Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Ndihmoni njėri-tjetrin

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-06-2018, 21:49   #101
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 15,875
Thanks: 3,811
Thanked 9,315 Times in 3,121 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 239
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Urgjente: Keshilla juaj!!!

Beja zemra Beja se muj ramazoni ben thevap.
__________________


Kam njė shpirt qė s'njeh urrejtje
Dhe nuk mban, mėri tė kota
Por ndonjėherė , ka dhe vėrejtje
Kėta janė njerėzit, kjo ėshtė bota!

Bledi Ylli
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 12-06-2018, 21:49   #102
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,093
Thanks: 2,024
Thanked 2,017 Times in 1,140 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Urgjente: Keshilla juaj!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Ahaha Beaute e dija lol po thash t'ia beja cik qejfin ne fakt,se eshte dhe i ndjeshem cuni jo per gje

Brain te ngjitsha maj malit ty jarebi,aty bashke me ate cucen e ngjisuni-c'ngjisuni sa here ja u do qejfi pastaj
Nese ske frike nga lartesite ikim dhe ne mal,une se kam problem.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2018, 22:01   #103
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,729 Times in 2,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Urgjente: Keshilla juaj!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Brainiac Shiko postimin
Nese ske frike nga lartesite ikim dhe ne mal,une se kam problem.
Po teta ca te bej,t'iu mbaj fanarin atje lart

Eh te kisha e njehere moshen tuaj une o bir,male , pyll , kodra e fusha s'do lija pa ngjisur tani
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2018, 22:05   #104
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,093
Thanks: 2,024
Thanked 2,017 Times in 1,140 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Urgjente: Keshilla juaj!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Po teta ca te bej,t'iu mbaj fanarin atje lart

Eh te kisha e njehere moshen tuaj une o bir,male , pyll , kodra e fusha s'do lija pa ngjisur tani
Vetem do me lesh ne mal?
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-06-2018, 22:11   #105
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 10,516
Thanks: 2,242
Thanked 3,729 Times in 2,432 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 124
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Urgjente: Keshilla juaj!!!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Brainiac Shiko postimin
Vetem do me lesh ne mal?
Me ujqerit shoqeri...

Eee shoqeri me te mire s'do gjeje vallai tani i gje do behet o do te kollofisin ata ty,o do i zbutesh ti ata dhe na behesh Mogli i koheve moderne lol
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur