Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Analiza / Shkrime / Opinione

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-11-2018, 13:53   #21
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,282
Thanks: 6,185
Thanked 7,285 Times in 4,683 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 333
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shteti i Dhjere Shqiptare,, nje analize nga Bushati.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Duaje Siveten Shiko postimin
Qfar ke me mue presonalisht, bre kaq? Te dhenat e mia jan "konfidenciale".

Nese niveli im esht pertok, i joti eshte nen-toke.

Po sikur duqja ta kish fitua luften, qfar do thojshe ti?

Permirso IQ-ne!
VIVA duce
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 09-11-2018, 13:56   #22
Kastrioti1443
V.I.P
 
Avatari i Kastrioti1443
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 1,834
Thanks: 189
Thanked 271 Times in 206 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
Kastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyerKastrioti1443 ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Shteti i Dhjere Shqiptare,, nje analize nga Bushati.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Duaje Siveten Shiko postimin
Qfar ke me mue presonalisht, bre kaq? Te dhenat e mia jan "konfidenciale".

Nese niveli im esht pertok, i joti eshte nen-toke.

Po sikur duqja ta kish fitua luften, qfar do thojshe ti?

Permirso IQ-ne!
O cope hajdari, ti duhet te kalosh 20 vite duke lexuar libra te arrish afer meje.

Ik tani plakush bythe qe as shqip nuk di te shkruash.


Shko kujto kampet ne mirdite, duke pire dhalle.
Kastrioti1443 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2018, 14:23   #23
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,979
Thanks: 305
Thanked 519 Times in 385 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 36
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shteti i Dhjere Shqiptare,, nje analize nga Bushati.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kastrioti1443 Shiko postimin
O cope hajdari, ti duhet te kalosh 20 vite duke lexuar libra te arrish afer meje.

Ik tani plakush bythe qe as shqip nuk di te shkruash.


Shko kujto kampet ne mirdite, duke pire dhalle.
Sa per dijeni, mirditori me debil eshte kushedi sa her me IQ me te mire se ti!
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Duaje Siveten pėlqehet nga
i vjetėr 09-11-2018, 15:31   #24
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,923 Times in 1,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shteti i Dhjere Shqiptare,, nje analize nga Bushati.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Ja fiks mendja e shqiptarit.

Nuk hyri ne pushtet dhe ndaj po flet keshtu. Ok ky nuk hyri ne pushtet po per pushtetin ca mendimi ke ti?

E kupton apo jo qe Shqiperia nuk eshte shtet. Ka frike te bej lufte sepse sdine ku te cojne milionat e vjedhura.. do ngelen si peshku pa uje po bene lufte.

Ti akoma te Andi aty po behet kerdia dhe ti nuk flet dot por i ben fresk.
Ti je serbe?!?! Ndryshe do dije shkrim e sidomos kendim se une kam shkruar se ky e humbi pushtetin e tij dhe te njejtin pushtet e gezon konkurrenca por kjo e te njejtes medalje...


p.s. une shqiptar jam, madje lab...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2018, 15:38   #25
Smokkie
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Posts: 783
Thanks: 22
Thanked 242 Times in 172 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
Smokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėmSmokkie i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shteti i Dhjere Shqiptare,, nje analize nga Bushati.

E mo kush e beri pyetjen cfare fiton shteti grek nga kjo?
Ja mo u percane shpejt e shpejt shqiptaret e filluan te shajne njeri tjetrin.
__________________
Qesh sot se neser do jete me keq!
Smokkie nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2018, 15:53   #26
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,923 Times in 1,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shteti i Dhjere Shqiptare,, nje analize nga Bushati.

U bene te gjithe grek ne fillim te demokracise, thane si Konica te dhjefsha Shqiperine e tani nuk i le nostalgjia rehat...
U bene Pano, Jorgo, Kacofaqi, Andromaqi, Joanaqi...U bene ingliza, amerikana, italiona dhe trima fejsbuku...


p.s. per idiotet une kam vetem pashaporte shqiptare, neser do marr ate labe
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elian70 pėlqehet nga
i vjetėr 09-11-2018, 20:10   #27
Duaje Siveten
V.I.P
 
Avatari i Duaje Siveten
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 3,979
Thanks: 305
Thanked 519 Times in 385 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 36
Duaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėmDuaje Siveten i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shteti i Dhjere Shqiptare,, nje analize nga Bushati.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
…

p.s. per idiotet une kam vetem pashaporte shqiptare, neser do marr ate labe
Pasaporten labe e ke gjithmon me vete: gropen ne gjoks …
Duaje Siveten nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-11-2018, 20:38   #28
SystemA
Banned
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 43,460
Thanks: 13,706
Thanked 8,151 Times in 5,431 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Shteti i Dhjere Shqiptare,, nje analize nga Bushati.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elian70 Shiko postimin
Ju lutem, mos e beni forumin THRASH me keto tema dhe me keta gazetare niper te Kapojve te Dėtit
Kete here jam me TY vllora....ky BYTHSHKERDHYMI(do perdor PERHERE kete FJALOR per raste emergente) do nje 1997-te dyte.Ja cfar QELBSI eshte.Femer e ZGJUAR nje....TJETER.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-11-2018, 20:45   #29
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,679
Thanks: 373
Thanked 1,923 Times in 1,297 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shteti i Dhjere Shqiptare,, nje analize nga Bushati.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Kete here jam me TY vllora....ky BYTHSHKERDHYMI(do perdor PERHERE kete FJALOR per raste emergente) do nje 1997-te dyte.Ja cfar QELBSI eshte.Femer e ZGJUAR nje....TJETER.
Dhendri i Vito Kapos, Mehdi Bushati torturoi te burgosurit politik te Spacit, njekohesisht pusht dhe imoral...Ka marre ne qafe shume persona ne rajonin e policise nr.2. Cfare prisni ju te dali i biri? E ema, Vera Kapo, shefe katedre qe i beri mutin arkitektures duke emeruar ke i donte qejfi. Me vjen keq qe duhet te informoj forumin me plehera...
Nuk po "kuptoj" se pse PD-ja po e mban akoma?

p.s. djali i xhajes tem ka qene shoferi i dajos se Bushos, Pellumb Kapos me nene tjater...etj...etj...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Elian70 pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur