Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-12-2018, 13:11   #1001
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,080
Thanks: 10,942
Thanked 6,008 Times in 3,747 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 319
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Tema me e frikshme eshte kjo tema lol
Shyqyr qe nuk jam ne zemren e askujt
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 19-12-2018, 13:15   #1002
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 33,842
Thanks: 14,674
Thanked 18,413 Times in 7,234 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 417
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

me fal qe hodha posht ato kuponat te banana republic store, por po pash te blesh nja 10 bluzra te tjera me te njejtin still vec different design, i am about to lose my shit
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg 6DD3B6B5-68E2-4DFA-A5F2-B1950EC7472F.jpg (20.5 KiloByte, 33 shikimet)
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Rexhina : 19-12-2018 nė 13:17
Rexhina nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 19-12-2018, 13:16   #1003
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,726
Thanks: 3,638
Thanked 2,880 Times in 1,415 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 97
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

cdo gje do rregullohet

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Marya : 19-12-2018 nė 13:25
Marya nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 19-12-2018, 13:27   #1004
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 18,899
Thanks: 8,592
Thanked 7,025 Times in 3,663 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 281
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Tema me e frikshme eshte kjo tema lol
Shyqyr qe nuk jam ne zemren e askujt
me mire ylli e imagjinon te te shaj neper portale te ndryshme burri

lexo antaret si e shajne burrin oh vdiqa duke qesh ahahahaahahaha
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
i vjetėr 19-12-2018, 13:28   #1005
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,080
Thanks: 10,942
Thanked 6,008 Times in 3,747 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 319
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
me mire ylli e imagjinon te te shaj neper portale te ndryshme burri

lexo antaret si e shajne burrin oh vdiqa duke qesh ahahahaahahaha

Te te shaje te te mallkoje Pastaj dhe nje I love you baby dhe u KRY
Angelisa nuk ndodhet nė linjė  
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 19-12-2018, 13:35   #1006
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,726
Thanks: 3,638
Thanked 2,880 Times in 1,415 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 97
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfarė do t'i thonit njeriut tė zemrės nė kėto momente?-2

ska cifte perfekte, nganjehere ne grindemi edhe me veten
cdo gje falet ne cift , pervec infidelitetit
Marya nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur