Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Enciklopedi

Enciklopedi Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 03-03-2019, 17:47   #321
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,303
Thanks: 0
Thanked 854 Times in 745 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Ai divani ne foto ka qene me llastik apo me sakte me rrypa kamerdaresh te fiksume me gozhda. Kur kerceshim noj here siper divanit kerciste noj llastik se keputej. E kerciste ene shpulla mas qafe masanej .
shpullen mas qafe e kam pas abonu si zarfi pullen e postes. edhe pa kercit llastiku.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-03-2019, 17:56   #322
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 2,793
Thanks: 517
Thanked 585 Times in 400 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
shpullen mas qafe e kam pas abonu si zarfi pullen e postes. edhe pa kercit llastiku.
Zevzek ......
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-03-2019, 17:59   #323
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 21,971
Thanks: 1,693
Thanked 1,770 Times in 1,328 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 136
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Thnx... ate kendezin kisha parasysh
Licked quite the cock as a kid
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i thirsty pėlqehet nga
i vjetėr 05-03-2019, 16:57   #324
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,496
Thanks: 3,537
Thanked 6,161 Times in 2,090 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

IMG_3456.jpg


...
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Prudence pėlqehet nga
i vjetėr 05-03-2019, 17:00   #325
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Posts: 6,882
Thanks: 5,759
Thanked 2,723 Times in 1,121 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

__________________

Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mandi pėlqehet nga
i vjetėr 05-03-2019, 17:13   #326
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 34,595
Thanks: 15,385
Thanked 19,337 Times in 7,598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 476
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postiminne konvikt shoqia e dhomes tallej “po spash buke ne frigorifer do mendoja se xhina do vdesi pa ngren”
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-04-2019, 10:31   #327
Rudolf89
Anėtar
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 42
Thanks: 15
Thanked 10 Times in 10 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Rudolf89 ka njė atmosferė spektakolareRudolf89 ka njė atmosferė spektakolare
Re: Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

babe kte shatrivan e mbaj mend ishe un ni vitet 90 ajo ka qen deri para 10 vjetesh
Rudolf89 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-04-2019, 11:42   #328
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,001
Thanks: 3,921
Thanked 3,178 Times in 1,521 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 103
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Lodrat ke rruga Elbasonit

kam vjellur tere diten njehere ne ate rrethore me karrige
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-04-2019, 12:38   #329
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,496
Thanks: 3,537
Thanked 6,161 Times in 2,090 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 107
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-04-2019, 12:49   #330
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,897
Thanks: 968
Thanked 1,627 Times in 930 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Prudence Shiko postimin
Ka qėnė dhe "HORIZONTI" me fantashkencė
edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i edlin pėlqehet nga
i vjetėr 10-04-2019, 12:54   #331
edlin
V.N.P
 
Avatari i edlin
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 3,897
Thanks: 968
Thanked 1,627 Times in 930 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
edlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėmedlin i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Mbaj mend nga ajo kohe (brezi 1975-1985)

edlin nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur