Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 18-03-2011, 00:13   #21
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,717
Thanks: 2,940
Thanked 1,945 Times in 862 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Me te sigurte ne timon jane meshkujt prandaj jane dhe me te pakujdesshem dhe e kunderta eshte e vertete per femrat.
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2011, 21:50   #22
dbh
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2010
Posts: 607
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
dbh ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Ne Shqiperi i here e i kohe shofere ma e mire ka qon Lezja, tani nuk e di kush ja ka zon venin.
dbh nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2011, 22:03   #23
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,751
Thanks: 828
Thanked 1,564 Times in 903 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 158
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga dbh Shiko postimin
Ne Shqiperi i here e i kohe shofere ma e mire ka qon Lezja, tani nuk e di kush ja ka zon venin.
Akoma gjalle o ,sja ze venin njeri asajt
E ke fjalen per taksisten besoj?

Sa per temen, femrat vetem me perqafu peme e trotuare dine hahahaha. 2 Here qe kom bo aksident ,te dyja femra m'kane qellu Lol. Shume te ngadhta ne timon ,shpesh here ngaterrojne fraksionin me frenat hahaha
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2011, 22:05   #24
HELEN OF TROY
Jeta vazhdon
 
Avatari i HELEN OF TROY
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: prane teje
Posts: 1,297
Thanks: 5
Thanked 10 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
HELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyerHELEN OF TROY ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

gruaja ne timon haha
__________________
Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...
HELEN OF TROY nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2011, 22:07   #25
alem_de
V.I.P
 
Avatari i alem_de
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Gjermani.
Posts: 1,010
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 15
alem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Sipas statistikave te ADAC Germany,shofei mi i mire eshte Mashkull.Por Femrat bejne me pak aksidente.
__________________
Alles in der Welt läßt sich ertragen, Nur nicht eine Reihe von schönen Tagen.
alem_de nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2011, 22:38   #26
iNa-BoBiNa
Anėtar i ri
 
Avatari i iNa-BoBiNa
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 10
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
iNa-BoBiNa ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga alem_de Shiko postimin
Sipas statistikave te ADAC Germany,shofei mi i mire eshte Mashkull.Por Femrat bejne me pak aksidente.
Cfare lexova sot:

"Me pelqen te ngas makinen me gjurin tim... Nese jo, si do te mund te ve buzekuqin dhe te flas ne telefon ne te njejten kohe?" - Sharon Stone...
Aksidentet shkaktohen nga "shoferet gra" qe vene buzekuq kur jane duke ngare makinen, apo jo? Bum! Eshte dhe ky nje mit. Femrat jane ne fakt shofere me te mira sesa meshkujt. Nje studim, tregon se shanci per meshkujt te vdesin ne nje aksident automobilistik eshte 77 perqind me i lart se ai i femrave. Nje studim tjeter bere ne New York City per nje kohezgjatje prej 5 vjetesh, tregon se 80 perqind e aksidenteve ku dhe kembesore jane demtuar ose vrare, jane shkaktuar nga shofere meshkuj. Cfare i ben grate te jene shofere te mira? Jane me te kujdeshme, thone ekspertet.

(besoj se e kam perkthyer mire
iNa-BoBiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 21-03-2011, 23:54   #27
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,972
Thanks: 560
Thanked 1,176 Times in 620 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Shoferi mė i mirė e ka emrin mashkull apo femėr?

Statistikat janė tė kota sepse nė vende tė ndryshme pėrqindjet e aksidenteve janė tė ndryshme. Nė qoftė se numri i meshkujve qė ngasin makina ėshtė mė i madh, natyrisht qė edhe numri i aksidenteve do tė jetė mė i madh.

Ndoshta ka dhe shkaqe tė tjera. Pėr shembull, njė vajzė qė ecėn me 20 km/orė nga frika se mos bėn aksident, ka pak mundėsi qė tė bėjė aksident nė rrugė. Aksidentin ajo mund tė bėjė vetėm kur parkon, se aty ka vėshtirėsi.

Po tė jetė kėshtu, atėherė propozoj qė shoferėt e autobusave tė jenė vetėm femra. Kėshtu pasagjerėt do tė udhėtojnė mė ngadalė, por do tė jenė mė tė sigurt.

Gjithashtu propozoj qė meshkujt tė pezullohen nga sportet e garave me makina dhe nė vend tė tyre tė vendosen femra. Kėshtu shpejtėsia nėpėr gara do tė ulet, por do tė kemi mė pak aksidente.
BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-03-2011, 00:39   #28
SERAFIM DILO
Anti Busavata
 
Avatari i SERAFIM DILO
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Posts: 9,581
Thanks: 0
Thanked 48 Times in 42 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 54
SERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėmSERAFIM DILO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Femrat jane shofer-at/et me te mira.
Sepse bojn edhe tualet duke ngare makinen.!Sikur te boshin dhe meshkujt tualet ne makin do perplaseshin gjithe diten.
SERAFIM DILO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-03-2011, 11:39   #29
alem_de
V.I.P
 
Avatari i alem_de
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Gjermani.
Posts: 1,010
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 15
alem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentėalem_de ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga iNa-BoBiNa Shiko postimin
Cfare lexova sot:

"Me pelqen te ngas makinen me gjurin tim... Nese jo, si do te mund te ve buzekuqin dhe te flas ne telefon ne te njejten kohe?" - Sharon Stone...
Aksidentet shkaktohen nga "shoferet gra" qe vene buzekuq kur jane duke ngare makinen, apo jo? Bum! Eshte dhe ky nje mit. Femrat jane ne fakt shofere me te mira sesa meshkujt. Nje studim, tregon se shanci per meshkujt te vdesin ne nje aksident automobilistik eshte 77 perqind me i lart se ai i femrave. Nje studim tjeter bere ne New York City per nje kohezgjatje prej 5 vjetesh, tregon se 80 perqind e aksidenteve ku dhe kembesore jane demtuar ose vrare, jane shkaktuar nga shofere meshkuj. Cfare i ben grate te jene shofere te mira? Jane me te kujdeshme, thone ekspertet.

(besoj se e kam perkthyer mire
Statistikat jo gjiothmone flasin realitetin.Arsyeja eshte se burrat ecin me shume se femrat.Kush eshte ne timon kur ecin nje cift me veture <<Burri>>.Nje nkeshille:Nuk lejohet as me telefonu as me lyer buzet me te kuqe ne timon vollan.Te dy duart ne timon.
__________________
Alles in der Welt läßt sich ertragen, Nur nicht eine Reihe von schönen Tagen.
alem_de nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-03-2011, 12:48   #30
peshkaqeni33
nje ze midis jush
 
Avatari i peshkaqeni33
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Vendndodhja: Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Posts: 5,385
Thanks: 210
Thanked 488 Times in 319 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 106
peshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėmpeshkaqeni33 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Nje makine ecte rruges me shpejtesi. Dhjete sekonda me vone u degjua nje zhurme e llahtarshme. Makina e shpejt kishte parkuar(ndaluar) brenda nje mullari me kashte qe ishte nja dhjete metra larg rruges, brenda bahcese se nje shtepie. Te trembur banoret e shtepise dolen jashte te shihnin cfare kishte ndodhur.
Nga makina del nje derr femre dymetroshe. Me gishtat e dores rregullonte formen e flokeve dhe ne fytyren e saj ishte shkruar me shkronja te medha habia. Pasi vuri re pranin e banoreve te shtepise u tha...

- Sorry njerez... me kish ngecur taka 10(dhjete) pondeshe tek pedalja e gazit. Dhe keta projektuesit si i bejne keto rruget... gjithe kthesa.
__________________
Zoti ne qiell... Une ne det...


(Po ne toke kush do jete?!)
peshkaqeni33 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-03-2011, 14:41   #31
-BENI-
TroPoJaNi_Si_ShpirT
 
Avatari i -BENI-
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Tirane
Posts: 25
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
-BENI- ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Femrat jane me te kujdesshme kur i japin makines..Ndersa meshkujt,kemben mbi gazzzzzz ene ecccc lol
__________________
TroPoJaNi_Si_ShpirT
-BENI- nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2016, 06:55   #32
Jetmira
V.I.P
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,467
Thanks: 1,178
Thanked 1,049 Times in 422 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Un jam me e sigurt me nje femer ne makin, sesa me nje mashkull.
Mashkulli po pa shal femre nje Zot e din se ne humner apo ne ndonje kanal perfundojm Lol.
🖤 (1)
Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2016, 11:28   #33
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,934 Times in 1,306 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

pleqte...se na shpetojne nga gjobat e policave qe jane cdo 200m
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2016, 12:33   #34
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,440
Thanks: 15,073
Thanked 8,901 Times in 6,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Femrat ne teknike si gen jane INJORANTE.
Qe thua ti
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2016, 12:34   #35
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,440
Thanks: 15,073
Thanked 8,901 Times in 6,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga -BENI- Shiko postimin
Femrat jane me te kujdesshme kur i japin makines..Ndersa meshkujt,kemben mbi gazzzzzz ene ecccc lol
MALOK...hesapi.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2016, 13:08   #36
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,803
Thanks: 2,276
Thanked 2,441 Times in 1,345 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

E ka emrin, Mia@
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
🖤 (1)
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2016, 13:10   #37
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,440
Thanks: 15,073
Thanked 8,901 Times in 6,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Femrat nuk puqen me tekniken.
Diskutojme....KOT.
🖤 (1)
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2016, 13:16   #38
mia@
V.I.P
 
Avatari i mia@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 4,803
Thanks: 2,276
Thanked 2,441 Times in 1,345 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 72
mia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėmmia@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jetmira Shiko postimin
Un jam me e sigurt me nje femer ne makin, sesa me nje mashkull.
Mashkulli po pa shal femre nje Zot e din se ne humner apo ne ndonje kanal perfundojm Lol.
Femijet e mi ndihem me te sigurt me mua se me burrin. Gjithmone kerkojne ta ngas une makinen kur ikim gjekundi si familje. Sidomos pas nje aksidenti qe pesuam kur po e ngiste burri. Femrat jane me te kujdesshme. Ka dhe femra qe jane o zot o zot, por ne pergjithesi ne jemi me te kujdesshme. Ne 12 vite jashte kam marr vetem nje gjobe. Burri s'mban mend as vet sa ka marr. lol
__________________
There must be more to life than having everything.
Maurice Sendak
mia@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2016, 13:46   #39
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,945
Thanks: 16,827
Thanked 21,341 Times in 8,310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

un se mbaj veten per nje shofere e mire, por di qe ne femrat si natyre jemi cik me pak nevrike dhe me te zgjura se meshkujt …prandaj ma merr mendja se jemi shofere me te mira
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 10-09-2016, 17:57   #40
Elian70
Photoshop
 
Avatari i Elian70
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Vendndodhja: Vlorė
Posts: 8,668
Thanks: 371
Thanked 1,934 Times in 1,306 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
Elian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėmElian70 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shoferi me i mire e ka emrin mashkull apo femer

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *~Xhina~* Shiko postimin
un se mbaj veten per nje shofere e mire, por di qe ne femrat si natyre jemi cik me pak nevrike dhe me te zgjura se meshkujt …prandaj ma merr mendja se jemi shofere me te mira

mire e ke ti, po kujdes beji kontroll makines e mos e peso si motra ime qe desh iku per shel se ju bllokuan frenat ne disheze dhe perqafonte muret anesore te rruges....ben rreth 300km ne dite...
__________________
Kur te kuptosh vleren time une e kam harruar tenden.
It's hard to beat a Stihl MS250!
Elian70 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur