Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Lajmet e ditės

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-05-2019, 13:49   #101
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 4,941
Thanks: 1,993
Thanked 2,840 Times in 1,579 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 103
par ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fatura qė po bėn xhiron e rrjetit, 1 hamburger dhe 1 kapuēino 81 euro

Ledio
Nje konjak te lutem!
Pa fature
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2019, 13:59   #102
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,554
Thanks: 6,927
Thanked 8,186 Times in 5,233 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 384
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fatura qė po bėn xhiron e rrjetit, 1 hamburger dhe 1 kapuēino 81 euro

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga par Shiko postimin
Ledio
Nje konjak te lutem!
Pa fature
para shum vitesh shkon nje miku im ne Tale te Lezhes dhe kamarieri i thote ...kemi peshk te fresket dhe nuk ja con menune.

kushtonte 30mij lek nje pjate me sardele
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2019, 14:11   #103
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fatura qė po bėn xhiron e rrjetit, 1 hamburger dhe 1 kapuēino 81 euro

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
para shum vitesh shkon nje miku im ne Tale te Lezhes dhe kamarieri i thote ...kemi peshk te fresket dhe nuk ja con menune.

kushtonte 30mij lek nje pjate me sardele
Ne Shengjin te Lezhes kam ngrene karkalecet dhe ngjalat me te fresketa dhe me te shijshmet te gjithe jetes time.


Ne Durres, ish shefi i kuzhines se Enver Hoxhes, kishte hapur nje restorant dhe para 11 vjetesh aty kam ngrene nje trofte shume te mire dhe pershesh me buke misri (me kaposh deti) te cilin e kishte perzjere me arra te fresketa.


Ne Kruje kam ngrene tru qengji te cilesise se larte si dhe nje tave balte me melci.

Cili restorant ne Shqiperi ju pelqen me teper?Adea

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Adea : 15-05-2019 nė 14:13
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2019, 14:13   #104
King Bardhyl
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Mar 2015
Posts: 6,103
Thanks: 3,516
Thanked 2,840 Times in 1,917 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
King Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėmKing Bardhyl i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fatura qė po bėn xhiron e rrjetit, 1 hamburger dhe 1 kapuēino 81 euro

Ai te Plepi Naqes.
__________________
“The first step in liquidating a people,' said Hubl, 'is to erase its memory. Destroy its books, its culture, its history. Then have somebody write new books, manufacture a new culture, invent a new history. Before long the nation will begin to forget what it is and what it was. The world around it will forget even faster.”

― Milan Kundera, The Book of Laughter and Forgetting
King Bardhyl nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2019, 14:23   #105
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fatura qė po bėn xhiron e rrjetit, 1 hamburger dhe 1 kapuēino 81 euro

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga King Bardhyl Shiko postimin
Ai te Plepi Naqes.
Nga bie ky?

Tek liqeni artificial i Fierit mbi qafen e Koshovices gatuhet mish qengji zgare shume i mire. Restoranti quhet Pelikani.


Ne Pojan gatuhen qofte te cilesise se larte.


Ne Dhermi kam ngrene nje qengj te pjekur ne hell. Ultra.Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2019, 14:24   #106
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 612 Times in 481 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fatura qė po bėn xhiron e rrjetit, 1 hamburger dhe 1 kapuēino 81 euro

Oh tash po e shoh pse i'a ka futur Serbi Kosoves dhe qysh!


Koqe demi.


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2019, 14:30   #107
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,899
Thanks: 1,529
Thanked 8,721 Times in 3,854 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fatura qė po bėn xhiron e rrjetit, 1 hamburger dhe 1 kapuēino 81 euro

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Babe, ka shume restorante qe cmimi nuk eshte, dhe te pyetesh ne restorant per cmim eshte pak si e sikletshme.
Y? Lol. Shume shume per menune do pyesesh. Eshte normale te kesh nje ide ca po ha, e sa kushton. Ska siklet fare. Ndryshe be surprised. I hate surprises btw, se ashtu duket sikur ta fusin. Not a nice feeling, u know.. lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2019, 14:52   #108
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 4,941
Thanks: 1,993
Thanked 2,840 Times in 1,579 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 103
par ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fatura qė po bėn xhiron e rrjetit, 1 hamburger dhe 1 kapuēino 81 euro

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
para shum vitesh shkon nje miku im ne Tale te Lezhes dhe kamarieri i thote ...kemi peshk te fresket dhe nuk ja con menune.

kushtonte 30mij lek nje pjate me sardele
Ku te japin menu !?
Ketu eshte shesh dhe bejne pershesh.
Edhe ata qe kane menu vjedhin ne sasi.
Ka restorante qe konsumohet mire dhe lire.
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-05-2019, 15:45   #109
par
V.I.P
 
Avatari i par
 
Data e antarėsimit: Oct 2015
Vendndodhja: Sa me shume kryqezim rrugesh ndertohen aq me pak dinjitet vardiset anes.
Posts: 4,941
Thanks: 1,993
Thanked 2,840 Times in 1,579 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 103
par ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fatura qė po bėn xhiron e rrjetit, 1 hamburger dhe 1 kapuēino 81 euro

Fatura e kripur prej 836 euro pėr njė drekė, turisti denoncon restorantin nė Tripadvisor (Pėrgjigja e pronarit)


Francisco Tajeda nga Brooklyn ishte nė ishullin popullor grek tė Mykonos nė Detin Egje.

Por ditėn e parė, ai pėrjetoi njė tronditje kur vendosi tė hajė nė restorantin lokal DK Oyster, qė ndodhej menjėherė pranė plazhit.

Edhe pse e ka konsideruar njė drekė tė zakonshme, ai ka paguar atė qė e konsideron “njė ēmim tė pabesueshėm” – 836 euro.

Nė tėrbim e sipėr, amerikani postoi llogarinė nė faqen e internetit tė Tripadvisor, duke u ankuar pėr faturėn e kripur.

Pronari i restorantit, megjithatė, reagoi i qetė dhe racional.

“Nėse nuk mund tė pėrballosh ushqimin tonė, atėherė mos eja. Gjeni njė vend mė tė lirė”, tha ai.
__________________
KUR FUQIA E DASHURISE TE MPOSHT DASHURINE PER PUSHTET DO TE GJEJ PAQE NJEREZIMI
par nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-05-2019, 15:53   #110
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,881
Thanks: 877
Thanked 1,656 Times in 966 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fatura qė po bėn xhiron e rrjetit, 1 hamburger dhe 1 kapuēino 81 euro

Mos paguash cfare ndodh?
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-05-2019, 15:54   #111
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,686
Thanks: 11,436
Thanked 9,449 Times in 6,040 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fatura qė po bėn xhiron e rrjetit, 1 hamburger dhe 1 kapuēino 81 euro

wowwwww wtfooooooock ....fatura e pepinove aldente duket hicgje krahasuar me kete te sufllaqi-palikari.

1- leng domate = 18.00 ju-rrop-sa
1- uje = 8.90 ju-rrop-sa
1- birre = 50.00 ju-rrop-sa
1- Kalamar = 98.50 ju-rrop-sa
1- sallate e qesarit = 19.80 ju-rrop-sa

Po te kishim nje ministri te turizmit efektive dhe te punonte ne sherbim te interesit vendas kjo fature dhe keto cmime duhej te beheshin si nje reklame krahasuese me cmimet e levertisshme qe mundesh te ofronte turizmi Shqiptar.

Leonen e vetmuar do ta kishte kap tartakuti po ta shekonte kete faturen .......e imagjinoj se cfare bakshishi do ti linte.....
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga cool_shqype : 27-05-2019 nė 16:06
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-05-2019, 15:56   #112
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,686
Thanks: 11,436
Thanked 9,449 Times in 6,040 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fatura qė po bėn xhiron e rrjetit, 1 hamburger dhe 1 kapuēino 81 euro

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Mos paguash cfare ndodh?
Therret policine dhe mospaguesi perfundon ne biruce...perderisa cmimet i ka ne meny.....
Gjithmone mbahet nje mny ne tavoline pasi ta kesh pare mire....shumica e restoranteve ne Greqi punonin me dy meny.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-05-2019, 16:03   #113
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 19,004
Thanks: 14,785
Thanked 9,028 Times in 5,236 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 261
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fatura qė po bėn xhiron e rrjetit, 1 hamburger dhe 1 kapuēino 81 euro

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Mos paguash cfare ndodh?
Asgje lol hyp nmakin e ik me shpejtsi
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-05-2019, 16:06   #114
SystemA
Shqiptar....mer
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,115
Thanks: 15,679
Thanked 9,283 Times in 6,280 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Fatura qė po bėn xhiron e rrjetit, 1 hamburger dhe 1 kapuēino 81 euro

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Nga bie ky?

Tek liqeni artificial i Fierit mbi qafen e Koshovices gatuhet mish qengji zgare shume i mire. Restoranti quhet Pelikani.


Ne Pojan gatuhen qofte te cilesise se larte.


Ne Dhermi kam ngrene nje qengj te pjekur ne hell. Ultra.Adea
N.q-se deshiroje MISH QINGJI ne HELL te PJEKUR(apo ka qene,se tani nuk e di),e ke pasur ne....Lepenice te Vlores.Ne e zgjidhje VETE...SHELEGUN.Rakia as nuk diskutohej.Restoranti ISHTE ne HAPESIRE,kolltuqet...dru apo peme te prera,tavolina po prej druri dhe....te PACA.SADE...SHQIPTARE.Te zotet e lokalit ishin me....biografi te keqe.Dhe ne ...QENDER te FSHATIT lokali.Mase kemi ndonji ketu ne forum nga ajo zone.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-05-2019, 16:06   #115
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,881
Thanks: 877
Thanked 1,656 Times in 966 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fatura qė po bėn xhiron e rrjetit, 1 hamburger dhe 1 kapuēino 81 euro

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Therret policine dhe mospaguesi perfundon ne biruce...perderisa cmimet i ka ne meny.....
Gjithmone mbahet nje mny ne tavoline pasi ta kesh pare mire....shumica e restoranteve ne Greqi punonin me dy meny.
Sbesoj ti kene derguar menu perderisa po ankohet per cmimin.

Gjithsesi nje zgjidhje do ishte nje qime floku ne pjate dhe klienti ka te drejte te refuzoje pagesen.
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-05-2019, 16:09   #116
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,686
Thanks: 11,436
Thanked 9,449 Times in 6,040 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fatura qė po bėn xhiron e rrjetit, 1 hamburger dhe 1 kapuēino 81 euro

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
Sbesoj ti kene derguar menu perderisa po ankohet per cmimin.

Gjithsesi nje zgjidhje do ishte nje qime floku ne pjate dhe klienti ka te drejte te refuzoje pagesen.
Sa per qimen duhet te te kujtoj qe fatura vjen pasi e ke pertypur qimen .....

Ne qofte se ste bie meny me mire cohu direkte e gjej te drekesh diku tjeter......
Mos sjellja e menyve eshte nje tregues mossinqeriteti dhe te ben objekt abuzimi.
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-05-2019, 16:24   #117
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,881
Thanks: 877
Thanked 1,656 Times in 966 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 166
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Fatura qė po bėn xhiron e rrjetit, 1 hamburger dhe 1 kapuēino 81 euro

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga cool_shqype Shiko postimin
Sa per qimen duhet te te kujtoj qe fatura vjen pasi e ke pertypur qimen .....

Ne qofte se ste bie meny me mire cohu direkte e gjej te drekesh diku tjeter......
Mos sjellja e menyve eshte nje tregues mossinqeriteti dhe te ben objekt abuzimi.
E vertete per pagesen , me shpetoj ky detaj

Gjithsesi mbas fatures qe eshte me te hik petlla , kisha porosit dhe nje embelsire nami u befte , dhe aty e kisha lujt xholin e fundit , qimen lol
__________________
Always loud & always proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-05-2019, 16:26   #118
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 25,686
Thanks: 11,436
Thanked 9,449 Times in 6,040 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 486
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Fatura qė po bėn xhiron e rrjetit, 1 hamburger dhe 1 kapuēino 81 euro

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga AAO Shiko postimin
E vertete per pagesen , me shpetoj ky detaj

Gjithsesi mbas fatures qe eshte me te hik petlla , kisha porosit dhe nje embelsire nami u befte , dhe aty e kisha lujt xholin e fundit , qimen lol
Maje men me porosit nje "Galaktobureko".....
__________________
"Unė dėgjoj dhe harroj. Unė shoh dhe kujtoj. Unė bėj dhe kuptoj".
"Mos u bėj tė tjerėve, atė qė nuk do tė ta bėjnė ty"....
Confucius
border=
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur