Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-05-2019, 02:53   #361
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,829
Thanks: 6,597
Thanked 1,840 Times in 1,044 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Ajo qe duam nga femra eshte happiness.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Kurt : 09-05-2019 nė 03:00
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 02:57   #362
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,479
Thanks: 288
Thanked 993 Times in 627 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Joetisti pretendon te jete nga Fieri ashtu si edhe Akrepi dhe Edamame dhe King Bardhyli.

A nuk ju duket sikur fjala Fieri ngjan edhe me Fairy. Qe do te thote Zane!

Duke ditur qe kemi nje Zane ketu dhe duke ditur qe inicialet e emrave te familjes time formojne fjalen ZANE bie ne konkluzionin se Joetisti eshte makina qe nget Zana ose Zana vete e cila ka deshire te jete UNE.


Joetisti mund te kaloj nga femer mashkull dhe e kunderta vetem nese jam une ne linje. Kjo do te thote se jam aq e bukur sa te kem aftesi ngrefese te larta. Kete e marr per kompliment.

Too bad for those that thought i was ugly. Assholes!


Tani, une kam fuqi te kthej femren ne mashkull dhe e kunderta, ne boten tjeter, por ceshtja eshte ne cfare me jepni ju si shkembim per kete bamiresi!

Mos i bini qylit!


Pse kush jam une Nene Tereza??!!!


Adea Djalli
I like a lot reflektimet e tua surrealiste, te cilat po te perktheheshin ne piktura, do ishin si te Pikasos. Surrealizmi te ben goxha sexy.

I love you

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga magnus : 09-05-2019 nė 02:59
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 06:35   #363
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 22,004
Thanks: 5,122
Thanked 5,629 Times in 2,792 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 247
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Ti nuk e di por je futur ne trupin e Manos ose te Kastriotit.


Sorry Dude!Adea
Sorry but I can’t help it ... what the heck
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 06:41   #364
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 22,004
Thanks: 5,122
Thanked 5,629 Times in 2,792 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 247
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Joetisti pretendon te jete nga Fieri ashtu si edhe Akrepi dhe Edamame dhe King Bardhyli.

A nuk ju duket sikur fjala Fieri ngjan edhe me Fairy. Qe do te thote Zane!

Duke ditur qe kemi nje Zane ketu dhe duke ditur qe inicialet e emrave te familjes time formojne fjalen ZANE bie ne konkluzionin se Joetisti eshte makina qe nget Zana ose Zana vete e cila ka deshire te jete UNE.


Joetisti mund te kaloj nga femer mashkull dhe e kunderta vetem nese jam une ne linje. Kjo do te thote se jam aq e bukur sa te kem aftesi ngrefese te larta. Kete e marr per kompliment.

Too bad for those that thought i was ugly. Assholes!


Tani, une kam fuqi te kthej femren ne mashkull dhe e kunderta, ne boten tjeter, por ceshtja eshte ne cfare me jepni ju si shkembim per kete bamiresi!

Mos i bini qylit!


Pse kush jam une Nene Tereza??!!!


Adea Djalli

Good morning Adea


No no no .... no Adea . Not Joetisti


Ps ..Zanen lidhe me Mujon dhe Halilin ... jo me viktima ... alright Adea, hajt tani my partner in crime ... shpalose talentin : )
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 09:32   #365
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,945
Thanks: 16,827
Thanked 21,341 Times in 8,310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

cfare duan burrat? nje grua si Adea, to scare the crap out of them
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
🖤 (1)
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 09:53   #366
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,410
Thanks: 6,808
Thanked 8,029 Times in 5,133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
cfare duan burrat? nje grua si Adea, to scare the crap out of them
une dua nje si Xhina qe mos te punoj
🖤 (1)
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 10:07   #367
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,949
Thanks: 788
Thanked 3,039 Times in 1,687 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 329
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Sorry but I can’t help it ... what the heck
Mos e lejo te te futet ne koke, rezisto sa te mundesh, po tu fut ne koke 100 %, ateher do shenderrohesh ne drague
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 10:11   #368
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,945
Thanks: 16,827
Thanked 21,341 Times in 8,310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
une dua nje si Xhina qe mos te punoj
mos na be xheloze
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 10:19   #369
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,410
Thanks: 6,808
Thanked 8,029 Times in 5,133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
mos na be xheloze
nuk ka gru qe ka punu deri ne muajin e nente. jeni shtet leshi demokratik
🖤 (2)
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 10:23   #370
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 22,004
Thanks: 5,122
Thanked 5,629 Times in 2,792 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 247
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Mos e lejo te te futet ne koke, rezisto sa te mundesh, po tu fut ne koke 100 %, ateher do shenderrohesh ne drague
Kush mo , Adea ? : )


Une e njoh Adea- n
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 10:25   #371
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,949
Thanks: 788
Thanked 3,039 Times in 1,687 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 329
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Kush mo , Adea ? : )


Une e njoh Adea- n
Si e njeh, e ke fjalen ne realitet e njeh ?

Mos ja fut kot, e njeh thua Adean, po pershkruna pak si eshte, se sa here qe e lexoj Adean, ma imponon me degju patjeter Luciano Pavarotin
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 10:27   #372
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 22,004
Thanks: 5,122
Thanked 5,629 Times in 2,792 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 247
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Si e njeh, e ke fjalen ne realitet e njeh ?

Mos ja fut kot, e njeh thua Adean, po pershkruna pak si eshte, se sa here qe e lexoj Adean, ma imponon me degju patjeter Luciano Pavarotin
Jo e njoh ne virtualitet.

It’s not my place to say more ... por eshte e qarte nga
Lidhja e jone qe njihemi : )
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 10:38   #373
Noellag
Mi vida
 
Avatari i Noellag
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 3,951
Thanks: 233
Thanked 196 Times in 140 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
Noellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėmNoellag i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Duam zonja qe na magjepsin me bukurin e rralle .:
Noellag nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 10:44   #374
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,379
Thanks: 6,797
Thanked 2,888 Times in 1,321 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 203
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
nuk ka gru qe ka punu deri ne muajin e nente. jeni shtet leshi demokratik
3 muaj leje lindje kane.
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 11:38   #375
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,945
Thanks: 16,827
Thanked 21,341 Times in 8,310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
nuk ka gru qe ka punu deri ne muajin e nente. jeni shtet leshi demokratik
skan shume te drejta grat ketu, ske cben..por te pkten keto 6 dite qe me kan mbetur do ikin shpejt
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 11:43   #376
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,231
Thanks: 9,879
Thanked 8,793 Times in 4,449 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
skan shume te drejta grat ketu, ske cben..por te pkten keto 6 dite qe me kan mbetur do ikin shpejt
e ka kuptuar mire amerikani ka thene doni te drejta te barabarta me burrin, na beni si burrat ahahahaha me barre pa barre
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 11:53   #377
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,945
Thanks: 16,827
Thanked 21,341 Times in 8,310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

po pra, kan 3 muaj pushim femrat, baballaret bejn 3 muaj gjitheashtu
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 05-07-2019, 00:10   #378
Jorina
Super Anėtar
 
Avatari i Jorina
 
Data e antarėsimit: Jul 2019
Vendndodhja: Zh
Posts: 129
Thanks: 93
Thanked 107 Times in 31 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 6
Jorina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

I don‘t care!
unė e di per vete ēfare dua kjo eshte kryesorja
Jorina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur