Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 28-04-2019, 13:56   #421
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,993
Thanks: 6,482
Thanked 7,724 Times in 4,945 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit antarit me siper Po ta kishit perball!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jolene Shiko postimin
Uaaaaaaaaaaaa
edhe une u habita. e bukur eshte por rrebele
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 28-04-2019, 14:02   #422
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,245
Thanks: 0
Thanked 840 Times in 731 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit antarit me siper Po ta kishit perball!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Ku do kishe guxim te me flisje keshtu perballe ti mua! Une jam e dashur e nuk i ben zemra kujt te me flase ashper.
Un s’guxoj me shkrujt ashper as n’forum, por gjithsecili i lexo sipas qefit t’vet.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-04-2019, 14:10   #423
Sia
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2017
Posts: 1,129
Thanks: 0
Thanked 230 Times in 136 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Sia ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSia ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSia ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSia ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSia ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSia ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSia ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSia ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSia ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSia ka njė tė ardhme tė shkėlqyerSia ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit antarit me siper Po ta kishit perball!

Bej nje pushim
Sia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-04-2019, 14:13   #424
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,245
Thanks: 0
Thanked 840 Times in 731 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 52
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit antarit me siper Po ta kishit perball!

Po shkoj t’boj pun shpie.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-04-2019, 03:34   #425
Eleonore
Banned
 
Data e antarėsimit: Nov 2018
Posts: 193
Thanks: 4
Thanked 24 Times in 23 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Eleonore ka njė atmosferė spektakolareEleonore ka njė atmosferė spektakolareEleonore ka njė atmosferė spektakolare
Pėrgjigje e: Cfare do i thonit antarit me siper Po ta kishit perball!

Mjaltin nuk e ha. Nuk me ka rastisur kurre te gjej mjaltin qe haja ne Shqiperi. Mjalti ka shijen e nektarit te luleve ku vete bleta.

Mjaltin, per floket dhe per masken e fytyres POR sidomos per pastrimin e gjuhes e cila eshte gjithnje e veshur me nje shtrese te bardhe si rezultat i konsumit te larte te bylmetit, e blej tek Dollarama, ose dyqani i dollarit.

Kushton vetem nje dollar.El
Eleonore nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur