Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 07-03-2011, 22:09   #21
Jeta
Deri kur!
 
Avatari i Jeta
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: Ne mes endrrave dhe realitetit
Posts: 422
Thanks: 0
Thanked 34 Times in 7 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 19
Jeta ėshtė njė i shkėlqyerJeta ėshtė njė i shkėlqyerJeta ėshtė njė i shkėlqyerJeta ėshtė njė i shkėlqyerJeta ėshtė njė i shkėlqyerJeta ėshtė njė i shkėlqyerJeta ėshtė njė i shkėlqyerJeta ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Mendoj se femrat skan nevoj per komplimente fallco,por skan deshir edhe te ofendohen.
__________________
Kujdes, edhe jeta jote nuk ėshtė vetėm e jotja, prandaj nuk mund tė jetosh e tė sillesh ashtu si dėshiron vetėm ti!
Agim Metbala
Jeta nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-03-2011, 22:12   #22
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,137 Times in 309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kryeplaku Shiko postimin
Sna ke thone akoma komplimentin qe te pelqen ti..

Ec ec ec
Jam Narēiziste une...S'kam nevoje per komlimenta se e di kush jam.....
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-03-2011, 22:17   #23
Kryeplaku
Kryeplak
 
Avatari i Kryeplaku
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Albania
Posts: 1,769
Thanks: 0
Thanked 40 Times in 39 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 11
Kryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejtKryeplaku do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Jam Narēiziste une...S'kam nevoje per komlimenta se e di kush jam.....
Te gjithe ka momente qe kemi nevoje te ndjehemi te vleresuar... Edhe nje kompliment i ( i duhuri) te ben te ndjehesh e tille,

P.s Mos u mundo tma dredhesh muabetin,,, nejse fundja cme duhet mua.. Exit...
__________________
Jesus is Love. http://www.youtube.com/watch?v=9E3VVFS_jUg
Kryeplaku nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-03-2011, 22:20   #24
Arianiti
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 97
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Arianiti ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

O syn, a po vjen se po kam frik me fjet vetem
Arianiti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-03-2011, 22:23   #25
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,854
Thanks: 365
Thanked 1,137 Times in 309 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kryeplaku Shiko postimin
Te gjithe ka momente qe kemi nevoje te ndjehemi te vleresuar... Edhe nje kompliment i ( i duhuri) te ben te ndjehesh e tille,

P.s Mos u mundo tma dredhesh muabetin,,, nejse fundja cme duhet mua.. Exit...
Exit..edhe une..
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 07-03-2011, 22:43   #26
Arianiti
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 97
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Arianiti ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Keta syt e mi,nuk kan pa femer me te bukur e me intelegjente se ti.
Arianiti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2011, 11:15   #27
unlovely
V.I.P
 
Avatari i unlovely
 
Data e antarėsimit: Nov 2009
Vendndodhja: Lost in the air
Posts: 485
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 16
unlovely ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėunlovely ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėunlovely ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėunlovely ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėunlovely ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėunlovely ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arianiti Shiko postimin
Keta syt e mi,nuk kan pa femer me te bukur e me intelegjente se ti.
ah me ken me ta hedh nje kove uji turijve he laji syt e shih ma mir
__________________
Do te doja shume te mund ti beja REFRESH jetes sime,DELETE problemeve,UNDO gabimeve,dhe SAVE momenteve me te bukura..
unlovely nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-03-2011, 11:45   #28
Arianiti
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 97
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Arianiti ka mbyllur reputacionin
Talking Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Ki te drejt.....
Arianiti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-12-2011, 05:07   #29
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,945
Thanks: 16,827
Thanked 21,341 Times in 8,310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SmiLey Shiko postimin
Nga gazeta turke Milliyet)

Sipas nje ankete te bere nga gazeta Elle ne Gjermani femrat presin me teper komplimete se meshkujt (nuk eshte habi). 62 % e 500 femrave qe more n pjse u ankuas ne meshkujt bejne komplimente shume rralle. Sipas tyre meshkujt e kane te veshtire te bejne komplimente, por nese i ndihmon pak mund te kene permiresime

Disa nga komplimentet qe femrat do te donin te degjonin me teper jane:


Po te mos ekzistoje do doja te te shpikja

A mund ta fusesh pak gishtin ne kafe se paska mbaruar sheqeri.

Je zbukuruar edhe me teper nga koha qe te kam njohur

Ti gatuan me mire se nena ime.

S'kam pare njeri te hekurose kaq seksi sa ty

Nje moment pa ty, me duket pafundesi (bejini vete komentet )


Po juve vajza cilat ju pelqen?
lol ajo me sheqerin dhe kafen me shkriu

per vete nga burrat e botes sdo doja koplimente, se te ben te ndihesh me uncomfortable sidomos nese je e martuar, ama nga grat nuk eshte keq sot pshm gruaja e presidentit te punes te burrit dhe disa gra po komplimentonin burrin qe ju pelqeja nga paraqitia, is good to hear meqe kur je shtatezane te duket vetia si fat cow lol
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-12-2011, 05:12   #30
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,945
Thanks: 16,827
Thanked 21,341 Times in 8,310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Jamais Shiko postimin
Mu dha rasti te them dicka, nuk ka rendesi sigurisht, por mu kujtua :
Zakonisht nese te bejne nje kompliment per veshjen, psh nje pallto, apo nje bluze, fustan etj etj, thuhet ne keto raste : Faleminderit.
Nje person shume i afert per mua, qe perhere eshte perkushtuar te me mesoje, dikur me tha : Jo, nuk eshte kjo pergjigja (u habita).
Nese ta thone pergjigja eshte :
"Po, vertet, edhe mua me pelqen prandaj dhe e vesh" (kjo na qenka pergjigja me klasike).
Nuk e kuptova kete menyre pergjigjeje......
se di por mua sme pelqejn pergjigje te tilla....kam ven re me nje person kur i bej komplimente nuk thot "faleminderit" por thot ose "po e di" ose nuk pergjigjet fare...rudeee lol
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-12-2011, 08:15   #31
MiM@
♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
 
Avatari i MiM@
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Vendndodhja: N'shpin Time :P
Posts: 10,271
Thanks: 4,642
Thanked 4,672 Times in 1,422 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 219
MiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėmMiM@ i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SmiLey Shiko postimin
Nga gazeta turke Milliyet)

Sipas nje ankete te bere nga gazeta Elle ne Gjermani femrat presin me teper komplimete se meshkujt (nuk eshte habi). 62 % e 500 femrave qe more n pjse u ankuas ne meshkujt bejne komplimente shume rralle. Sipas tyre meshkujt e kane te veshtire te bejne komplimente, por nese i ndihmon pak mund te kene permiresime

Disa nga komplimentet qe femrat do te donin te degjonin me teper jane:


Po te mos ekzistoje do doja te te shpikja

A mund ta fusesh pak gishtin ne kafe se paska mbaruar sheqeri.

Je zbukuruar edhe me teper nga koha qe te kam njohur

Ti gatuan me mire se nena ime.

S'kam pare njeri te hekurose kaq seksi sa ty

Nje moment pa ty, me duket pafundesi (bejini vete komentet )


Po juve vajza cilat ju pelqen?
lol lol lol ky qe ka then ket ka genjyer , haha

Komlimetet qe me behet qefi jane te thjeshta , kur thote,
qenke bere e bukur te shkon kjo veshje ....ose do te ha fare
kur nxehesh , lol lol eee kshu gjera te vockla qe te behet qefi shume
__________________
♡°°°●💐○•°°°●💮○•°°°•○💐●°°°•○💮●°°°♡
MiM@ nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-12-2011, 14:58   #32
iDeA
DiNaMiKe
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Vendndodhja: FrymeMarrja
Posts: 3,011
Thanks: 202
Thanked 426 Times in 248 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 122
iDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėmiDeA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

S'me pelqejne komplimentat sidomos kur vijne nga nje djale,
me pelqejne komplimentat e shoqerise e ne raste te shumta te femrave
sepse jane me objektive se sa meshkujt, ndersa komplimentat nga meshkujt
i gjeje si komplimenta te korruptuara . Per kete arsye shume here s'u besoje.
Komplimenti me i bukur qe kam marre ka qene nga nje shoku im i ngushte :
me tha tekstualisht : - O njeriu i mire ke nje zemer te madhe ..
__________________
E fortė e pasfidueshme,
Fisnike e paperulshme,
Vetvetja e paharrueshme!
iDeA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 04-12-2011, 15:03   #33
daniel00
Kakulukiam
 
Avatari i daniel00
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Diktatrojska
Posts: 3,915
Thanks: 30
Thanked 173 Times in 117 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
daniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėmdaniel00 i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Komplimentat qe do te meritonin .
__________________
Nėse jeni nė botė tė pėrshkruani tė vėrtetėn, lėrjani elegancėn rrobaqepėsit
daniel00 nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-06-2013, 22:10   #34
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,972
Thanks: 560
Thanked 1,176 Times in 620 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SmiLey Shiko postimin
.. meshkujt e kane te veshtire te bejne komplimente, por nese i ndihmon pak mund te kene permiresime .

Disa nga komplimentet qe femrat do te donin te degjonin me teper jane:

A mund ta fusesh pak gishtin ne kafe se paska mbaruar sheqeri.
Po ata qė e pinė kafen pa sheqer, ēfarė tė thonė?
BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-06-2013, 22:22   #35
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,878 Times in 2,571 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga MiM@ Shiko postimin
......ose do te ha fare
kur nxehesh
Nice!
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-06-2013, 22:51   #36
Beaute
.
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,752
Thanks: 5,335
Thanked 11,393 Times in 3,981 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 346
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Nuk dua komplimente nga asnje.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-06-2013, 22:53   #37
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,878 Times in 2,571 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Qafa jote e bukur, me kujton qafen e dikujt tjeter.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-06-2013, 22:53   #38
tipi engjellor
V.I.P
 
Avatari i tipi engjellor
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 922
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 24
tipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyertipi engjellor ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Nuk dua komplimente nga asnje.
po don te verteta apo....
tipi engjellor nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-06-2013, 23:00   #39
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,788
Thanks: 0
Thanked 686 Times in 245 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 169
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Nuk e them, I duam ti degjojme
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-06-2013, 05:14   #40
Brari
V.I.P
 
Avatari i Brari
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 3,558
Thanks: 3
Thanked 35 Times in 18 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 25
Brari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarėBrari ka shumė pėr tė qenė krenarė
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

desha ti jap reputacion bjutes..
nuk jap kurr se sdi si jepet e provova duke kliku nji si jeshile aty.. kur..me del nji pusull ku thote..
a ke pare me me dhon se pik sdu..
hahahaha..
Brari nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur