Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 10-10-2019, 19:48   #901
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 2,223
Thanks: 0
Thanked 480 Times in 407 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Ēfarė nuk tė pelqen tek anėtari sipėr?

Sdi te menaxhoj asetet qe thote se ka,..lol

Shih ca ka bo tjetra, do rriste pasurine e shqipes.

https://27.al/kryeministri-libanez-i...-milione-euro/


Kryeministri libanez, i martuar dhe me tre fėmijė, i dhuron modeles 16 milionė euro
FLOKTORERROKULL BOTĖS
Nga Ejona 1 javė mė herėt0


Kryeministri libanez Saad Hariri i ka dhėnė njė modeleje nga Afrika e Jugut plot 16 milionė euro dhuratė pas romancės qė kaluan nė ishujt Seychelles disa vite mė parė.

Lajmi u mėsua pas hetimeve qė nisėn autoritetet nė Afrikėn e Jugut pėr pasurinė e modeles. Rezultoi se Hariri ia kishte dhėnė asaj paratė gjatė periudhės qė nuk ishte kryeministėr.

Megjithatė ende dyshohet nėse 16 milion eurot qė kryeministri libanez i dhuroi biondes bukuroshe tė jenė para publike, edhe pse pasuria e tij personale shkon nė rreth 1.5 miliard dollar.

Modelja Candice van der Merwe u takua me Hariri nė vitin 2013 kur ishte 20-vjeēe. Kryeministri, baba i tre fėmijėve, politikani mė i fuqishėm Suni nė Liban, ishte 43-vjeē.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga doganieri : 10-10-2019 nė 19:52
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 19:53   #902
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,117
Thanks: 11,763
Thanked 9,679 Times in 6,185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfarė nuk tė pelqen tek anėtari sipėr?

Merret me thashemjelme fotomjelesesh....
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 19:54   #903
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,828
Thanks: 2,658
Thanked 4,851 Times in 3,088 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfarė nuk tė pelqen tek anėtari sipėr?

Qe me akuzon per gjera qe skam thene, nje kjo se kam e tjera por po ja thom ngadale mos bjeri ne depresion lol

Cooli eshte shpirt njeriu, vetem ndonjehere kur behet rracist me Greket e prish
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 20:16   #904
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 12,433
Thanks: 184
Thanked 1,417 Times in 1,067 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfarė nuk tė pelqen tek anėtari sipėr?

I do shume grekėt. ...kalaise moj ?
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 20:21   #905
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,117
Thanks: 11,763
Thanked 9,679 Times in 6,185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfarė nuk tė pelqen tek anėtari sipėr?

Ka ngrene shum paidhja......
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 20:21   #906
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,828
Thanks: 2,658
Thanked 4,851 Times in 3,088 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfarė nuk tė pelqen tek anėtari sipėr?

Ky dyshoj se do dhe veten jo me greket lol Kanina

Cooli po futet pa rradhe haha
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 20:23   #907
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 12,433
Thanks: 184
Thanked 1,417 Times in 1,067 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfarė nuk tė pelqen tek anėtari sipėr?

Kjo do me shume grekėt se veten
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 21:24   #908
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,018 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfarė nuk tė pelqen tek anėtari sipėr?

Kano nuk e ndro avatarin me e vra !
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 21:31   #909
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,117
Thanks: 11,763
Thanked 9,679 Times in 6,185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfarė nuk tė pelqen tek anėtari sipėr?

E ndrro avatarin sipas stinevetttt....
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 21:33   #910
Viking
*Odin*
 
Avatari i Viking
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: Valhalla Old Norse Valhöll "hall of the slain" is a majestic, enormous hall located in Asgard
Posts: 10,322
Thanks: 23
Thanked 3,018 Times in 1,872 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 196
Viking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėmViking i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfarė nuk tė pelqen tek anėtari sipėr?

Osht bo dietar Kinez
__________________
“Shikoj nga te dyja anet para se te kaloj nje rruge me 1 sens levizje.Kjo ndodh sepse kaq besim me ka ngelur per Njerzimin,”
Viking nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 21:41   #911
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 26,117
Thanks: 11,763
Thanked 9,679 Times in 6,185 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 504
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfarė nuk tė pelqen tek anėtari sipėr?

Kapriqioz hidesh e caracash......
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 22:17   #912
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,828
Thanks: 2,658
Thanked 4,851 Times in 3,088 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfarė nuk tė pelqen tek anėtari sipėr?

Deri tani me then te drejten, skam ndonje verejtje per te....
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 22:31   #913
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 12,433
Thanks: 184
Thanked 1,417 Times in 1,067 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfarė nuk tė pelqen tek anėtari sipėr?

Ėshtė bere kunjaxhie madhe
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 22:37   #914
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,828
Thanks: 2,658
Thanked 4,851 Times in 3,088 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfarė nuk tė pelqen tek anėtari sipėr?

Ku I pa kunjat Ky aman

Eshte kokederr lol
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 22:38   #915
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 12,433
Thanks: 184
Thanked 1,417 Times in 1,067 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 137
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfarė nuk tė pelqen tek anėtari sipėr?

Edhe me shan. .me thote kokederr. .
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 23:36   #916
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 2,223
Thanks: 0
Thanked 480 Times in 407 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Ēfarė nuk tė pelqen tek anėtari sipėr?

S'e ka therr macen, naten e pare...
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 23:40   #917
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 19,974
Thanks: 15,673
Thanked 9,549 Times in 5,493 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 277
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfarė nuk tė pelqen tek anėtari sipėr?

Se sflen
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 23:42   #918
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 2,223
Thanks: 0
Thanked 480 Times in 407 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
doganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarėdoganieri ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: Ēfarė nuk tė pelqen tek anėtari sipėr?

S'bohet "bjonde",
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-10-2019, 23:45   #919
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 19,974
Thanks: 15,673
Thanked 9,549 Times in 5,493 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 277
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfarė nuk tė pelqen tek anėtari sipėr?

Si pelqejn floket e mia qe i lyejta brown
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 11-10-2019, 11:34   #920
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 18,255
Thanks: 5,827
Thanked 12,127 Times in 4,239 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 370
Beaute ka mbyllur reputacionin
Re: Ēfarė nuk tė pelqen tek anėtari sipėr?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Guest88 Shiko postimin
Joooooo,
Ja fute kot!

Qe je e martuar kjo asht gja e mire edhe qe e mban pm mbyllur por gjaja qe nuk me pelqen mue tek ti asht qe je pak mendjeleht.
Kur ta kerkova pamundsin mori shtrig , mos ja fut kot lol me shkrine tani

Jam 100% e sigurte qe nuk ja din kuptimin e vertet fjales mendjelehte.
Jo per gje po ke gjet personin e gabuar per ti ven kte epitet!

Performer Eshte perfecte ska asgje qe nuk me pelqen !

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Beaute : 11-10-2019 nė 11:46
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur