Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-02-2018, 13:27   #21
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,945
Thanks: 16,827
Thanked 21,341 Times in 8,310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
te rrish shtrember e te flasesh drejt... nese burri merr mbiemrin e gruas.... eshte ofenduese
per ke, familjen e tij?
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 13:30   #22
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,878 Times in 2,571 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Nese burri merr mbiemrin e gruas, pervec arsyeve te tjera te permendura me siper me duket edhe akt dashurie.
__________________
Freud says there are no accidents.
🖤 (2)
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 13:30   #23
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,717
Thanks: 2,940
Thanked 1,945 Times in 862 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Kur kemi bere celebrimin ne Shqiperi, mbajta mbiemrin tim per momentin mqs te gjitha dokumentat i kisha me mbiemrin e vajzerise dhe nuk kisha kohe te prisja per ID te re, etj...etj. Menduam se mund ta ndryshoja me vone shume lehte gje qe me vone morem vesh nuk mund ta beja pasi kishte ndryshuar ligji per ndryshimin e mbiemrit mbas martese. Kur u ktheva ne Chicago ndryshova gjithcka ne mbiemrin e burrit dhe tani kam mbiemrin e tij ne Amerike dhe timin ne Shqiperi. Ec e merre vesh. Lol
Sa per femijen, ne Amerike nuk merr automatikisht mbiemrin e te atit por mbiemrin qe nena vendos kur ploteson te dhenat per certifikaten e lindjes se femijes.
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
🖤 (2)
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 13:31   #24
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,369
Thanks: 5,414
Thanked 11,157 Times in 3,753 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhina Shiko postimin
per ke, familjen e tij?
Jo, per ate si mashkull. Mendoj se duhet te jete shume emocionuese . Ndoshta edhe gabohem po une e mendoj per cunin tim nese merr mbiemrin e nje goce me te cilen do te martohet... Eshte e vertete qe asgje s'ndryshon ne germat e nje mbiemri, por mendoj se jo me kot eshte zgjedhur te mbahet mbiemri i burrit per kaq kohe...

Xhinush s'e kam me ty fare. Kam ardhur ne moshe qe mendoj per martesen e djalit tani

__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 13:33   #25
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,945
Thanks: 16,827
Thanked 21,341 Times in 8,310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Nese burri merr mbiemrin e gruas, pervec arsyeve te tjera te permendura me siper me duket edhe akt dashurie.
ashtu do e shikoja edhe un, plus nje akt i gunximshem, tregon qe ka konfidence dhe nuk preokupohet sec mendon bota
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 13:33   #26
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 2,186
Thanks: 691
Thanked 512 Times in 359 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Une s'kisha degjuar kurre qe nje mashkull te marri mbiemrin e gruas
Burri i Xhines e ka pas kusht te pranoj Xhinen 100% ashtu si eshte.lol
🖤 (2)
Damastion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 13:33   #27
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,532
Thanks: 141
Thanked 4,461 Times in 2,484 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 321
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Nese burri merr mbiemrin e gruas, pervec arsyeve te tjera te permendura me siper me duket edhe akt dashurie.
Akt dashurie qe une personalisht nuk do e doja kurre.
__________________
Festina lente!
🖤 (1)
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 13:33   #28
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,504
Thanks: 14,526
Thanked 12,410 Times in 7,764 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Nese burri merr mbiemrin e gruas, pervec arsyeve te tjera te permendura me siper me duket edhe akt dashurie.
Akt (edhe) dashurie ėshtė i dy anshėm jo vetėm kur e merr burri.
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 13:33   #29
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,410
Thanks: 6,808
Thanked 8,029 Times in 5,133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Ku i lexon keto cmime aman!
paska qene vetem vajtje

13 ore fluturim vetem per nji ka me ty nuk ja vlen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 13:34   #30
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,369
Thanks: 5,414
Thanked 11,157 Times in 3,753 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Nese burri merr mbiemrin e gruas, pervec arsyeve te tjera te permendura me siper me duket edhe akt dashurie.

ashtu mendojne te gjithe kur jane ne fillim te qypit. Po nese mendojme per nje divorc te mundshem ne 15 vjet pas marteses? Burri do ta mbaje me me dashuri ate mbiemrin?
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 13:35   #31
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,369
Thanks: 5,414
Thanked 11,157 Times in 3,753 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Akt dashurie qe une personalisht nuk do e doja kurre.
as une... c'ne ai me mbiemrin tim? lol
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 13:35   #32
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 13,437
Thanks: 1,464
Thanked 8,263 Times in 3,661 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 299
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Omg Xhina ai vdiska per ty, paska marre ur last name. He will never leave u, that’s for sure. As per te cheat nuk behet fjale. . Sdo me pelqente burri te merrte my last name btw,
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
🖤 (1)
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 13:36   #33
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,504
Thanks: 14,526
Thanked 12,410 Times in 7,764 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
as une... c'ne ai me mbiemrin tim? lol
Ēne ti me mbiemrin e tij? (njėlloj bėhet pyetja)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 13:37   #34
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,945
Thanks: 16,827
Thanked 21,341 Times in 8,310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
Jo, per ate si mashkull. Mendoj se duhet te jete shume emocionuese . Ndoshta edhe gabohem po une e mendoj per cunin tim nese merr mbiemrin e nje goce me te cilen do te martohet... Eshte e vertete qe asgje s'ndryshon ne germat e nje mbiemri, por mendoj se jo me kot eshte zgjedhur te mbahet mbiemri i burrit per kaq kohe...

Xhinush s'e kam me ty fare. Kam ardhur ne moshe qe mendoj per martesen e djalit tani

haha tani te rrim drejt leaf, nje mashkull ndryshon mbiemrin vetem nese do ta ndryshoj vet, prandaj mos u frikso, vec nese ai do vet ta ndryshoj mbiemrin mund te ndodhet kjo gje
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 13:37   #35
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,878 Times in 2,571 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhina Shiko postimin
ashtu do e shikoja edhe un, plus nje akt i gunximshem, tregon qe ka konfidence dhe nuk preokupohet sec mendon bota
Ti ke marre burre o goc!
I pashem po, prodhimtar po, mbiemrin tend po, pagon edhe faturat e prinderve te tu. Dashuria dhe respekti s’kane brire.
__________________
Freud says there are no accidents.
🖤 (3)
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 13:38   #36
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,945
Thanks: 16,827
Thanked 21,341 Times in 8,310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Ti ke marre burre o goc!
I pashem po, prodhimtar po, mbiemrin tend po, pagon edhe faturat e prinderve te tu. Dashuria dhe respekti s’kane brire.
ok po tani fol cik per mua
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 13:39   #37
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,369
Thanks: 5,414
Thanked 11,157 Times in 3,753 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhina Shiko postimin
haha tani te rrim drejt leaf, nje mashkull ndryshon mbiemrin vetem nese do ta ndryshoj vet, prandaj mos u frikso, vec nese ai do vet ta ndryshoj mbiemrin mund te ndodhet kjo gje

lol sapo e pyeta cunin...

me tha "hello no... vetem nese eshte matter of jete a vdekje "
__________________
Follow Your Joy
🖤 (1)
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 13:40   #38
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,369
Thanks: 5,414
Thanked 11,157 Times in 3,753 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ēne ti me mbiemrin e tij? (njėlloj bėhet pyetja)
une s'e kam nderru timin
__________________
Follow Your Joy
🖤 (1)
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 13:40   #39
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,717
Thanks: 2,940
Thanked 1,945 Times in 862 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Ēne ti me mbiemrin e tij? (njėlloj bėhet pyetja)
Aman, me mire secili te mbaj tijen e jane ne rregull. Nuk e ke idene ca duhet te heqesh ketu Akrep per te nderruar mbiemrin. Une vetem per 20 credit cards qe kam, me iken 2 dite me telefonata.
Puna komplikohet pak kur lind femije.
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
🖤 (2)
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 13:42   #40
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,945
Thanks: 16,827
Thanked 21,341 Times in 8,310 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 507
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
ashtu mendojne te gjithe kur jane ne fillim te qypit. Po nese mendojme per nje divorc te mundshem ne 15 vjet pas marteses? Burri do ta mbaje me me dashuri ate mbiemrin?
po e njejta me gruan, a do e mbaj me me dashuri mbiemrin e burrit?

Nuk e di por un edhe kur nuk isha ne marrdhenie kurre se imagjinoja dote veten mos te me therrisnin me mbiemrin tim. Disa femra gezohen ge ndryshojn mbiemrin ose te marrin mbiemrin e burrit. Kjo gje me eshte dukur e frikshme sesa exciting.
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur