Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 28-08-2015, 21:38   #1
gladiola
V.I.P
 
Avatari i gladiola
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Shqiperi...Korce
Posts: 2,120
Thanks: 912
Thanked 535 Times in 241 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
gladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėm
Si e doni shoqen/shokun e jetes, te pasur apo te varfer?.

A ben te kerkoj nje te pasur ne vend te bukures dhe te menēures?

Mora shkas nga ky postim i Unreal-it dhe pse mos e hapim nje teme te tille per te pare preferencat e te rinjve tane per shoqen apo shokun e jetes! Paraja s'eshte gjithcka por per gjithcka duhet para!
gladiola nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-08-2015, 21:51   #2
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,623
Thanks: 10,689
Thanked 8,997 Times in 5,750 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 470
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si e doni shoqen ,shokun e jetes, te pasur apo te varfer????

Nje i/e mencur ka mundesi te beje para......lumturia nuk do shum para, pasuri.....nje i/e/ pasur nuk do te thote qe te jene te mencur dhe nuk e blen dot ate......Mendimi im.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-08-2015, 05:33   #3
Lepurushja vogel
V.I.P
 
Avatari i Lepurushja vogel
 
Data e antarėsimit: Aug 2015
Vendndodhja: Tirane
Posts: 930
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 6
Lepurushja vogel ėshtė njė gur i ēmuarLepurushja vogel ėshtė njė gur i ēmuarLepurushja vogel ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Si e doni shoqen ,shokun e jetes, te pasur apo te varfer????

nuk ka rendesi te jete i pasur apo i varfer rendesi ka dashuria
Lepurushja vogel nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-08-2015, 06:04   #4
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,629 Times in 1,038 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si e doni shoqen ,shokun e jetes, te pasur apo te varfer????

Me lek qe te paguaj faturat e dritave ujin elektrikun..
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-08-2015, 06:07   #5
Lepurushja vogel
V.I.P
 
Avatari i Lepurushja vogel
 
Data e antarėsimit: Aug 2015
Vendndodhja: Tirane
Posts: 930
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 6
Lepurushja vogel ėshtė njė gur i ēmuarLepurushja vogel ėshtė njė gur i ēmuarLepurushja vogel ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Si e doni shoqen ,shokun e jetes, te pasur apo te varfer????

Nuk ka rendesi pasuria po se pate dashurine parane njehere e ke njehere se ke kurse dashurine do ta kesh gjithe jeten
Lepurushja vogel nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-08-2015, 06:09   #6
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,629 Times in 1,038 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si e doni shoqen ,shokun e jetes, te pasur apo te varfer????

Dashuria e leku vijne e ikin..kshu qe ha e pi muco
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-08-2015, 06:10   #7
Lepurushja vogel
V.I.P
 
Avatari i Lepurushja vogel
 
Data e antarėsimit: Aug 2015
Vendndodhja: Tirane
Posts: 930
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 6
Lepurushja vogel ėshtė njė gur i ēmuarLepurushja vogel ėshtė njė gur i ēmuarLepurushja vogel ėshtė njė gur i ēmuar
Pėrgjigje e: Si e doni shoqen ,shokun e jetes, te pasur apo te varfer????

Une po them per dashurine e vertete jo per dashurine me kalu kohen
Lepurushja vogel nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-08-2015, 06:11   #8
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,629 Times in 1,038 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si e doni shoqen ,shokun e jetes, te pasur apo te varfer????

Po ajo e verteta eshte statike apo sinusoide?
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-08-2015, 23:50   #9
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 686 Times in 245 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si e doni shoqen ,shokun e jetes, te pasur apo te varfer????

.. Dashuria mbi gjitha !
Lek nuk hy ne pune ME !!!
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-08-2015, 23:59   #10
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,629 Times in 1,038 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si e doni shoqen ,shokun e jetes, te pasur apo te varfer????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga PuffetiNa Shiko postimin
.. Dashuria mbi gjitha !
Lek nuk hy ne pune ME !!!
Martesa e pare ka qene me sheik nga arabia puffe?
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2015, 00:24   #11
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 686 Times in 245 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si e doni shoqen ,shokun e jetes, te pasur apo te varfer????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga zirconium Shiko postimin
Martesa e pare ka qene me sheik nga arabia puffe?
Pse te vajti direkt mendja ty ?
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2015, 00:27   #12
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,945
Thanks: 16,827
Thanked 21,341 Times in 8,310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si e doni shoqen ,shokun e jetes, te pasur apo te varfer????

un e dua me humor, qe te me zgjasi jeten
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2015, 00:36   #13
zirconium
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Posts: 16,930
Thanks: 218
Thanked 1,629 Times in 1,038 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 114
zirconium ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si e doni shoqen ,shokun e jetes, te pasur apo te varfer????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga PuffetiNa Shiko postimin
Pse te vajti direkt mendja ty ?
Si pse?
zirconium nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2015, 03:13   #14
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,717
Thanks: 2,940
Thanked 1,945 Times in 862 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si e doni shoqen ,shokun e jetes, te pasur apo te varfer????

Po nuk qe milioner, nuk e dua.

©Rexhina
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2015, 03:22   #15
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,945
Thanks: 16,827
Thanked 21,341 Times in 8,310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si e doni shoqen ,shokun e jetes, te pasur apo te varfer????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Po nuk qe milioner, nuk e dua.

©Rexhina
si ke len gje yokos

un sa me te varfer aq me shume do e dua e pasuroj un mavriun
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2015, 10:12   #16
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,440
Thanks: 15,073
Thanked 8,901 Times in 6,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Si e doni shoqen ,shokun e jetes, te pasur apo te varfer????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *~Rexhina~* Shiko postimin
si ke len gje yokos

un sa me te varfer aq me shume do e dua e pasuroj un mavriun
PIKET MAKSIMALE....lol
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2015, 10:18   #17
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,440
Thanks: 15,073
Thanked 8,901 Times in 6,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si e doni shoqen ,shokun e jetes, te pasur apo te varfer????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga gladiola Shiko postimin
A ben te kerkoj nje te pasur ne vend te bukures dhe te menēures?

Mora shkas nga ky postim i Unreal-it dhe pse mos e hapim nje teme te tille per te pare preferencat e te rinjve tane per shoqen apo shokun e jetes! Paraja s'eshte gjithcka por per gjithcka duhet para!
Ju korcaret nuk ndryshoni dot...........si tradite!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2015, 22:40   #18
gladiola
V.I.P
 
Avatari i gladiola
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Shqiperi...Korce
Posts: 2,120
Thanks: 912
Thanked 535 Times in 241 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 46
gladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si e doni shoqen ,shokun e jetes, te pasur apo te varfer????

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SystemA Shiko postimin
Ju korcaret nuk ndryshoni dot...........si tradite!
Eeee i daashur SystemA! Qe ne kohen e Olimbise duheshe prika...se jeta eshte arithmetikeeee Olimbiiiii...
gladiola nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 30-08-2015, 23:48   #19
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,137 Times in 309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si e doni shoqen ,shokun e jetes, te pasur apo te varfer????

...po i pati gjithe gjerat e tjera ne regull..I pasur apo i varfer sdo me ndryshonte asgje.
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 31-08-2015, 10:53   #20
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,244
Thanks: 4,347
Thanked 3,362 Times in 1,616 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 119
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si e doni shoqen ,shokun e jetes, te pasur apo te varfer????

kur e mora ishte shume i varfer dhe i kompleksuar nga varferia e tij por e pashe qe ishte flori nga mendja dhe kishte potencial dhe nuk me genjeu intuita

atehre spara kishte shume sukses tek femrat , ndersa sot i flasin gjithe lajka, por une spara behem xheloze se e di si eshte si njeri
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur