Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Kinematografia

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-07-2019, 17:16   #901
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,397
Thanks: 15,047
Thanked 8,890 Times in 5,995 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Filmi i fundit qe e keni pare?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
U are so right .
Im ate me ka sugjeruar nje stacjon me filma franceze Bardh e Zi qe i shikon shpesh edhe meqe dhe ti the te njejten gje per filmat francez do shikoj keto filma sa te harxhoj kohen me Hollywood lol
Baby...ma vrej ket FILMIN.


PS apo thone.....Ėshtė njė pėrrallė zanash shumė e bukur, kryesisht interesante pėr fėmijėt, por mund tė jetė interesante edhe pėr tė rriturit. Ka njė pikė tė mirė mėsimore nė tė.... se e keqja kurrė nuk do tė ketė sukses dhe se e vėrteta gjithmonė fiton !!!
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2019, 17:40   #902
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,494
Thanks: 1,778
Thanked 1,913 Times in 1,438 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Filmi i fundit qe e keni pare?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Pse e ka qa at film .
Mer vesh ti ik shif spiderman per kalamaj
Idiot for not opening the package...
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
🖤 (1)
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2019, 18:15   #903
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,960
Thanks: 3,950
Thanked 6,636 Times in 2,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Filmi i fundit qe e keni pare?

Prape ti.

...
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2019, 18:36   #904
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,494
Thanks: 1,778
Thanked 1,913 Times in 1,438 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Filmi i fundit qe e keni pare?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Prape ti.

...
Po moj ti, po ti ne prape?
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2019, 18:38   #905
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,960
Thanks: 3,950
Thanked 6,636 Times in 2,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Re: Filmi i fundit qe e keni pare?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
Po moj ti, po ti ne prape?
Ishte titulli i filmit o shoku thirsti.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2019, 18:42   #906
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,494
Thanks: 1,778
Thanked 1,913 Times in 1,438 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Re: Filmi i fundit qe e keni pare?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Ishte titulli i filmit o shoku thirsti.
Une shkruajta pjesen e dyte
Film me seri.
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
🖤 (1)
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-07-2019, 19:41   #907
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,886
Thanks: 13,640
Thanked 8,320 Times in 4,866 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 242
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Filmi i fundit qe e keni pare?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Baby...ma vrej ket FILMIN.

https://www.youtube.com/watch?v=9lHXNRN9-DA&t=1870s

PS apo thone.....Ėshtė njė pėrrallė zanash shumė e bukur, kryesisht interesante pėr fėmijėt, por mund tė jetė interesante edhe pėr tė rriturit. Ka njė pikė tė mirė mėsimore nė tė.... se e keqja kurrė nuk do tė ketė sukses dhe se e vėrteta gjithmonė fiton !!!
Lol flm per sugjerimin Beni.
Do e shoh sot
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-07-2019, 07:44   #908
Hope
tu ne vis qu'une fois
 
Avatari i Hope
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: 在你心裡
Posts: 4,972
Thanks: 5,695
Thanked 3,521 Times in 1,355 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 56
Hope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėmHope i pazėvėndėsueshėm
Re: Filmi i fundit qe e keni pare?

__________________
Femna nuk fitohet as nuk blihet,femna zgjedh
Hope nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-07-2019, 14:56   #909
ricky_ch
*************
 
Data e antarėsimit: Feb 2015
Posts: 172
Thanks: 238
Thanked 67 Times in 48 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
ricky_ch ka njė atmosferė spektakolarericky_ch ka njė atmosferė spektakolare
Re: Filmi i fundit qe e keni pare?

Filmi i fundit Life of a King
Fatkeqėsisht nė anglisht s'munda ta gjejė, por nė gjermanisht e keni mė poshtė.
Besoj qė sė paku titrat nė anglisht apo gjuhė tjetėr mund tī aktivizoni tek settings.

ricky_ch nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-07-2019, 19:14   #910
BlueRose
V.I.P
 
Avatari i BlueRose
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Posts: 5,449
Thanks: 1,814
Thanked 1,680 Times in 1,053 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
BlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėmBlueRose i pazėvėndėsueshėm
Re: Filmi i fundit qe e keni pare?

'The Lion King' (para ca ditesh) dhe 'Dumbo' (dje).
__________________
"Pėrveē mendimeve tona, nuk ka asgjė qė tė jetė vėrtetė pushteti ynė dhe respektimi i tyre ėshtė fuqia jonė e vėrtetė"
🖤 (1)
BlueRose nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-07-2019, 19:39   #911
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,378
Thanks: 6,793
Thanked 2,888 Times in 1,321 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Re: Filmi i fundit qe e keni pare?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hope Shiko postimin
Peaky blinders eshte ky? Kam degjuar qe eshte interesant, ndoshta e filloj.
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-08-2019, 00:11   #912
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,886
Thanks: 13,640
Thanked 8,320 Times in 4,866 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 242
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Filmi i fundit qe e keni pare?

Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur