Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Gjėzėtari dhe lojėra

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-05-2019, 16:04   #41
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 34,595
Thanks: 15,385
Thanked 19,339 Times in 7,598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 476
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?


...........
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg C78A5AE3-4D6A-4C28-BDA0-41799835B432.jpg (23.7 KiloByte, 64 shikimet)
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 15-05-2019, 16:36   #42
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 20,175
Thanks: 4,091
Thanked 4,811 Times in 2,354 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 218
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga The ICEman Shiko postimin
S’jam shum i sigurt po mduket te nojn penallti, po zana e vogel spyt kur a puna per zogj lol
What do u mean ? Are u a bird now?
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-05-2019, 16:37   #43
The ICEman
░░░░░░░░░░░░░░░░░
 
Avatari i The ICEman
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 954
Thanks: 582
Thanked 261 Times in 205 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
The ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin

...........
Vetem random e gjeta , paskam menje t’pist
__________________
I never lose, I either win or I learn.
The ICEman nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i The ICEman pėlqehet nga
i vjetėr 15-05-2019, 16:37   #44
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 20,175
Thanks: 4,091
Thanked 4,811 Times in 2,354 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 218
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Une jam kategorikisht kundra ushqimit te zogjve dhe kafsheve te egra nga njerezit, por Zana me pelqen per besnikerine dhe dashurine e qendrueshme qe ajo ka ndaj Dijedonit, Kapedanit, Suljotit apo King Bardhylit.

Keshtu i mbaj mend qysh prej 10-12 vjetesh.


AdeaAdea

Adea , zemra e ime ...per Bardhylin ke te drejte
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Zana pėlqehet nga
i vjetėr 15-05-2019, 16:53   #45
The ICEman
░░░░░░░░░░░░░░░░░
 
Avatari i The ICEman
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 954
Thanks: 582
Thanked 261 Times in 205 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
The ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
What do u mean ? Are u a bird now?
Zan i mean qe me duket nuk asht e lejushme me ushqye zogjt e eger, i could be whatever you like 🥵🥵🌹
__________________
I never lose, I either win or I learn.
The ICEman nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i The ICEman pėlqehet nga
i vjetėr 15-05-2019, 17:04   #46
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 20,175
Thanks: 4,091
Thanked 4,811 Times in 2,354 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 218
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga The ICEman Shiko postimin
Zan i mean qe me duket nuk asht e lejushme me ushqye zogjt e eger, i could be whatever you like 🥵🥵🌹
P.O. ashtu thone ato... but that’s cruel , who cares ... u rather leave it for the birds and flies then rootten in bins : )


Ps... I think u trying to poison me , with that Rose : )
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Zana pėlqehet nga
i vjetėr 15-05-2019, 17:13   #47
The ICEman
░░░░░░░░░░░░░░░░░
 
Avatari i The ICEman
 
Data e antarėsimit: Mar 2019
Posts: 954
Thanks: 582
Thanked 261 Times in 205 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 27
The ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėmThe ICEman i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Dont belive everything you think ��
__________________
I never lose, I either win or I learn.
The ICEman nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i The ICEman pėlqehet nga
i vjetėr 15-05-2019, 17:31   #48
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 20,175
Thanks: 4,091
Thanked 4,811 Times in 2,354 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 218
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga The ICEman Shiko postimin
Dont belive everything you think ��
I think big 🤭😝
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Zana pėlqehet nga
i vjetėr 16-05-2019, 03:42   #49
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,001
Thanks: 3,921
Thanked 3,178 Times in 1,521 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 103
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Dje pas pune po ecja drejt shtepise me kufje ne vesh duke degjuar muzike... Ne nje momebt ndjej qe dikush me terheq kapsen e flokeve nga mbrapa.. Kthehem e trembur nuk shoh njeri perreth.. Mendova, firova nga mendte, vazhdoj te eci, kur prap me terheq kapsen, ktheje koken e trembur kur shikoj nje sorre qe fshihej
Heq gjithe kapset nga koka dhe sa nisem ajo prap del dhe me ndjek dhe kur e shikon qe ndaloj, ndalon edhe ajo dhe fshihet
Me ka ndjekur rreth 100m, kishte qef te luante, edhe ajo me mungonte
Foto e bashkangjitur
Lloji i dosjes: jpg IMG-af701880324a28f9d6410231d8d221a6-V.jpg (21.1 KiloByte, 28 shikimet)
Lloji i dosjes: jpg IMG-b02a82e3f2887cdf3511ff436bc0225a-V.jpg (23.6 KiloByte, 28 shikimet)

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Marya : 16-05-2019 nė 03:53
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 16-05-2019, 04:35   #50
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 34,595
Thanks: 15,385
Thanked 19,339 Times in 7,598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 476
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

6 veta njeri pas tjetrit me dhimbje zemre apo me problem me frymarjen...i ammm readdyy for maternity leaveeee...shyqyr qe sot do jet dita e fundit
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2019, 04:56   #51
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,548
Thanks: 6,075
Thanked 1,706 Times in 959 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
6 veta njeri pas tjetrit me dhimbje zemre apo me problem me frymarjen...i ammm readdyy for maternity leaveeee...shyqyr qe sot do jet dita e fundit
Edhe kam ndjere shtrengese tight gjoksin kto dite.
Hajde merru edhe me pacientin e fundit,lol
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2019, 05:04   #52
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,548
Thanks: 6,075
Thanked 1,706 Times in 959 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Nejse nuk ja vlen me jeta kur vdiq mbreteresha ime e preferuar ne fame of thrones. Aktorja me a mire e gjithe serjalit. Shame. Shame. Shame on the writers and producers to kill the most talented and sexiest queen of all.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2019, 05:24   #53
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 34,595
Thanks: 15,385
Thanked 19,339 Times in 7,598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 476
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Edhe kam ndjere shtrengese tight gjoksin kto dite.
Hajde merru edhe me pacientin e fundit,lol
lol
shoresoj se nuk ke pasur me termend, because if so, get your butt to the ER ASAP
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2019, 05:25   #54
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 34,595
Thanks: 15,385
Thanked 19,339 Times in 7,598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 476
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Nejse nuk ja vlen me jeta kur vdiq mbreteresha ime e preferuar ne fame of thrones. Aktorja me a mire e gjithe serjalit. Shame. Shame. Shame on the writers and producers to kill the most talented and sexiest queen of all.
cersei? I think she needed more of a brutal killing, for the biiach tht she was i am upset they made Dani like a mad queen
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2019, 05:31   #55
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,548
Thanks: 6,075
Thanked 1,706 Times in 959 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
lol
shoresoj se nuk ke pasur me termend, because if so, get your butt to the ER ASAP
100% true, tightness in my chest, dhe kur shtrihem te flej gjume disa here ndjej sikur zemra do pelcas si nje tullumbac qe fryhet shume. Noshta ngaqe nuk kam bere asnje ushtrim fizik ka kohe.
Nejse, ishalla plas por them se eshte me shume enxiety.
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2019, 05:32   #56
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,031
Thanks: 6,532
Thanked 7,771 Times in 4,967 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 358
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
cersei? I think she needed more of a brutal killing, for the biiach tht she was i am upset they made Dani like a mad queen
do na lesh rehat nje vit me hallet e pacienteve
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2019, 05:33   #57
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,548
Thanks: 6,075
Thanked 1,706 Times in 959 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
cersei? I think she needed more of a brutal killing, for the biiach tht she was i am upset they made Dani like a mad queen
Yes but she was a sexy queen. She didn't deserve to die. Dani is having anxiety attacks like me and going nuts,lol
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2019, 05:37   #58
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 34,595
Thanks: 15,385
Thanked 19,339 Times in 7,598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 476
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Yes but she was a sexy queen. She didn't deserve to die. Dani is having anxiety attacks like me and going nuts,lol
that she is gorgeous i give you that, but she was brutal and needed to be decapitated like she dod with Missandei...khaleesi was my favorite and now she will be killed
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2019, 05:38   #59
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,850
Thanks: 2,479
Thanked 2,390 Times in 1,341 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Do te vriskan komshien? Lol
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-05-2019, 05:39   #60
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 34,595
Thanks: 15,385
Thanked 19,339 Times in 7,598 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 476
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Ēfar ju ka bėr pėrshtypje?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
do na lesh rehat nje vit me hallet e pacienteve
jo nje vit por 3 muaj ahh sikur nje vite
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur