Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Problematika Shqiptare

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-01-2019, 15:32   #41
Performer
Golden Light
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 16,410
Thanks: 12,466
Thanked 7,663 Times in 4,489 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 228
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Gjyqtari kėrkon seks pėr t’i dhėnė kujdestarinė e fėmijės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Duaje Siveten Shiko postimin
Kemi jetuar edhe me pare ne kohera kur anti-vlera ishte norme e kamufluar me lloj-lloj besimi te rreme, ideologji, partishmeri, etj. Ndaj sot nuk perben ndonje ēudi e madhe. Ka plas peshku i modh.
kto fenomene kane egzistuar dhe ne kohe te Enverit thone po jo aq hapur sa sot e kaq skandaloze lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Performer pėlqehet nga
i vjetėr 10-01-2019, 15:33   #42
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,947
Thanks: 11,898
Thanked 6,583 Times in 4,132 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 381
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Gjyqtari kėrkon seks pėr t’i dhėnė kujdestarinė e fėmijės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Shiko, pėrsa i pėrket parave familjarėt e dinė shumė mirė. Por pėr fat tė keq ne nė Shqipėri jetojmė nė njė kohė kur antivlera ėshtė normė nė shoqėrinė tonė. Njeriu i korruptuar, hajduti, etj, konsiderohen njerėz inteligjent apo trima ndėrsa njeriu i ndershėm dhe qė zbaton ligjin konsiderohet budalla.
Ndėrsa pėrsa i pėrket pjesės ku ai kėrkon tė kryej seks me atė femrėn ėshtė absolutisht skandal sepse po pėrsėris, me ē'sy e faqe do pėrballet ky me njerėzit e shtėpisė nė radhė tė parė? Nesėr ai do shkojė me gruan pėr krahu nė njė darkė familjare me kushėrinjė dhe krushqi, etj. Megjithėse kėta e hanė turpin me bukė.
Ndėrsa rasti i asaj vajzės apo gruas, ajo ėshtė 28 vjeē ėshtė akoma mė i rėndė. Kjo praktikisht po luan atė rolin e atyre grave qė kanė nė pronėsi bordello, nė Greqi njihen si ēaēa. Turp.
Me ato sy dhe faqe qe eshte perballur gjithmone! Pse mendon ti ky eshte rasti i pare i Rolandit?
Ky mund te jete rasti i pare I denoncuar, por jo i pari...
Menyra se si flet ai eshte shum konfident, dhe e kerkon sikur eshte dicka qe i takon dhe e meriton per te miren qe Po i ben...
Kjo te ben te mendosh qe Rolandi ka ngrene buk dhe turp qe kur ka mare ate detyre.
E sa per gruan e tij te cilen se njofim fare, jam e sigurte qe shum te zeza i di dhe ajo burrit, Po fundja ska gje cudia me e madhe tre dit zgjat do dali nje Roland tjeter Dhe do harrohet ky.
Gruaja do i arnoje breket sic beri ajo e Shukriut... dhe ata jetuan te lumtur!
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 11-01-2019, 16:03   #43
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,902
Thanks: 14,648
Thanked 8,676 Times in 5,825 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Re: Gjyqtari kėrkon seks pėr t’i dhėnė kujdestarinė e fėmijės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Me ato sy dhe faqe qe eshte perballur gjithmone! Pse mendon ti ky eshte rasti i pare i Rolandit?
Ky mund te jete rasti i pare I denoncuar, por jo i pari...
Menyra se si flet ai eshte shum konfident, dhe e kerkon sikur eshte dicka qe i takon dhe e meriton per te miren qe Po i ben...
Kjo te ben te mendosh qe Rolandi ka ngrene buk dhe turp qe kur ka mare ate detyre.
E sa per gruan e tij te cilen se njofim fare, jam e sigurte qe shum te zeza i di dhe ajo burrit, Po fundja ska gje cudia me e madhe tre dit zgjat do dali nje Roland tjeter Dhe do harrohet ky.
Gruaja do i arnoje breket sic beri ajo e Shukriut... dhe ata jetuan te lumtur!
Paska qene ne Tropoje gjykates ne vitet 93-94...
Pastaj pashe dhe degjova te ftuarit tek opinioni i Blendi Fevziut(ja shkruajta emrin sic shqiptohet,sepse tha....jane shtuar gigolo-t).Me beri pershtypje nje e ftuar ne emision qe THA...fajin e kane dhe vete VIKTIMAT,sepse jane mesuar keq duke na dhene ryshfete pa ja u kerkuar.Dhe une me kete KUPTOJ...kur e thote nje <femer> eshte FATKEQESI.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-01-2019, 19:45   #44
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 13,677
Thanks: 578
Thanked 858 Times in 639 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 108
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gjyqtari kėrkon seks pėr t’i dhėnė kujdestarinė e fėmijės

Po ky ishte maniak seksual.Mashkull potent dhe i devotshem..ky shoku kishte copa k*ri ne koke se kete lloj komunikimi nuk kam si ta shpjegoj ndryshe.Uroj qe atje ne burg ta fusin ne nje qeli me meshkuj potente dhe te devotshem.
shoku_tanku ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i shoku_tanku pėlqehet nga
i vjetėr 12-01-2019, 08:28   #45
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,823
Thanks: 3,734
Thanked 4,038 Times in 2,712 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 213
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gjyqtari kėrkon seks pėr t’i dhėnė kujdestarinė e fėmijės

iku thane te haj pilaf bashke me ate psikologen ke kazani i burgut.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 12-01-2019, 14:12   #46
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,588
Thanks: 6,223
Thanked 1,739 Times in 979 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Gjyqtari kėrkon seks pėr t’i dhėnė kujdestarinė e fėmijės

Ky programi televiziv stop/fiks fare me duket edhe me i degjeneruar se gjykatsi dhe padiskutim qe eshte. Ata bejn moralin dhe mbajn femra si prostituta aty ne program qe jane bajzat e dikujt ato femra ndersa gjykatsi i thote gruas mos ben seks me mua nese e ben vetem per hatrin e vajzes se nuk e dua nje gje te tille.
Kjo do thote qe femra e ka mashtru gjukatsin para se ta filmoje ate duke e bere te ndjejhet donzhuan si individ pa fuqine e profesionit.
Shtet i degjenerum. Ne cdo program marrin femra si prostituta dhe i mbajn aty ne oraret me te shikuara familjarisht.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2019, 14:53   #47
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,823
Thanks: 3,734
Thanked 4,038 Times in 2,712 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 213
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gjyqtari kėrkon seks pėr t’i dhėnė kujdestarinė e fėmijės

Ja edhe nje qeter Gjykatesit seksual te gjykatave seksualo-juridike te shtetit seksualo-ligjore si e kalojne Vetingun.

Dy vite pasi u pezullua si gjyqtar dhe u shkarkua nga drejtimi i gjykatės gjirokastėr, Guximtar Boēi ka fituar pafajsinė dhe kėrkon tė rikthehet nė postin qė ka patur. Report Tv ka siguruar njė kopje tė padisė sė Boēit ku ai i kėrkon gjykatės tė caktojė se kush institucion do e rikthejė atė nė detyrė pasi KLD qė e pezulloi nuk ekziston mė. Boēi u vu nėn akuzė pas denoncimit nė media tė njė afere seksuale dhe dyshimeve pėr korrupsion pasiv.

U pezullua nga posti i gjyqtarit dhe u shkarkua si kryetar gjykate nė Gjirokastėr, Guximtar Boēi dy vite mė pas kėrkont ė rikthehet nė detyrė. Me vendimin numėr 102 datė 28 dhjetor 2016 gjyqtari i Gjirokastrės u pezullua nga detyra nga KLD e cila u njoh nga prokuroria e kriemve tė rėnda se ndaj Boēit kish nisur njė procedim penal pėr veprėn penale tė korrupsionit pasiv.

Por ky hetim duke se nuk ka mundur tė nxjerr nė dritė asnjė fakt penal edhe pse nė media ai u denoncua publikisht nė media edhe pėr aferė seksuale me njė palė ndėrgjyqėse. Me njė kėkesė drejtuar gjykatės Administrative pak ditė para mbylljes sė vitit 2018 gjyqtari i pezulluar kėrkon rikthimin nė detyrė e pėrkatėsisht nė gjykatėn e Gjirokastrės.

Padinė, Boci e ka depozituar nė administrative ku ai kėrkon “revokimin e masės sė pezullimit tė ushtrimit tė detyrės sė gjyqtarit”. Boēi nuk ndalet me kėtė kėrkesė pasi ai ėshtė drejtuar gjykatės pėr ta rikthyer jo vetėm si gjyqtar nė punė por edhe nė postin qė ai ka mbajtur mė parė atė tė kreut tė gjykatės Gjirokastėr.
Po ashtu Guximtar Boēi i kėrkon gjykatės tė pėrcaktoj se cili institucion duhet tė vendos pėr fatin e tij pasi ai u pezullua nga KLD-ja institucion i cili tashmė ėshtė shkrirė dhe zėvėndėsuar nga Kėshilli i Lartė Gjyqėsor.

Nė sistemin e drejtėsisė shqiptare pėrfshirja e gjyqtarėve nė afera korruptive apo denoncime publike nuk ėshtė njė rast i izoluar pasi vetėm pak ditė mė parė nė pranga ra njė tjetėr gjyqtar. Ronalnd Hysi nė gjykatėn e Fierit u arrestua pasi u filmua dhe denoncua duke kėrkuar favore seksuale.

Lexo mė shumė nė: https://www.gazetaexpress.com/lajme-...aign=copyright

Meqe ra dhafi sa vite duhet bere shkollen per gjyqtare ne Shqiperi, se sapo te marr pasaporten do ik te aplikoj ene une
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 12-01-2019, 14:57   #48
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 21,966
Thanks: 1,708
Thanked 1,787 Times in 1,341 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 136
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gjyqtari kėrkon seks pėr t’i dhėnė kujdestarinė e fėmijės

Varje ..........dhe dhunim te perhershem
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2019, 15:55   #49
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,902
Thanks: 14,648
Thanked 8,676 Times in 5,825 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Gjyqtari kėrkon seks pėr t’i dhėnė kujdestarinė e fėmijės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
iku thane te haj pilaf bashke me ate psikologen ke kazani i burgut.
lol....shuj BRE

SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 12-01-2019, 21:56   #50
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,823
Thanks: 3,734
Thanked 4,038 Times in 2,712 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 213
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gjyqtari kėrkon seks pėr t’i dhėnė kujdestarinė e fėmijės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Budadhai gjykates, don ene pjeshke pdhus 500 ojra ne valute. Ēfare eshte shume, eshte shume dhe tamam ti thuash te ngelen ne fyt o shkerdhate edhe i ngelen.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 12-01-2019, 22:00   #51
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,785
Thanks: 7,447
Thanked 3,453 Times in 1,798 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gjyqtari kėrkon seks pėr t’i dhėnė kujdestarinė e fėmijės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Budadhai gjykates, don ene pjeshke pdhus 500 ojra ne valute. Ēfare eshte shume, eshte shume dhe tamam ti thuash te ngelen ne fyt o shkerdhate edhe i ngelen.

Ni pune duhet me dit : pa seks s'ka femij!
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-01-2019, 22:03   #52
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,823
Thanks: 3,734
Thanked 4,038 Times in 2,712 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 213
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gjyqtari kėrkon seks pėr t’i dhėnė kujdestarinė e fėmijės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Ni pune duhet me dit : pa seks s'ka femij!
Po ti mirrte ato 500 ojra te ikte ke shtepia ti fuste nje seks dhe bene femijen, jo po tani do ik ke burgu te rraf hajdarin tudha kokes, no money, no pjeshka, no puna pdhus edhe ke shtepia nje ndalese te shof pjeshken per 1 vit.
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Pirati pėlqehet nga
i vjetėr 12-01-2019, 22:05   #53
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 45,444
Thanks: 13,796
Thanked 11,986 Times in 7,456 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 657
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gjyqtari kėrkon seks pėr t’i dhėnė kujdestarinė e fėmijės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Pirati Shiko postimin
Po ti mirrte ato 500 ojra te ikte ke shtepia ti fuste nje seks dhe bene femijen, jo po tani do ik ke burgu te rraf hajdarin tudha kokes, no money, no pjeshka, no puna pdhus edhe ke shtepia nje ndalese te shof pjeshken per 1 vit.
S'ka gjė se do ket pjeshkar te burgu plot.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Akrepi pėlqehet nga
i vjetėr 12-01-2019, 22:08   #54
SystemA
Askund
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 44,902
Thanks: 14,648
Thanked 8,676 Times in 5,825 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Re: Gjyqtari kėrkon seks pėr t’i dhėnė kujdestarinė e fėmijės

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
kto fenomene kane egzistuar dhe ne kohe te Enverit thone po jo aq hapur sa sot e kaq skandaloze lol
Ka pasur ne kohen e dulles e VERTETE,por nuk merrnin ryshfet ne allatet s`ja preknin femrat.TIPIKE kta FUNDERRINAT...une jam bojs,me njef lagja,kom pas 100 dashnore ne i bi....kycit.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-02-2019, 18:08   #55
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 4,563
Thanks: 1,754
Thanked 2,405 Times in 1,355 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 94
par i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėmpar i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gjyqtari kėrkon seks pėr t’i dhėnė kujdestarinė e fėmijės

https://m.facebook.com/home.php#!/jo...7D&__tn__=EH-R
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-02-2019, 18:13   #56
Smokkie
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Posts: 878
Thanks: 22
Thanked 299 Times in 208 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Smokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gjyqtari kėrkon seks pėr t’i dhėnė kujdestarinė e fėmijės

Suksese neser shqipo
Ishalla mbam kohe e mire, i fusni ndonje qofte pas protestes.
__________________
Qesh sot se neser do jete me keq!
Smokkie nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-02-2019, 19:00   #57
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 8,875
Thanks: 1,132
Thanked 1,768 Times in 929 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 128
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Gjyqtari kėrkon seks pėr t’i dhėnė kujdestarinė e fėmijės

E po dhe ju sa tė madhe e bėni. Ka qenė kontrat biznesi. Ku ka gjė pa para nė kėtė botė. Iku koha e qylit. Pa para as drejtėsi nuk ka. Avokati i mirė kushton shumė. Gjukatėsi ka nevojė pėr gjėra tė tjera si nė kėtė rast
, dashuri! Keni shumė pėr tė mėsuar ju tė Shqipnėjs
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur