Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 27-04-2019, 05:54   #341
luleshtrydhe
V.I.P
 
Avatari i luleshtrydhe
 
Data e antarėsimit: May 2016
Posts: 413
Thanks: 71
Thanked 62 Times in 50 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
luleshtrydhe ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Si e doni shoqen/shokun e jetes, te pasur apo te varfer?.

Vetem budallai dhe hipokriti thote e dua te varfer..., pastaj varet si te qellon, se zemra nuk ben kompromise.
luleshtrydhe nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-04-2019, 05:56   #342
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,338
Thanks: 2,722
Thanked 2,698 Times in 1,503 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Si e doni shoqen/shokun e jetes, te pasur apo te varfe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
i kemi burrat me fat
I imi sbehet xheloz qe bej me shume, me thot se jemi cifti ideal, sepse ai ka kredi te mire kurse un rrogen e mire lol
Pse budalla eshte ai te ndihet ee? Leke fiton plot, qunin po ja bon, ca do ko ai drru mas kokes.

@Bad Teacher You Hear me?! Nusen amerikone qe do me gjesh e dua si Xhina, te kete pune me te ardhura te mira e te jete pjellore.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 27-04-2019, 06:00   #343
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,172
Thanks: 4,213
Thanked 3,302 Times in 1,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Si e doni shoqen/shokun e jetes, te pasur apo te varfer?.

e dua ashtu e dua keshtu..

jeta eshte me dallge , here i pasur , here i varfer

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Marya : 27-04-2019 nė 06:40
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Marya pėlqehet nga
i vjetėr 27-04-2019, 06:10   #344
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,408
Thanks: 16,347
Thanked 20,712 Times in 8,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 495
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Si e doni shoqen/shokun e jetes, te pasur apo te v

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Pse budalla eshte ai te ndihet ee? Leke fiton plot, qunin po ja bon, ca do ko ai drru mas kokes.

@Bad Teacher You Hear me?! Nusen amerikone qe do me gjesh e dua si Xhina, te kete pune me te ardhura te mira e te jete pjellore.
lol si shume kerkesa ke venom, cfare do i japesh bad teacher si shperblim po te gjeti nje ?
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 27-04-2019, 06:12   #345
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,338
Thanks: 2,722
Thanked 2,698 Times in 1,503 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Si e doni shoqen/shokun e jetes, te p

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
lol si shume kerkesa ke venom, cfare do i japesh bad teacher si shperblim po te gjeti nje ?
Ketej nga Albania funksionon keshtu, shkesit ( personit qe futet ne mes per te bere ciftimin) i dhurojne nje pale kepuce nese cdo gje del me sukses.
Une do i dhuroj 2 pale qizme Gucci me maje meqe i ka fiksim shume.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-04-2019, 06:14   #346
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,408
Thanks: 16,347
Thanked 20,712 Times in 8,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 495
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Si e doni shoqen/shokun e jetes, te pasur apo te v

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Pikerisht kjo tregon se ti dhe bora jeni femra qe keni qejf te jeni ne kontroll. I keni burrat komplet nen kontroll nese keni fuqine e pares
Mire, zoti ua shtoft fuqine. Une nuk jam xheloz, edhe une do deshiroja qe gruaja ime te jete e varur komplet nga une ne menyre qe ta kontrolloj me shume, pa xhelozi, ne menyre organike sic keni arrit kontrollin fuqine absolute ju dyja,lol
Problemi eshte se me mungojn lekat.
jo jo kurto sjan aspak nen kontroll, kete ves te keqe e kan vetem burrat qe bejn me shume para se gruaja un se kontrolloj hic burrin per cfare do te shpenzoj, biles ai me kontrollon mua qe mos ta teproj ama e di ke kam marr, qe te ndihem rehat dhe pa kontroll, duhet te beja me shume se burri so i couldnt be controlled
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 27-04-2019, 06:16   #347
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,408
Thanks: 16,347
Thanked 20,712 Times in 8,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 495
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Si e doni shoqen/shokun e jetes, t

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Venom Shiko postimin
Ketej nga Albania funksionon keshtu, shkesit ( personit qe futet ne mes per te bere ciftimin) i dhurojne nje pale kepuce nese cdo gje del me sukses.
Une do i dhuroj 2 pale qizme Gucci me maje meqe i ka fiksim shume.
me maje shiko se mos ja blen te kinezi se ste fal bad teach
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-04-2019, 06:17   #348
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,255
Thanks: 6,728
Thanked 7,946 Times in 5,077 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Si e doni shoqen/shokun e jetes, te p

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
jo jo kurto sjan aspak nen kontroll, kete ves te keqe e kan vetem burrat qe bejn me shume para se gruaja un se kontrolloj hic burrin per cfare do te shpenzoj, biles ai me kontrollon mua qe mos ta teproj ama e di ke kam marr, qe te ndihem rehat dhe pa kontroll, duhet te beja me shume se burri so i couldnt be controlled
edhe ne foto duket burri jot qe ka frike prej teje
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 27-04-2019, 06:17   #349
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,338
Thanks: 2,722
Thanked 2,698 Times in 1,503 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Si e doni shoqen/shok

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
me maje shiko se mos ja blen te kinezi se ste fal bad teach
Jo jo, ajo ti zgjedhi ke amazon e ti fusi ne Wishlist, une ja dhuroj.
Do i gjej edhe i dashnore per Louie pp deshi, ka plot qenushe ketej.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 27-04-2019, 06:24   #350
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,034
Thanks: 9,728
Thanked 8,521 Times in 4,349 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Si e doni shoqen/shokun e jetes, te pasur apo te varfe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Pikerisht kjo tregon se ti dhe bora jeni femra qe keni qejf te jeni ne kontroll. I keni burrat komplet nen kontroll nese keni fuqine e pares
Mire, zoti ua shtoft fuqine. Une nuk jam xheloz, edhe une do deshiroja qe gruaja ime te jete e varur komplet nga une ne menyre qe ta kontrolloj me shume, pa xhelozi, ne menyre organike sic keni arrit kontrollin fuqine absolute ju dyja,lol
Problemi eshte se me mungojn lekat.ne jemi femrat me besnike o kurt po ti nuk harrin ta kuptosh dot kete.
e vertete eshte qe parane e kontrolloj vetem une dhe pa para ndihem robi me i pafuqishem ne bote por kjo sme heq asnje vlere si njeri.. madje kam vlera shume te larta ne krahasim me nje burre po te kishte para qe te ishte ne pozicionin tim. pra une se shoh burrin si bankomat qe te rri me te por e shoh si njeriun qe kalova mbi 20 vjet dhe ishte ketu kur une kisha nevoje per te. mirpo kur vjen puna te leku filloj e i ndaj emocionet aty ska me njeri perpara jam une biznesmenja qe do menaxhoj cdo gje vetem me koken time per te vetmen arsye sepse shoh shume larg per te mos thene vite perpara dhe burri im vetem te une ka besim me beso per kete ahahaha.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Si Bora pėlqehet nga
i vjetėr 27-04-2019, 16:41   #351
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,004
Thanks: 14,157
Thanked 12,220 Times in 7,624 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 669
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Si e doni shoqen/shokun e jetes, te pasur apo te varfe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
. mirpo kur vjen puna te leku filloj e i ndaj emocionet aty ska me njeri perpara jam une biznesmenja
Ti je burr biznesi? Deri tani tė dija pėr grua por del hileja
Mos je gjė business woman?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur