Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 15-03-2010, 08:14   #1
SmiLey
Only God Can Judge Me!
 
Avatari i SmiLey
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Negli occhi suoi! ♥ ♥
Posts: 1,288
Thanks: 0
Thanked 15 Times in 14 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
SmiLey ėshtė nė rrugė tė mbarė
Komplimentat qe do deshironin femrat....

Nga gazeta turke Milliyet)

Sipas nje ankete te bere nga gazeta Elle ne Gjermani femrat presin me teper komplimete se meshkujt (nuk eshte habi). 62 % e 500 femrave qe more n pjse u ankuas ne meshkujt bejne komplimente shume rralle. Sipas tyre meshkujt e kane te veshtire te bejne komplimente, por nese i ndihmon pak mund te kene permiresime

Disa nga komplimentet qe femrat do te donin te degjonin me teper jane:


Po te mos ekzistoje do doja te te shpikja

A mund ta fusesh pak gishtin ne kafe se paska mbaruar sheqeri.

Je zbukuruar edhe me teper nga koha qe te kam njohur

Ti gatuan me mire se nena ime.

S'kam pare njeri te hekurose kaq seksi sa ty

Nje moment pa ty, me duket pafundesi (bejini vete komentet )


Po juve vajza cilat ju pelqen?
SmiLey nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-02-2011, 17:43   #2
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 686 Times in 245 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

haha cfar komplimente qeka kto aman ....

Citim:
A mund ta fusesh pak gishtin ne kafe se paska mbaruar sheqeri.
haha

mua te them te drejten nuk me pelqejne fare te me jep nje mashkull kompliment se gjithmon mendoj qe tallet sa per te be qejfin ...ja di me shume per nder mos me fol ic ..
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-02-2011, 17:45   #3
Regina
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,438
Thanks: 686
Thanked 957 Times in 562 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Regina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Aman, si kukul te mos e trajtoje se terbohet kukulla pastaj
Regina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-02-2011, 18:20   #4
engel
V.I.P
 
Avatari i engel
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 1,790
Thanks: 590
Thanked 624 Times in 311 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 41
engel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėmengel i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Une pa ty jam i vdekur.
Ti je gjysma ime , pa ty ndihem i paplot.
Te kerkoja ne qiell , ti paske qen ne toke
__________________
GJEEGJEZA : Kur gjen shteg pa leje futet, ditėn vjen e natėn zhduket, bėj ta kap e lodhem kot, emrin kush nga ju ma thotė...???
engel nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-02-2011, 10:12   #5
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,285 Times in 1,512 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

S`ka njeri qe nuk i mirepret komplimentet...si femer ashtu dhe mashkull.
Eshte pjese qe hyn ne vetvleresimin..
Ato, qe jane me lart ne postimin e pare, s`mund te jene kurresesi tipike dhe, per me teper "jane limonate e holluar me uje"
Menyra e shprehjes, aresyeja, qellimi, kuptimi (afer apo larg se vertetes), momenti, personi qe t`i ben, eshte tjeter gje dhe i takon atij/asaj te cilit/ciles i drejtohen qe ta perceptoje ..dhe s`ia vlen ta diskutosh ketu..
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-02-2011, 10:32   #6
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,440
Thanks: 15,073
Thanked 8,901 Times in 6,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
S`ka njeri qe nuk i mirepret komplimentet...si femer ashtu dhe mashkull.
Eshte pjese qe hyn ne vetvleresimin..
Ato, qe jane me lart ne postimin e pare, s`mund te jene kurresesi tipike dhe, per me teper "jane limonate e holluar me uje"
Menyra e shprehjes, aresyeja, qellimi, kuptimi (afer apo larg se vertetes), momenti, personi qe t`i ben, eshte tjeter gje dhe i takon atij/asaj te cilit/ciles i drejtohen qe ta perceptoje ..dhe s`ia vlen ta diskutosh ketu..
Sorry,se po nisem nga shkrimi i juaj!
Keshtu eshte pa tjeter(ose duhet,nuk e di).
Nisem vetem nga nje fakt(besoheni ose jo nuk ka rendesi).
Por ne pune kete here: i thashe nje kolegeje ti je grua e mire.
Perse-mu drejtua!
Sepse-ju drejtova,ti sa here qe flet skuqesh ne fytyre....dhe vazhdova: nuk ka shume femra te tjera ne qarkullim,sot.
Faleminderit-mu pergjigj dhe u skuq prape ne mollezat e fytyres.
Burri jot eshte me fat(kete e mendova).
klm
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-02-2011, 10:46   #7
SEa
I Miss You
 
Avatari i SEa
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: marina di massa
Posts: 1,546
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
SEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

S'kam pare njeri te hekurose kaq seksi sa ty hahahaa
edhe kete se dija fare..
SEa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-02-2011, 10:55   #8
Kryeplaku
Kryeplak
 
Avatari i Kryeplaku
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Albania
Posts: 1,769
Thanks: 0
Thanked 40 Times in 39 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejtKryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SEa Shiko postimin
S'kam pare njeri te hekurose kaq seksi sa ty hahahaa
edhe kete se dija fare..
Mbase eshte per ti bere paraprite lavatrices se neserme. ( jo per gje po Kostumi kemisha e kravata duhen lare me dore + qe hekurosja eshte 20 minuta pune)
__________________
Jesus is Love. http://www.youtube.com/watch?v=9E3VVFS_jUg
Kryeplaku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-02-2011, 10:57   #9
Meri
...
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Posts: 11,159
Thanks: 2,061
Thanked 2,285 Times in 1,512 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 352
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Mu dha rasti te them dicka, nuk ka rendesi sigurisht, por mu kujtua :
Zakonisht nese te bejne nje kompliment per veshjen, psh nje pallto, apo nje bluze, fustan etj etj, thuhet ne keto raste : Faleminderit.
Nje person shume i afert per mua, qe perhere eshte perkushtuar te me mesoje, dikur me tha : Jo, nuk eshte kjo pergjigja (u habita).
Nese ta thone pergjigja eshte :
"Po, vertet, edhe mua me pelqen prandaj dhe e vesh" (kjo na qenka pergjigja me klasike).
Nuk e kuptova kete menyre pergjigjeje......
__________________
M2.
Meri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-02-2011, 10:57   #10
SEa
I Miss You
 
Avatari i SEa
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: marina di massa
Posts: 1,546
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 15
SEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

nuk lahen rrobat perdit se hekuri ket pune ka..
SEa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-02-2011, 11:07   #11
Kryeplaku
Kryeplak
 
Avatari i Kryeplaku
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Albania
Posts: 1,769
Thanks: 0
Thanked 40 Times in 39 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejtKryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Meri Shiko postimin
"Po, vertet, edhe mua me pelqen prandaj dhe e vesh" (kjo na qenka pergjigja me klasike).
Nuk e kuptova kete menyre pergjigjeje......
Fjala "Faleminderit" ka peshe ndaj ndihmesave , vleresimeve apo sherbibeme qe na ofrohen... Per sa i perket veshjes: Nese ajo qe ju vishni eshte bukur per ju e ju ben te ndjeheni mire nen rehatine e saj atehere ska vend per komplimenta. Ironia ( Po vertet, edhe mua me pelqen prandaj e vesh) eshte me klasikja qe te lejon tia vesh ne dukje komplimentuesit se lajkat jane te teperta...pasi duke u veshur "mire" ( gjithmone sipas jush, pasi e bukur eshte ajo qe ju ben te ndjeheni mire) sperben asgje prekese per komplimentuesin,

Nese komplimenti do te ishte ( Faleminderit qe me lejon te jem prrane teje e te kem kenaqsine e prezences suaj te kendshme) ...Kjo vertet qe meriton nje faleminderit.
__________________
Jesus is Love. http://www.youtube.com/watch?v=9E3VVFS_jUg
Kryeplaku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-02-2011, 11:18   #12
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,440
Thanks: 15,073
Thanked 8,901 Times in 6,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kryeplaku Shiko postimin
Mbase eshte per ti bere paraprite lavatrices se neserme. ( jo per gje po Kostumi kemisha e kravata duhen lare me dore + qe hekurosja eshte 20 minuta pune)
Ke pershtypje te gabuar per mua.......jo per noi gjo.
lg
Se jemi ne pauze tani.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-02-2011, 11:25   #13
Kryeplaku
Kryeplak
 
Avatari i Kryeplaku
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Albania
Posts: 1,769
Thanks: 0
Thanked 40 Times in 39 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejtKryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Armandi.EU Shiko postimin
Ke pershtypje te gabuar per mua.......jo per noi gjo.
lg
Se jemi ne pauze tani.
Po sgurisht qe mund ta kem edhe gabim... gjithcka varet nga sa larg shkon imagjinata, por mua sme duket em vend te besh nje kompiment ndaj dikujt qe hekuros, sipas kesaj logjike duhet me u eksitu edhe me fshesaxhiet e rrugeve ne 4 te mgjesit pasi nese te eksiton hekuri duhet ta kete kete efekt edhe fshesa...


P.S Mbase me duket absurde sepse kostumet e mia i coj ne pastrim kimik, paguj leket e largohem duke lene pas nje , faleminderit.
__________________
Jesus is Love. http://www.youtube.com/watch?v=9E3VVFS_jUg
Kryeplaku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-02-2011, 11:33   #14
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,440
Thanks: 15,073
Thanked 8,901 Times in 6,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kryeplaku Shiko postimin
Po sgurisht qe mund ta kem edhe gabim... gjithcka varet nga sa larg shkon imagjinata, por mua sme duket em vend te besh nje kompiment ndaj dikujt qe hekuros, sipas kesaj logjike duhet me u eksitu edhe me fshesaxhiet e rrugeve ne 4 te mgjesit pasi nese te eksiton hekuri duhet ta kete kete efekt edhe fshesa...


P.S Mbase me duket absurde sepse kostumet e mia i coj ne pastrim kimik, paguj leket e largohem duke lene pas nje , faleminderit.
Nuk ishte imagjinate,se po qe per imagjinate nuk ka definicion tek mua!
Mos i mat gjerat me metrin tend.
Kete ta besoj qe ne pastrim kimik i con...
lg
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-02-2011, 15:57   #15
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,440
Thanks: 15,073
Thanked 8,901 Times in 6,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Do jam them neser,asaj...ja kam thene me kohe .
Do ja perseris prap(cfar fati jemi bashke ne tavoline)
E di qe do genjej,okay!
Por te tjerat jane shemtira!
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-02-2011, 17:38   #16
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,440
Thanks: 15,073
Thanked 8,901 Times in 6,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Sa e vecante je??
Keto te tjerat........0
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-02-2011, 22:03   #17
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 686 Times in 245 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Me fal cuni dhe ju tjeret qe do dal nga tema ....

Armandi.EU..

Si eshte puna me ty antar cfar halli ke ..?! ke secili postim qe ben ti ne fakt ''citim '' e ben me ofendim pastaj ''citim'' behet me ate atar qe ke biseden .... ti flet e flet dhe shkon i ben citim aty qe nuk e ke fare biseden ....si pershembull me Meri-n cfar halli ke qe i bije goces ne qaf ajo thjesht poston aty ku e jep mendimin e vet ....te lutem rri urt pa ofendim dhe shprehe mendimin tende e mos abuzo me mendimet e te tjereeve ..

KLM..!!!
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-03-2011, 21:39   #18
Arianiti
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 97
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Arianiti ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Ty kur te sho,me jep drit,
ne ty kur mendoj,mar oreks....
Arianiti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-03-2011, 21:54   #19
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,137 Times in 309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga PuffetiNa Shiko postimin
Me fal cuni dhe ju tjeret qe do dal nga tema ....

Armandi.EU..

Si eshte puna me ty antar cfar halli ke ..?! ke secili postim qe ben ti ne fakt ''citim '' e ben me ofendim pastaj ''citim'' behet me ate atar qe ke biseden .... ti flet e flet dhe shkon i ben citim aty qe nuk e ke fare biseden ....si pershembull me Meri-n cfar halli ke qe i bije goces ne qaf ajo thjesht poston aty ku e jep mendimin e vet ....te lutem rri urt pa ofendim dhe shprehe mendimin tende e mos abuzo me mendimet e te tjereeve ..

KLM..!!!
Hihi kushedi di vetem te citoje dhe nuk di qe ka mesazh te shpejte.
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-03-2011, 22:05   #20
Kryeplaku
Kryeplak
 
Avatari i Kryeplaku
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Albania
Posts: 1,769
Thanks: 0
Thanked 40 Times in 39 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejtKryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Hihi kushedi di vetem te citoje dhe nuk di qe ka mesazh te shpejte.
Sna ke thone akoma komplimentin qe te pelqen ti..

Ec ec ec
__________________
Jesus is Love. http://www.youtube.com/watch?v=9E3VVFS_jUg
Kryeplaku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur