 1,416 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 98
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Festofshi dhe gėzofshi gjithmonė Marya.
Ta gėzoni pėrvjetorin.
faleminderit Akrepi
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2019, 12:05   #39
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 6,723
Thanks: 7,149
Thanked 5,507 Times in 2,290 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 154
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

sjom duke e pa fare me sy, jo mo ti them gjo, se ka ciklin dhe osht bo mo keq se xhihadistet e ISIS.

__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-01-2019, 12:07   #40
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,731
Thanks: 3,643
Thanked 2,899 Times in 1,416 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 98
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit njeriut te zemres!!!!!!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
sjom duke e pa fare me sy, jo mo ti them gjo, se ka ciklin dhe osht bo mo keq se xhihadistet e ISIS.

mos u be merak se jemi te gjitha i soj ,
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur