Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 17-07-2019, 13:54   #1001
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,017
Thanks: 10,293
Thanked 8,812 Times in 5,621 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 455
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Pyetje-pergjigje....(Saga)

E di burazer e di por taksirat, jetojme ne nje forumt ku njerezia kane pikpamje te ndrshme per fasulen....sepse fasulja nuk eshte as buke e as gjelle, qe thua tine.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 17-07-2019, 13:55   #1002
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 14,471
Thanks: 698
Thanked 1,052 Times in 782 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 115
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje-pergjigje....(Saga)

duhet te hapim nje teme per fasulen,ti gjejme gjenetiken edhe keto gjerat e tjera
shoku_tanku ėshtė nė linjė  
Postimi i shoku_tanku pėlqehet nga
i vjetėr 17-07-2019, 13:58   #1003
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,017
Thanks: 10,293
Thanked 8,812 Times in 5,621 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 455
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Pyetje-pergjigje....(Saga)

Perse jo....te pakten fasulja e Dukatit eshte autoktone dhe e ka pedalin e gazit shume rezutative.....
Te jep shkeputje pa nderruar marshet dhe ka interval te gjate veprimi, gjithashtu aromatizon vandin kur ka mushkonja.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 17-07-2019, 14:02   #1004
shoku_tanku
patriot
 
Avatari i shoku_tanku
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Tiranė
Posts: 14,471
Thanks: 698
Thanked 1,052 Times in 782 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 115
shoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėmshoku_tanku i pazėvėndėsueshėm
Re: Pyetje-pergjigje....(Saga)

ne jemi mesuar me fasule korce
shoku_tanku ėshtė nė linjė  
i vjetėr 17-07-2019, 14:08   #1005
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,017
Thanks: 10,293
Thanked 8,812 Times in 5,621 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 455
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Pyetje-pergjigje....(Saga)

Une ato fasulet pllaqi te Korqes, o perlqej shume ne dimer se jane dore me nje per serenata neteve me debore....te ngrohin edhe ambientin.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur