Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 11-05-2019, 21:38   #1
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 4,703
Thanks: 388
Thanked 1,512 Times in 961 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Shtirej si miliarder dhe vidhte femrat qė i joshte

Njė vajzė 29-vjeēare nga Norvegjia ka folur hapur nė media pėr tė demaskuar njė mashtrues qė tani po kėrkohet nė shumė vende tė Evropės.Ajo tregoi se e kishte njohur nė Londėr, dhe ai ishte shtirur si djali i njė miliarderi izraelit. Kishte porositur avion privat qė tė shkonin nga Londra nė Bullgari pėr takimin e parė, por qė e paguante me paratė e vjedhura nga vajza tė tjera.

Edhe pse i vodhi gati 200 mijė euro, vajza thotė se pjesa mė e rėndė ishte fakti qė humbi njė tė dashur qė nuk ekzistonte, me tė cilin ishte dashuruar. Ajo ishte ndier aq e rėnduar nga kjo tradhti, sa ishte shtruar nė njė klinikė psikiatrike pėr tė marrė veten.

Ai i kishte thėnė se pėr shkak se ishte nė rrezik, nga njerėz tė frikshėm, nuk mund tė prekte llogaritė e tij, ndaj duhej tė merrnin njė kredi nė emrin e saj, dhe ai do t’ia kalonte paratė nė dorė.
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur