Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 04-06-2014, 12:25   #41
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,243
Thanks: 4,570
Thanked 4,602 Times in 1,407 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 214
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 12:26   #42
daniel00
Kakulukiam
 
Avatari i daniel00
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Diktatrojska
Posts: 3,914
Thanks: 30
Thanked 171 Times in 116 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
daniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

I hedh lakun ne fyt ...
__________________
Nėse jeni nė botė tė pėrshkruani tė vėrtetėn, lėrjani elegancėn rrobaqepėsit
daniel00 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 13:56   #43
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,836
Thanks: 7,552
Thanked 3,496 Times in 1,821 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Une jam trim i math shume ! Nji flakareshe t'nxehte n'surat ...!
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 13:58   #44
Fshatari
No vip
 
Avatari i Fshatari
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Posts: 6,836
Thanks: 7,552
Thanked 3,496 Times in 1,821 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 151
Fshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėmFshatari i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MiM@ Shiko postimin
Sa i Vogel ky ēuni qe po i thot :"Va te faire foutre ...!"!
Fshatari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 14:14   #45
TerraN
incognito
 
Avatari i TerraN
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Vendndodhja: ANTAHKARANA
Posts: 1,869
Thanks: 741
Thanked 445 Times in 268 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
TerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėmTerraN i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

*

Varet nga rrethanat.
Nese une e ofendoj ndoke pa kurrfare arsyeje, ndoshta dhe e meritoj te ma ktheje.
Kurse, ai qe ofendon pa kurrfare arsyeje, tek une hyn ne kategorine e "teshės sė egėr".
Kesaj "teshes" zakonisht ia leshoj udhen, me perjashtim kur me duhet t'ia deshmoj qe nuk ia kam friken aspak...dhe patjeter me duhet te "egersohem" edhe une..."sa m'i kallxue sa osht sahati"


*
__________________
Be what you are. Do not follow one another. If you practice honesty of mind, sincerity of spirit and detachment, you will know your Self, ... Me, ... Lord.
TerraN nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 14:22   #46
Puhiza
E mėngjesit
 
Avatari i Puhiza
 
Data e antarėsimit: May 2013
Vendndodhja: Nė kėshtjellėn e njė ėndrre!
Posts: 3,859
Thanks: 1,536
Thanked 1,432 Times in 676 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 94
Puhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėmPuhiza i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BATO Shiko postimin
Teoritė dhe realiteti janė gjėra tė ndryshme. Me sa kam parė unė kėtu, s'ka asnjė qė nuk u pėrgjigjet fyerjeve. Pak rėndėsi ka, me tė njėjtėn gjuhė, ose pak mė tė butė.

Unė zakonisht u pėrgjigjem me tė njėjtėn gjuhė.
Eiii Bato, tani me bere ti rishikoj postimet . Shprehja e mendimit ndryshe nga tjetri nuk eshte ofendim.
__________________
Buzėqesh se e tėra u bė pėr njeriun, por njeriu nuk ėshtė e tėra!!
Puhiza nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 14:26   #47
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,243
Thanks: 4,570
Thanked 4,602 Times in 1,407 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 214
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fshatari Shiko postimin
Sa i Vogel ky ēuni qe po i thot :"Va te faire foutre ...!"!
Oui...ou parfois : va te faire en****
varet nga gjendja emocionale
dhe ecen para pa i hudh asnje shikim
__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 14:28   #48
daniel00
Kakulukiam
 
Avatari i daniel00
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Diktatrojska
Posts: 3,914
Thanks: 30
Thanked 171 Times in 116 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
daniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

E var me koke poshte
__________________
Nėse jeni nė botė tė pėrshkruani tė vėrtetėn, lėrjani elegancėn rrobaqepėsit
daniel00 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 14:29   #49
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 10,961
Thanks: 121
Thanked 1,134 Times in 840 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 119
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

ate motren ku ta kete dhe une!

po e pati te bukur.
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 14:37   #50
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,253
Thanks: 1,749
Thanked 1,860 Times in 1,394 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Marr Sauren ne telefon

thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 14:41   #51
daniel00
Kakulukiam
 
Avatari i daniel00
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Diktatrojska
Posts: 3,914
Thanks: 30
Thanked 171 Times in 116 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
daniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

E ther per ramazan .
__________________
Nėse jeni nė botė tė pėrshkruani tė vėrtetėn, lėrjani elegancėn rrobaqepėsit
daniel00 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 17:44   #52
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,408
Thanks: 16,347
Thanked 20,712 Times in 8,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 495
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga kanina Shiko postimin
ate motren ku ta kete dhe une!

po e pati te bukur.

E shan per motren e bukur dmth
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 18:35   #53
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,789
Thanks: 8,826
Thanked 2,735 Times in 1,409 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MiM@ Shiko postimin

Une kurre nuk flas me fjale te ndyra ose gjeste te tilla, bile fjalen m** e ka thene per here te pare ne moshen 29 vjece. Imagjinoje! Por si cdo gje qe ka nje fillim, edhe mua me ndodhi nje rast i tille. Ja ta tregoj si me ndodhi: Pas nje udhetimi te gjate ne country sides qe kisha dale me femijet, vjen nje moment dhe me duhet te ndaloj ne red light. Aty me pret rrugen shume keq nje biker nga keta te Hell Angels, sa deshi me goditi makinen. Sikur te mos i mjaftonte kjo me nxjerr gishtin dhe vazhdon te cirret. Une shtanga. Jo vetem qe isha viktime, por po me abuzonte edhe me keq. E humba toruan dhe i tregova gishtin mbrapsht. Jeeeeeeeeeeeeeez, c'mu desh mua?! Aq deshi ai dhe filloi te me ndiqte nga mbrapa. Une ja mbatha, jo nga frika e momentit, se cfare do bente nje motociklet makines, por nga frika se po merrte targen dhe te gjejne me vone pastaj. Shyqyr qe iku vete, se sic dukej qe ishte ne mission te shkonte gjekundi. Sa here ma hedhin femijet ne sy "Mami tregoi gishtin, mami tregoi gishtin". Mire qe e bera kete, por ceshtja ishte "kujt" ja tregova, se me Hell Angels nuk behet shaka. Qe nga ajo dite "me always good girl". Nja dy here vetem kam perdorur the f* word.
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 18:38   #54
Hello Kitty
❤☆҉‿★ Ŧђαήк „☺ů ★☆҉‿❤
 
Avatari i Hello Kitty
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 9,789
Thanks: 8,826
Thanked 2,735 Times in 1,409 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 188
Hello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėmHello Kitty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga thirsty Shiko postimin
Marr Sauren ne telefon

E forte kjo!
__________________
$ € $ ... ♥♫ - ♥♫
Hello Kitty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 18:49   #55
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,346
Thanks: 137
Thanked 700 Times in 548 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 141
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

u hap rrugen
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 18:55   #56
magnus
larguar
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 9,336
Thanks: 275
Thanked 928 Times in 588 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 200
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
u hap rrugen
ahahaha, ti te vret mer
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 19:19   #57
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,554
Thanks: 5,166
Thanked 11,122 Times in 3,897 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 334
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Me ofendon dikush e ēa bej un??

Gjithmon e kam then qe jam e prapte po jo grindavece , pra po sme ngacmuan jam meleqe , por problemi te kjo tema nuk eshte " si jam un" por si reagoj une.

Ne radh te 1 varet kush me ngacmon , ne radh te 2 ku me ngacmon edhe si me ngacmon , ne radh te 3 si jam un ne ato momente , a kam nerva ti kundervihem apo ta injoroj?

Po i bie shkurt , nese me prekin gjerat e ēmuara ( familjen , njerezit qe kam zemer) ah desole po ato momente harroj qe jam femer.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 21:00   #58
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,243
Thanks: 4,570
Thanked 4,602 Times in 1,407 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 214
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Hello Kitty Shiko postimin
Une kurre nuk flas me fjale te ndyra ose gjeste te tilla, bile fjalen m** e ka thene per here te pare ne moshen 29 vjece. Imagjinoje! Por si cdo gje qe ka nje fillim, edhe mua me ndodhi nje rast i tille. Ja ta tregoj si me ndodhi: Pas nje udhetimi te gjate ne country sides qe kisha dale me femijet, vjen nje moment dhe me duhet te ndaloj ne red light. Aty me pret rrugen shume keq nje biker nga keta te Hell Angels, sa deshi me goditi makinen. Sikur te mos i mjaftonte kjo me nxjerr gishtin dhe vazhdon te cirret. Une shtanga. Jo vetem qe isha viktime, por po me abuzonte edhe me keq. E humba toruan dhe i tregova gishtin mbrapsht. Jeeeeeeeeeeeeeez, c'mu desh mua?! Aq deshi ai dhe filloi te me ndiqte nga mbrapa. Une ja mbatha, jo nga frika e momentit, se cfare do bente nje motociklet makines, por nga frika se po merrte targen dhe te gjejne me vone pastaj. Shyqyr qe iku vete, se sic dukej qe ishte ne mission te shkonte gjekundi. Sa here ma hedhin femijet ne sy "Mami tregoi gishtin, mami tregoi gishtin". Mire qe e bera kete, por ceshtja ishte "kujt" ja tregova, se me Hell Angels nuk behet shaka. Qe nga ajo dite "me always good girl". Nja dy here vetem kam perdorur the f* word.
hahaaha Kitty ...sa her ndodhin keshtu :/
Nje her po ecja me ēunat duke i shoqeruar ne shkolle kur ky u parkua para nesh duke na bllokuar rrugen
I thashe qetesisht : ju nuk shikoni se ku veni, dhe pak kalonim nene rrotat
e makines ....( e habitur )
Ky : jam me vonese ne pune ...nuk ju gjeti gje...( torollake)
Une ( goje hap nga habia ) ...ēunat i lashe te ecin para dhe ja ktheva :
Torollaken futeni aty ku mendoj.....trap ...kjo ne shqip...ai me tregoi gishtin
Une : futeni aty ku mendoj ...me nje buzeqeshje der ne vesh dhe per te finalizuar
i bera xhestin e puthjes dhe eca para ...ai se car tha se mora vesh
__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 21:25   #59
kanina
V.I.P
 
Avatari i kanina
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Posts: 10,961
Thanks: 121
Thanked 1,134 Times in 840 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 119
kanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėmkanina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga ORIANNA Shiko postimin

E shan per motren e bukur dmth


po cti shash po se pati te bukur!
__________________
Don't feel guilty you are good as you are.
kanina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-06-2014, 21:33   #60
Samiu
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 6,354
Thanks: 4,991
Thanked 3,154 Times in 1,567 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 150
Samiu ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Te ofendon dikush ! Cfare bene ti ?

Nuk e di se si t'i pergjigjem kesaj pyetje, meqe nuk e di te ardhmen time. Pra nuk di se si do veproja. Ndoshta do te mvarej gjithcka nga Moment dhe situata, pastaj nga personi, ofendimi e shume e Faktor tjere. Jam mjaft i durueshem, por edhe une kam kufijte. Nejse...
Por se si kam reaguar, mund te ju tregoj.
Ne nje bisede e siper, ne vend te punes, per nje teme te pa rendesishme, une, dy gjerman kolegė te punes, nje polak e nje turk dhe nje shka (serb). Bisedonim ashtu qete dhe pa ndonje rendesi te caktuar, se ishte taman ashtu apo jo? Shkembenim thjesht mendime, ashtu kot per ta kaluar kohen. Mirpo, ai shkau, me te cilin une nuk i kisha punet mire, ngulte kembe here pas here ne te drejten e tij, pa ndonje Argument te caktuar. Me shkonte nerva, sidomos sjellja e tij arrogante e nenvleresuese. E njihja edhe me heret. Nje nacionalist i keq. Per nje Moment, e kundershtova, me Argumente te pamohueshme, dhe duke e verejt ai mposhtjen e tij, me ofendoj me fjalet; "cka merr vesh ti budall. .." e "koketrashe" (Dummkopf, Depp. ..ne gjemanisht). Jam ngritur nga karriga, i terbuar i teri. Per nje Moment me shkonin njemije mendime ne koke. Nuk dija se cfarė te Beja. Nuk doja ne asnje menyre te zihesha me te, sepse kisha frike ngapasojat qe mund te ishin katastrophale. ..mendoja tek familja. Te gjitha keto njemije mendime zgjaten vetem nje Sekunden, madje as nje Sekunden, kur ai shkau me zgjoi nga keto mendime me fjalen shtese "albanskog" qe i tere ofendimit tij i dha karakter kombetar. Nuk e di as vet se si dhe sa shpejt e kam ngurthyer me duar ne fyt, dhe ashtu duke i bertitur se do e mbytja, e shtrengoja sa mundja pa e leshuar fare qe te merrte fryme, derisa koleget me zgjuan nga ky terbim duke me bertitur e terhjekur nga kräht, ta leshoja se perndryshe do e mbytja. E leshova. Dhe duke iu treguar kolegeve se per cfare arsye e bera kete veprim, nga mbrapa me ka sulmuar ai (shkau) duke me sjelle nje...Atehere, per mua ka qene kulmi i gjithave. I kam terhjekur kolegeve anash dhe iu kam afruar shkaut duke i bertitur; "... tani do i qerojme hesapet deri ne fund...urdhero e me mesho tutje..." Por jo, nuk kam prit me se cfare do beje ai, por kam filluar me tere fuqine ta godas me grushta fytyres derisa, duke qajt e bertitur, e i pergjakur, ra ne gjuj. Pasojat; Hunden e thyer, njerin sy te enjtur e maviosur. I pergjakur i teri, u dergua ne spital.
E gjithe ky rrefim i imi eshte i shkruar ne aktevendimin gjyqesor, timin personal, pasi qe ai (shkau) me kishe denoncuar ne policie.
Ky ishte reagimi im, ndaj nje ofendimi..e si do reagoj n't'ardhmen, nuk e di....Shpresoj te mos me ndodhe me.

P.S. me falni per gabimet teknike. Shkruaj nga celulari. ..(e urrej te shkruaj nga celulari)
__________________
Mos ma vritni dėshirėn qė t ju dua, aman.
Samiu nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur