Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 03-06-2014, 22:15   #1
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,949
Thanks: 788
Thanked 3,039 Times in 1,687 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 329
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Si duhesh te veprosh ndaj nje personi qe te ofendon ?Dikush ndoshta e bene edhe pa dashje, por prap te ofendon ! Si do reagosh ?

Po dikush i afert i familjes apo ndonje shok apo shoqe te ofendon ?

Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2014, 22:19   #2
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 686 Times in 245 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Dikur i ofendoja dhe un , por tani nuk ua kthej ashtu . Kam fillu ne vend te saj te qeshi
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
🖤 (1)
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2014, 22:22   #3
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,285 Times in 1,512 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

....hyj ne greve urie.
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2014, 22:22   #4
Sopoti
Banned
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 11,965
Thanks: 5,172
Thanked 5,738 Times in 3,034 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Sopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėmSopoti i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Po ja keshtu.

Shiu i madh more,sikur eshte tetor keshtu.

Kur ben kohe e keqe,edhe njerezia s'para del jashte per pune.

Upssss
Paskam nderruar teme lol.

Sinqerte pertoj tu pergjigjem ketyre temave,madje vec titullin u lexoj kryesisht

Kur te marrin vitet per tatpjete demelizmi hipen.
Sopoti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2014, 22:30   #5
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,137 Times in 309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Ne shumicen e rasteve mundohem ti shpjegoj qe nuk duhet te guxojne se skane te drejte, kur kam mundesi ballafaqimi, ndryshe me prishet pak qetesia po asgje me zarar.
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2014, 22:36   #6
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,949
Thanks: 788
Thanked 3,039 Times in 1,687 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 329
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Po mire Pufe,Meri dhe Robby ne shumicen e rastit nuk i mirrni afer zemres apo jane gjera qe nuk duhen marr parasysh, te ofendon dikush thjesht e injoron.

Por ja qe je temperament dhe eksplodon ne at momoment !
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2014, 22:39   #7
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,945
Thanks: 16,827
Thanked 21,341 Times in 8,310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Varet nga ofendimi, nga personi qe me ofendoj dhe ne gjendjen time ne ate dite ( am i pms'ing )
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2014, 23:17   #8
Jolene
🇦🇱
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,419
Thanks: 6,485
Thanked 7,919 Times in 3,782 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
....hyj ne greve urie.
Edhe una
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2014, 23:56   #9
Mano
V.I.P
 
Avatari i Mano
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 9,084
Thanks: 1,402
Thanked 1,968 Times in 1,023 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 140
Mano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėmMano i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Ofendon duhet te vije nga fjala shqipe 'fend'. Jane gjera qe ndodhin. Ka raste ku ndodh edhe padashje se...elbete njerez jemi. Por nese e shikoj qe eshte zakon ju rri larg.
Mano nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-06-2014, 23:59   #10
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,532
Thanks: 141
Thanked 4,461 Times in 2,484 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 321
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

E shaj nga nena.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 00:07   #11
ZET
Cursum Perficio
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 7,066
Thanks: 135
Thanked 860 Times in 498 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
ZET ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Mbreti i jetes eshte rastesia.

Nden temen : "Te ofendon dikush ! Cfare ben ti ?"

Pergjigjej tema: "Abdikon...
-Juan Karlos I"
ZET nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 00:14   #12
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,532
Thanks: 141
Thanked 4,461 Times in 2,484 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 321
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Tempizem fatal.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 00:17   #13
ZET
Cursum Perficio
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 7,066
Thanks: 135
Thanked 860 Times in 498 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
ZET ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
"Tempizem fatal".
- Autori
ZET nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 00:58   #14
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,949
Thanks: 788
Thanked 3,039 Times in 1,687 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 329
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Me sa e shohe do e beni edhe kete teme, Une, Ti, Ai/Ajo, Ne, Ju, Ata/Ato.

Me mire ta kishte hapur kete teme Legjenda, ndoshta do kish pasur me shume interesim.

Good luck guys.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 01:20   #15
busavata
Dr. pėr Rock & Roll
 
Avatari i busavata
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Gjilan
Posts: 8,359
Thanks: 2,479
Thanked 2,073 Times in 774 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
busavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėmbusavata i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

ja kthej menjehere.. nese asht nevoja edhe fizikisht..
busavata nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 01:48   #16
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,788
Thanks: 8,852
Thanked 2,737 Times in 1,410 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lumi Shiko postimin
Me sa e shohe do e beni edhe kete teme, Une, Ti, Ai/Ajo, Ne, Ju, Ata/Ato.

Me mire ta kishte hapur kete teme Legjenda, ndoshta do kish pasur me shume interesim.

Good luck guys.
More ti djale, perendia prandaj te ka dhene dy shanse, dmth dy fytyra me nga dy faqe secila: Kur te drejtohen ne fytyren nga perpara e nuk te pelqen, kthen "fytyren e mbrapte" qe ta degjoje. Shancet per ta degjuar dhe per te defend-ur veten jane me te medhaja, se varet nga siperfaqja qe ka.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 01:52   #17
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,788
Thanks: 8,852
Thanked 2,737 Times in 1,410 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zagor Shiko postimin
ja kthej menjehere.. nese asht nevoja edhe fizikisht..
E pse? Thuaji: "Fjala jote ne vesh te menderes time" dhe kaq mbaroi puna!
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 01:58   #18
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,788
Thanks: 8,852
Thanked 2,737 Times in 1,410 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ZET Shiko postimin
Mbreti i jetes eshte rastesia.

Nden temen : "Te ofendon dikush ! Cfare ben ti ?"

Pergjigjej tema: "Abdikon...
-Juan Karlos I"
Paska fjale ne shqip "abdikoj"?! Hera e pare qe e degjoj, si ne shqip dhe ne anglisht.

Abdicate = abdikoj = heq dore.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 02:06   #19
Kulpra
A.
 
Avatari i Kulpra
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Vendndodhja: Nė syrin e ėndrrave
Posts: 4,876
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
Kulpra ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Kur dikush me ofendon, i them -Ckemi? Nga shpia mire? ( Kam dhe nje shprehje tjeter por ate e them vetem ne rast keqkuptimi ose ndaj personit per te cilin/cilen kam konsiderate te vecante)
Pastaj kjo eshte forma e pergjigjes ndaj nje odendimi brutal. Po te jete ofendim klasik i pergjigjem me te njejten monedhe.
__________________
Amor Vincit Omnia
Kulpra nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 02:07   #20
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,949
Thanks: 788
Thanked 3,039 Times in 1,687 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 329
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin
More ti djale, perendia prandaj te ka dhene dy shanse, dmth dy fytyra me nga dy faqe secila: Kur te drejtohen ne fytyren nga perpara e nuk te pelqen, kthen "fytyren e mbrapte" qe ta degjoje. Shancet per ta degjuar dhe per te defend-ur veten jane me te medhaja, se varet nga siperfaqja qe ka.
Mos harro, Brad Thor thote :

Freedom of speech includes the freedom to offend people
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur