Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 16-02-2018, 13:44   #41
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,255
Thanks: 6,728
Thanked 7,946 Times in 5,077 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

oh sa kom qesh ledio

po ngrihen kembet ti bien kokes" thote populli

rrnofte demokracia
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 13:45   #42
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,211
Thanks: 5,293
Thanked 10,985 Times in 3,676 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhina Shiko postimin
po e njejta me gruan, a do e mbaj me me dashuri mbiemrin e burrit?

Nuk e di por un edhe kur nuk isha ne marrdhenie kurre se imagjinoja dote veten mos te me therrisnin me mbiemrin tim. Disa femra gezohen ge ndryshojn mbiemrin ose te marrin mbiemrin e burrit. Kjo gje me eshte dukur e frikshme sesa exciting.

pjesa dermuese e femrave e nderrojne mbiemrin pas marteses ne ate te bashkshortit. Nje pjese e ketyre e mbajne ate mbiemer edhe pas divorcit pasi duan qe te kene nje mbiemer me femijen e kesaj martese. Por sinqerisht s'kisha degjuar qe nje mashkull te marri mbiemrin e gruas.... s'di pse me duket shume e cuditshme. ndoshta eshte ceshtje e pranimit te trurit. ... mbase neser s'me duket edhe aq
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 13:46   #43
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,868 Times in 2,562 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

As une s’dua ta nderroj mbiemrin.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 13:48   #44
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,211
Thanks: 5,293
Thanked 10,985 Times in 3,676 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
As une s’dua ta nderroj mbiemrin.
ne fakt eshte pak bezdi kur behesh me femije. Une pershembull e kam ndryshe nga femijet dhe eshte pak si "ndryshe " nga shumica ...
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 13:50   #45
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,408
Thanks: 16,347
Thanked 20,712 Times in 8,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 495
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
pjesa dermuese e femrave e nderrojne mbiemrin pas marteses ne ate te bashkshortit. Nje pjese e ketyre e mbajne ate mbiemer edhe pas divorcit pasi duan qe te kene nje mbiemer me femijen e kesaj martese. Por sinqerisht s'kisha degjuar qe nje mashkull te marri mbiemrin e gruas.... s'di pse me duket shume e cuditshme. ndoshta eshte ceshtje e pranimit te trurit. ... mbase neser s'me duket edhe aq
jo, un per vete sdo e kisha mbajtur pas divorcit
Kur nuk eshte “the norm” eshte e veshtir te konceptohet sidomos nese se imagjinon dote dicka tek vetevetia. Per mua eshte e kuptueshme pse grat e tjera duan te marrin mbiemrin e burrit, por sdo te thot se arsyet e tyre duhet te jen te njejta edhe per mua. Sigurisht nese kjo ishte shume e rrendesishme per burrin do e beja.
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 16-02-2018, 13:53   #46
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,211
Thanks: 5,293
Thanked 10,985 Times in 3,676 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Xhina Shiko postimin
jo, un per vete sdo e kisha mbajtur pas divorcit
Kur nuk eshte “the norm” eshte e veshtir te konceptohet sidomos nese se imagjinon dote dicka tek vetevetia. Per mua eshte e kuptueshme pse grat e tjera duan te marrin mbiemrin e burrit, por sdo te thot se arsyet e tyre duhet te jen te njejta edhe per mua. Sigurisht nese kjo ishte shume e rrendesishme per burrin do e beja.
po ti je zemer moj, e di une

po ke edhe burre te mire vec

__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 16-02-2018, 15:05   #47
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,274
Thanks: 12,274
Thanked 6,733 Times in 4,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Po pse nuk e lexon artikullin qė prura?
Ore une e lexova po nese gruaja do te mbaj mbiemrin e vajzerise cte keqe ka ta mbaj dhe femija mbiemrin e nenes?

Ps. Isha ne pune don't get paid to chat with you
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 15:06   #48
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,111
Thanks: 13,110
Thanked 8,017 Times in 4,676 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 232
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Nese jan jasht martese me mir te mbajn re nenes
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 15:08   #49
YOKO
V.I.P
 
Avatari i YOKO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: guess
Posts: 17,858
Thanks: 5
Thanked 3,868 Times in 2,562 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 205
YOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėmYOKO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
po ti je zemer moj, e di une

po ke edhe burre te mire vec

Edhe ti Leaf e ke burrin sh te mire, qe te mban ne shtepi qe te kujdesesh per kalamajt.
Po qe se t’o merzit, ma jep mu.
__________________
Freud says there are no accidents.
YOKO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i YOKO pėlqehet nga
i vjetėr 16-02-2018, 15:08   #50
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,274
Thanks: 12,274
Thanked 6,733 Times in 4,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Nese jan jasht martese me mir te mbajn re nenes
Po nese Jane Brenda marteses cte keqe ka te mbajne te nenes?
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Angelisa pėlqehet nga
i vjetėr 16-02-2018, 15:11   #51
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,255
Thanks: 6,728
Thanked 7,946 Times in 5,077 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Po nese Jane Brenda marteses cte keqe ka te mbajne te nenes?
per fejsbuk?
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 15:12   #52
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,211
Thanks: 5,293
Thanked 10,985 Times in 3,676 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga YOKO Shiko postimin
Edhe ti Leaf e ke burrin sh te mire, qe te mban ne shtepi qe te kujdesesh per kalamajt.
Po qe se t’o merzit, ma jep mu.
hahahah ku e kuptove ti qe jam ne shtepi une?
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 15:12   #53
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,274
Thanks: 12,274
Thanked 6,733 Times in 4,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
per fejsbuk?
Jo per passport
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 15:54   #54
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,325
Thanks: 6,675
Thanked 2,803 Times in 1,290 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 201
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

E rendesishme eshte qe gjithsekush te ndihet mire me zgjedhjen e vet
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i *ARiel* pėlqehet nga
i vjetėr 16-02-2018, 16:19   #55
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,004
Thanks: 14,157
Thanked 12,220 Times in 7,624 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 669
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga *ARiel* Shiko postimin
E rendesishme eshte qe gjithsekush te ndihet mire me zgjedhjen e vet
Ti Ariel kė mbiemėr ke marrė/mbajtur?
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 16:20   #56
Regina
Super Moderator
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 2,434
Thanks: 683
Thanked 947 Times in 556 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Regina ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Leaf Shiko postimin
as une... c'ne ai me mbiemrin tim? lol
S'ka gje te keqe, dhe gruaja te mbaje mbiemrin e saj, ose te vendosin per te mbajtur mbiemrin e gruas.

Ne fakt ka dhe cifte qe nuk nderrojne mbiemrat e tyre, por i mbajne ashtu sic jane, vendosin per femijet e tyre, se cilin mbiemer do te mbaje ne te ardhmen.
Regina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 16:23   #57
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,211
Thanks: 5,293
Thanked 10,985 Times in 3,676 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Regina Shiko postimin
S'ka gje te keqe, dhe gruaja te mbaje mbiemrin e saj, ose te vendosin per te mbajtur mbiemrin e gruas.

Ne fakt ka dhe cifte qe nuk nderrojne mbiemrat e tyre, por i mbajne ashtu sic jane, vendosin per femijet e tyre, se cilin mbiemer do te mbaje ne te ardhmen.
asgje te keqe nuk shof te mbajne mbiemrin e tyre secili por ne te kundert kur burri merr mbiemrin e gruas me duket shume anormale ...( pa dashur te ofendoj Xhinen aspak apo ndonje anetar tjeter ketu qe mund te jete pjese e kesaj)
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Leaf pėlqehet nga
i vjetėr 16-02-2018, 16:31   #58
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,020
Thanks: 10,312
Thanked 8,815 Times in 5,624 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 455
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Ketu po bohet siklet me gjet zonjen e duhur po kujt po i rref per mbiemer.....

Ledio qeka bo pjeshka frut me mbiemer lali.....
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i cool_shqype pėlqehet nga
i vjetėr 16-02-2018, 16:31   #59
derjansi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2011
Posts: 5,346
Thanks: 137
Thanked 700 Times in 548 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 141
derjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėmderjansi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Akt (edhe) dashurie ėshtė i dy anshėm jo vetėm kur e merr burri.
Akrep ti paske mor mbiemrin e grus se ska munsi lol
__________________
VeteVendosje
derjansi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 16-02-2018, 16:33   #60
Leaf
Super Moderator
 
Avatari i Leaf
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,211
Thanks: 5,293
Thanked 10,985 Times in 3,676 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Leaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėmLeaf i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Paradokset e mbiemrit.

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga derjansi Shiko postimin
Akrep ti paske mor mbiemrin e grus se ska munsi lol
s'do ta lexoja me te njejtin mendim per te anymore ....
__________________
Follow Your Joy
Leaf nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur