Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-07-2019, 08:47   #441
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,067
Thanks: 9,741
Thanked 8,539 Times in 4,359 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Ciftet e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Qenkan bere Tamam per Mua

Kur ti mbath keto kepucet mos harro te vish pas nje ore ne spital me komposto
mos ki frike gjarperi nuk ikeno modestja ime ti.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 08:47   #442
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,254
Thanks: 130
Thanked 4,252 Times in 2,391 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Ciftet e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
BEV me gjith respektin qe kam per ty
Ketu je gabim

Shenje respekti eshte kur ti ke konfidence me personin dhe nuk mund ti drejtohesh me ti apo ajo apo ai....
Une Nuk pashe asnje ironi aty
Thjeshte te tha numrin e kembes me syrin e nje femre.
Pse i beni kaq personale komentet ne nje teme kaq qesharake?
Po nese Sibora vete me siper pohoi qe thumbon se s’ka si te shtyj oren ne pune, kush ja ka per borxh qe edhe te tjeret t’i vijne me patjeter pas avazit?
Ti ke oreks, vazhdo, por nuk mund te detyrosh te tjeret ta bejne.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 08:53   #443
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,288
Thanks: 12,293
Thanked 6,743 Times in 4,250 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Ciftet e forumit

Une nuk Po detyroj asnjeri!
Thjeshte kur bera bashke dy komentet te debit dhe te BEV nuk me doli llogaria...
Dhe si pasoje u trash pak rruges situata

Nejse vazhdoni ti gezoni kepucet

Mire mbetshi
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 08:54   #444
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,288
Thanks: 12,293
Thanked 6,743 Times in 4,250 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Ciftet e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
mos ki frike gjarperi nuk ikeno modestja ime ti.
Thua ti gjarpri do me mbaj mos te bie ?

E ke degjuar ate kengen “si cobra helmon”

Ika kalofsh mire Deb
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 12-07-2019, 08:55   #445
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,254
Thanks: 130
Thanked 4,252 Times in 2,391 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Re: Ciftet e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Une nuk Po detyroj asnjeri!
Thjeshte kur bera bashke dy komentet te debit dhe te BEV nuk me doli llogaria...
Dhe si pasoje u trash pak rruges situata

Nejse vazhdoni ti gezoni kepucet

Mire mbetshi

Pastaj Sibora vetem pak deshi e tregoi arsyen pse nderhyri.
Keshtu pra, udhe te mbare.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 09:05   #446
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,157
Thanks: 623
Thanked 736 Times in 493 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Ciftet e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
BEV me gjith respektin qe kam per ty
Ketu je gabim

Shenje respekti eshte kur ti ke konfidence me personin dhe nuk mund ti drejtohesh me ti apo ajo apo ai....
Une Nuk pashe asnje ironi aty
Thjeshte te tha numrin e kembes me syrin e nje femre.
Pse i beni kaq personale komentet ne nje teme kaq qesharake?
😊
Let it be ! Qui pro quo.
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 09:11   #447
The ICEman
░░░░░░░░░░░░░░░░░
 
Avatari i The ICEman
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 1,697
Thanks: 1,413
Thanked 527 Times in 405 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
The ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėm
Re: Ciftet e forumit

Do ēiftojm njeri sot apo jo?

He buzqeshje ke noj mendje
__________________
I never lose, I either win or I learn.
The ICEman nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i The ICEman pėlqehet nga
i vjetėr 12-07-2019, 09:12   #448
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 3,808
Thanks: 807
Thanked 3,157 Times in 1,161 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Re: Ciftet e forumit

nuk ciftohem per nje dite une si pilivesat Ice ke plot ashtu
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 10:34   #449
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,067
Thanks: 9,741
Thanked 8,539 Times in 4,359 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Ciftet e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Po nese Sibora vete me siper pohoi qe thumbon se s’ka si te shtyj oren ne pune, kush ja ka per borxh qe edhe te tjeret t’i vijne me patjeter pas avazit?
Ti ke oreks, vazhdo, por nuk mund te detyrosh te tjeret ta bejne.
Mos ngatarro kekun me byrekun.

Angi dha nje analize te sakte kurse une e preva shkurt (sic e bej kur me intereson) me nje kalim kohe.

Sdua debate aman se eshte vere.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 10:51   #450
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,086
Thanks: 14,198
Thanked 12,250 Times in 7,647 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 670
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Ciftet e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Ty une te njoh ēdo milimeter trupi. Te di edhe sa nishane ke te trupin tend si selvi.
Keni bėr dush bashkė qė i njeh ēdo mm?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 11:10   #451
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,067
Thanks: 9,741
Thanked 8,539 Times in 4,359 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Ciftet e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Keni bėr dush bashkė qė i njeh ēdo mm?
I kam bere masazh
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 11:39   #452
The ICEman
░░░░░░░░░░░░░░░░░
 
Avatari i The ICEman
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 1,697
Thanks: 1,413
Thanked 527 Times in 405 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
The ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėm
Re: Ciftet e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Buzeqeshje Shiko postimin
nuk ciftohem per nje dite une si pilivesat Ice ke plot ashtu
Heuuu!
Po per tan jeten nuk t’marr dot se e ke ba zgjedhjen tane ti
...m’ke pas paralel , ti xhiroja gomat e prap s’me zgjodhe
__________________
I never lose, I either win or I learn.
The ICEman nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 11:40   #453
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 3,808
Thanks: 807
Thanked 3,157 Times in 1,161 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Re: Ciftet e forumit

epo ske qen ne England ateher ti se po te ishe do te kisha marr
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Buzeqeshje pėlqehet nga
i vjetėr 12-07-2019, 11:41   #454
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,067
Thanks: 9,741
Thanked 8,539 Times in 4,359 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Ciftet e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga The ICEman Shiko postimin
Heuuu!
Po per tan jeten nuk t’marr dot se e ke ba zgjedhjen tane ti
...m’ke pas paralel , ti xhiroja gomat e prap s’me zgjodhe
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 11:43   #455
The ICEman
░░░░░░░░░░░░░░░░░
 
Avatari i The ICEman
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 1,697
Thanks: 1,413
Thanked 527 Times in 405 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
The ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėm
Re: Ciftet e forumit

__________________
I never lose, I either win or I learn.
The ICEman nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 11:44   #456
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 3,808
Thanks: 807
Thanked 3,157 Times in 1,161 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Re: Ciftet e forumit

Oh hunden sooo cute
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Buzeqeshje pėlqehet nga
i vjetėr 12-07-2019, 11:44   #457
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,067
Thanks: 9,741
Thanked 8,539 Times in 4,359 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Ciftet e forumit

po ste mori ajo do te marr une Ice

nje Ice kemi do e marrim e do e mbajme me kimet
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
i vjetėr 12-07-2019, 11:47   #458
Buzeqeshje
Omelsin me krip
 
Avatari i Buzeqeshje
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Vendndodhja: Durres
Posts: 3,808
Thanks: 807
Thanked 3,157 Times in 1,161 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 95
Buzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėmBuzeqeshje i pazėvėndėsueshėm
Re: Ciftet e forumit

Sib mos rri ne stres ta kam falur . Ice qe se i nxive gomat para deres time hahah
__________________
Let Me Love You a Little More, Before You’re Not Little Anymore
Buzeqeshje nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-07-2019, 11:54   #459
The ICEman
░░░░░░░░░░░░░░░░░
 
Avatari i The ICEman
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 1,697
Thanks: 1,413
Thanked 527 Times in 405 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 57
The ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėm
Re: Ciftet e forumit

Ta kam fal thot , a thue qe jam burri un
hec iher tja u heq mekatet se ju ka pushtu adea haha

Gogliqe ti merr divorcin iher se kam qe ne 92-shin qe t’pres e do t’pres , e do t’pres , e do t’pres.....
__________________
I never lose, I either win or I learn.
The ICEman nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i The ICEman pėlqehet nga
i vjetėr 12-07-2019, 11:54   #460
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,067
Thanks: 9,741
Thanked 8,539 Times in 4,359 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Re: Ciftet e forumit

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Buzeqeshje Shiko postimin
Sib mos rri ne stres ta kam falur . Ice qe se i nxive gomat para deres time hahah
Ti mos e hidh si top pingpongu se ska lezet
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur