Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Prezantimi juaj

Prezantimi juaj Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 30-10-2018, 13:54   #21
lojrafationline
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Oct 2018
Vendndodhja: USA
Posts: 40
Thanks: 5
Thanked 12 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
lojrafationline do tė bėhet i njohur mjaft shpejtlojrafationline do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Pershendetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lonely_lion Shiko postimin
Nuk dua te bej replike kot , po ka shume shtete qe nuk te lene te hapesh nje kanoce birre ne ruge dhe jo me te lozesh bixhioz apo lojra fati lart e poshte. Kane monopol prodhimin dhe shitjen e alkolit lere me kumarin.

Mbase nuk ka lidhje me temen, por mendoj se fraza qe nenvizova ne repliken tende nuk eshte e vertete dhe nuk ka per te qene kurre e vertete.Cdo gje eshte e kanalizuar dhe e kontrolluar.Sa per bitcoin.... U kerkua me ngulm per vite e vite te terra kush qe ideatori dhe shpikesi i Bitcoin(mbase dhe per t'u eliminuar) dhe kur ai doli ne drite ...cuditerisht nuk j'u prek asnje qime floku. Ja ca shpikje me poshte.Ku dhe si perfunduan shpikesit...
Nuk kam ca komentoj per vrasjet dhe zhdukjet, ato jane te subjekt i dikujt tjeter ti analizoje dhe hetoje. Une di te them ate cfare njoh nga kjo industri qe po flasim.
Plus trendin ekonomik financiar dhe shkencor edhe pse vrasjet kane ndodhur, pa dyshim, prape dikush me vone do ti marre dhe do ti riprezantoje, eshte thjesht ligji nderkombetar i egzistences, dikush, diku, dhe dikur do te beje nje gje ndryshe. Edhe ato qe kontrollojne gjysmen e botes, do ta bejne ndryshimin se do ta kerkoje koha.
lojrafationline nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-10-2018, 19:38   #22
Beaute
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 16,478
Thanks: 4,257
Thanked 9,914 Times in 3,400 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 270
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lojrafationline Shiko postimin
Haha faleminderit Beaute

Kenaqesi te jem ne nje forum ku mesa kam kuptuar perbehet nga njerez te mire.

Hmmm te fitosh pa luajtur, eshte tamam sikur te ngopesh pa ngrene, ose te flesh zgjuar

Ne fund te fundit edhe jeta bixhoz eshte, po dite te luash do fitosh
Agron a mund Te therras kshu se pseudonimin e ke cik tgjate.

Un nuk kam besim tek lojrat /llotot ne pergjithesi po ato disa here qe kam vajt me burrin e shoqerin tone Mka ec . Nuk vi shpi pa fitu noj 200eurosh minimum lol
Kte dojsha me then
Kur dal fitoj po qejf si kam ne pergjithesi.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 30-10-2018, 23:31   #23
lojrafationline
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Oct 2018
Vendndodhja: USA
Posts: 40
Thanks: 5
Thanked 12 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
lojrafationline do tė bėhet i njohur mjaft shpejtlojrafationline do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Pershendetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Agron a mund Te therras kshu se pseudonimin e ke cik tgjate.

Un nuk kam besim tek lojrat /llotot ne pergjithesi po ato disa here qe kam vajt me burrin e shoqerin tone Mka ec . Nuk vi shpi pa fitu noj 200eurosh minimum lol
Kte dojsha me then
Kur dal fitoj po qejf si kam ne pergjithesi.
Me vjen mire qe ke fat, dhe ishalla fitofsh sa here qe te luash.
lojrafationline nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i lojrafationline pėlqehet nga
i vjetėr 31-10-2018, 13:08   #24
ron
.
 
Data e antarėsimit: Sep 2011
Posts: 3,483
Thanks: 233
Thanked 466 Times in 305 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 112
ron ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Pershendetje

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lojrafationline Shiko postimin
Nqs ti mendon qe eshte peshkim i takon moderatoreve te thone fjalen e vet nqs shikojne dicka te padershme ne kete histori. Une skam nevoje te peshkoj njeri.

Ja prezantimi im fillestar:
Qellimi I vetem i anetaresimit eshte ndihmesa sado e vogel per ato kurioze qe duan te dine me teper per boten e kazinove dhe lojrave te fatit online, si funksionojne etj.
Nuk dua te bej reklame asgje pasi faqet kane vizitoret e tyre dhe po i rritet reputacioni cdo dite e me teper.
Ju lutem moderatoreve te me kontaktojne per ndonje gabim apo mangesi ne prezantim. Gjithashtu kushdo anetar kerkon me teper informacion, te me komunikoje dhe shkembejme eksperienca dhe diskutime me kenaqesi.
Ju uroj kohe te bukura

Dhe per ta mbyllur......
Njerezit e forumit nuk jetojne ne forum, por kane kontakte me boten, lexojne, shikojne reklama, kane pyetje, etj etj
lojerat e fatit, te cfardo lloji qofshin, sherbejne per te fituar ata qe i kane, jo ata qe luajne. keta te fundit jane me plot kuptimin e fjales, fatkeq. nuk kam pare deri tani ndonje bixhozxhi te kete bere hajer nga bixhozi, perkundrazi, kam degjuar histori te tmerrshme.
nejse

peshkim te mbare po gjete idiote.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga ron : 31-10-2018 nė 13:11
ron nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i ron pėlqehet nga
i vjetėr 31-10-2018, 20:47   #25
gladiola
V.I.P
 
Avatari i gladiola
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Shqiperi...Korce
Posts: 2,098
Thanks: 865
Thanked 503 Times in 231 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 45
gladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Pershendetje

Te uroj mirseardhjen ne Forum Agron!Kush ka pare hajr nga kumari? Poshte pallatit tim kam dy lojra fati dhe cdo nate shoh koka qe perplasen ne mur apo sherre ne celular me bashkeshortet apo me prinderit!Te ishte aq kollaj per te fituar fitonin te gjithe...nuk eshte ceshtje fati besoj ...eshte abuzim per te perfituar pronaret!Kujdes djemka!
gladiola nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 02-11-2018, 03:43   #26
lojrafationline
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Oct 2018
Vendndodhja: USA
Posts: 40
Thanks: 5
Thanked 12 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
lojrafationline do tė bėhet i njohur mjaft shpejtlojrafationline do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Pershendetje

Faleminderit Gladiola.
Mirese ju gjej
lojrafationline nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur