Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 23-06-2013, 07:22   #41
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,218
Thanks: 14,947
Thanked 8,814 Times in 5,936 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 383
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Ato qe nuk duan komplimente e para genjejne....
E dyta duke ikur i thua: sot dukesh classe fare.
Si perfundim i jep vleresim!
Forza RILINDJA
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-06-2013, 07:30   #42
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,756
Thanks: 806
Thanked 782 Times in 347 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Nuk aq.

Vetem po te jet ndonje qe me ben me qesh
Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-06-2013, 09:01   #43
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,218
Thanks: 14,947
Thanked 8,814 Times in 5,936 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 383
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elita Shiko postimin
Nuk aq.

Vetem po te jet ndonje qe me ben me qesh
Natyrisht dhe nje arsye me shume per..........
Kompliment Elita
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-06-2013, 09:14   #44
Loreal
V.I.P
 
Avatari i Loreal
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 5,756
Thanks: 806
Thanked 782 Times in 347 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Loreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėmLoreal i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Flm Nuredin,gjithashtu kompliment
Loreal nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-06-2013, 12:00   #45
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,218
Thanks: 14,947
Thanked 8,814 Times in 5,936 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 383
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Elita Shiko postimin
Flm Nuredin,gjithashtu kompliment
Nuk ka perse dhe nga pervoja ditore ne pune: eshte centralistja apo adresuesja ose marresja(nuk e gjej dot fjalen e duhur ne Shqip) qe e ka emrin Ingrid!Sido qe te vishet,i shkon 100%.Nuk eshte top model,por ka klase apo shije ose gusto!I tha nje italiane: sido qe te visheni edhe me letra ju shkon gjithshka!E plotesova une: vishe dhe me gjethe pemesh.........
Vetem qeshi.
Plus qe me ndihmon per ndonje problem personal(pa keqkuptime).
I bej kompliment sipas rastit,pa e kaluar cakun ose kufirin!
Dhe natyrisht qe i pelqen,sepse e meriton.
Thjeshte.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-06-2013, 17:18   #46
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,554
Thanks: 5,166
Thanked 11,122 Times in 3,897 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 334
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Brari Shiko postimin
desha ti jap reputacion bjutes..
nuk jap kurr se sdi si jepet e provova duke kliku nji si jeshile aty.. kur..me del nji pusull ku thote..
a ke pare me me dhon se pik sdu..
hahahaha..
forum materialist ! po ēa po tduhet ajo valle o brari?
ēna hyn nxhep nga ky Repi?
Votove gje a jo? kjo ka rendesi
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-06-2013, 21:45   #47
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,853
Thanks: 365
Thanked 1,131 Times in 308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SmiLey Shiko postimin
Nga gazeta turke Milliyet)

Sipas nje ankete te bere nga gazeta Elle ne Gjermani femrat presin me teper komplimete se meshkujt (nuk eshte habi). 62 % e 500 femrave qe more n pjse u ankuas ne meshkujt bejne komplimente shume rralle. Sipas tyre meshkujt e kane te veshtire te bejne komplimente, por nese i ndihmon pak mund te kene permiresime

Disa nga komplimentet qe femrat do te donin te degjonin me teper jane:


Po te mos ekzistoje do doja te te shpikja

A mund ta fusesh pak gishtin ne kafe se paska mbaruar sheqeri.

Je zbukuruar edhe me teper nga koha qe te kam njohur

Ti gatuan me mire se nena ime.

S'kam pare njeri te hekurose kaq seksi sa ty

Nje moment pa ty, me duket pafundesi (bejini vete komentet )


Po juve vajza cilat ju pelqen?
Me siguri asnjerin nga keto qe eshte shkruar ketu.
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-06-2013, 21:48   #48
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,793
Thanks: 727
Thanked 2,972 Times in 1,644 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 325
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Me siguri asnjerin nga keto qe eshte shkruar ketu.
Ti ke deshir, dikush te thote se je artiste e perkryer, ky eshte komplimenti per tye
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-06-2013, 21:50   #49
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,853
Thanks: 365
Thanked 1,131 Times in 308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Po. .
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-06-2013, 23:22   #50
Adria
ON/OFF
 
Avatari i Adria
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Venus
Posts: 915
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
Adria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Te gjitha komplimentet jane te bukura dhe na perkedhelin sedren .Nje femer s'mund te jetoje dot pa marre qofte dhe nje kompliment te vogel,madje,jo vetem nga meshkujt,por dhe nga femrat.Femra nga natyra do qe te jete e vleresuar ,ndaj ka nevoje per te ta ditur kete npm komplimentave.Megjithate ,jo cdo kompliment sjell te njejtin efekt te cdo femer.Cdo femer ka ate komplimentin e saj te preferuar,qe kur ia falin ,ndihet jo vetem e vleresuar ,por e plotesuar si femer.
Secila femer lufton te marri komplimentin qe do dhe nje mashkull i vemendshem,i zgjuar ,duhet ta kuptoje se cili eshte ai
Adria nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-06-2013, 23:33   #51
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,972
Thanks: 560
Thanked 1,176 Times in 620 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Unė mendoj se komplimentet (ose lajkat) mė tė mira qė mund t'ju bėhen juve, janė ato ku vlerėsohet bukuria.
BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-06-2013, 23:37   #52
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,793
Thanks: 727
Thanked 2,972 Times in 1,644 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 325
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BATO Shiko postimin
Unė mendoj se komplimentet (ose lajkat) mė tė mira qė mund t'ju bėhen juve, janė ato ku vlerėsohet bukuria.
Bato, ka raste kur femra nuk eshte e bukur, por kur i ipet kompliment per ndonje gje qe e bene, apo per sjellje te saj e bene mu ndi si mbreteresh.

Pra une nuk pajtohem qe vetem bukuria e bene mu ndi krenare nje femer !
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-06-2013, 23:40   #53
Adria
ON/OFF
 
Avatari i Adria
 
Data e antarėsimit: Mar 2012
Vendndodhja: Venus
Posts: 915
Thanks: 0
Thanked 6 Times in 6 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 17
Adria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyerAdria ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BATO Shiko postimin
Unė mendoj se komplimentet (ose lajkat) mė tė mira qė mund t'ju bėhen juve, janė ato ku vlerėsohet bukuria.
S'eshte e thene.Nje femer qe s'eshte e bukur nuk kerkon domosdoshmerisht komplimenta te tilla,pavaresisht se do i pelqente.Nje femer di ta vleresoje veten ,te percaktoje me te miren qe ka ajo ne vetvete .Pikerisht ,ate do qe t'ia vene ne pah meshkujt
Nje femre thjesht te bukur do i pelqente t'ia vinin ne dukje bukurine
Nje femre te bukur ,por jo vetem ,por dhe te zgjuar,do donte komplimente pertej se bukures,t'i vinin ne pah dhe inteligjencen.
Nje femre jo te bukur ,inteligjencen,sensin e humorit,sensin e shoqerise ,ndonje talent etj
Adria nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-06-2013, 23:57   #54
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,972
Thanks: 560
Thanked 1,176 Times in 620 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Lumi
Bato, ka raste kur femra nuk eshte e bukur, por kur i ipet kompliment per ndonje gje qe e bene, apo per sjellje te saj e bene mu ndi si mbreteresh.
Pra une nuk pajtohem qe vetem bukuria e bene mu ndi krenare nje femer !
Bukuria ėshtė gjėja mė e rėndėsishme tek ato, po kur nuk ėshtė e bukur, kuptohet qė do t'i vlerėsosh ndonjė gjė tjetėr.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Fiore
S'eshte e thene.Nje femer qe s'eshte e bukur nuk kerkon domosdoshmerisht komplimenta te tilla,pavaresisht se do i pelqente.Nje femer di ta vleresoje veten ,te percaktoje me te miren qe ka ajo ne vetvete .Pikerisht ,ate do qe t'ia vene ne pah meshkujt
Nje femre thjesht te bukur do i pelqente t'ia vinin ne dukje bukurine
Nje femre te bukur ,por jo vetem ,por dhe te zgjuar,do donte komplimente pertej se bukures,t'i vinin ne pah dhe inteligjencen.
Nje femre jo te bukur ,inteligjencen,sensin e humorit,sensin e shoqerise ,ndonje talent etj
Ajo qė i thashė Lumit vlen edhe pėr shkrimin tėnd. Tani dihet, e mira ėshtė qė pėrveē se e bukur, tė jetė edhe e zgjuar, e sjellshme e me veti tė tjera tė mira, por ėshtė pak e vėshtirė t'i ketė tė gjitha kėto, ose janė shumė tė rralla ato qė mund t'i kenė.
BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2013, 00:26   #55
thirsty
V.I.P
 
Avatari i thirsty
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 22,253
Thanks: 1,749
Thanked 1,860 Times in 1,394 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 139
thirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėmthirsty i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

te thuash cfare prapanice eshte kompliment?
__________________
Une perpara, fshesaxhinjte nga mbrapa.
Foreign Music > Albanian Music
thirsty nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2013, 02:10   #56
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,853
Thanks: 365
Thanked 1,131 Times in 308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BATO Shiko postimin
Unė mendoj se komplimentet (ose lajkat) mė tė mira qė mund t'ju bėhen juve, janė ato ku vlerėsohet bukuria.
Ti po qe e ke kuptuar boten.
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2013, 02:21   #57
BATO
______
 
Avatari i BATO
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 5,972
Thanks: 560
Thanked 1,176 Times in 620 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 117
BATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėmBATO i pazėvėndėsueshėm
Epo nuk janė tė gjitha artiste dhe tė bukura si ty!
Ti bėn pjesė te ato tė rrallat...
BATO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2013, 02:28   #58
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,853
Thanks: 365
Thanked 1,131 Times in 308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Ky ishte nje kompliment shume i bukur! .
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2013, 02:30   #59
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,793
Thanks: 727
Thanked 2,972 Times in 1,644 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 325
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Robbery Shiko postimin
Ky ishte nje kompliment shume i bukur! .
Special me rroba te banjos
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-06-2013, 02:45   #60
Robbery
V.I.P
 
Avatari i Robbery
 
Data e antarėsimit: Dec 2010
Posts: 5,853
Thanks: 365
Thanked 1,131 Times in 308 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 80
Robbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėmRobbery i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Komplimentat qe do deshironin femrat....

leje se ky i fundit do me le pa gjume ---
Robbery nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur