Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-05-2019, 02:53   #361
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,461
Thanks: 5,928
Thanked 1,657 Times in 930 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Ajo qe duam nga femra eshte happiness.

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Kurt : 09-05-2019 nė 03:00
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 02:57   #362
magnus
©
 
Avatari i magnus
 
Data e antarėsimit: Jan 2011
Posts: 8,795
Thanks: 153
Thanked 573 Times in 374 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
magnus ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Joetisti pretendon te jete nga Fieri ashtu si edhe Akrepi dhe Edamame dhe King Bardhyli.

A nuk ju duket sikur fjala Fieri ngjan edhe me Fairy. Qe do te thote Zane!

Duke ditur qe kemi nje Zane ketu dhe duke ditur qe inicialet e emrave te familjes time formojne fjalen ZANE bie ne konkluzionin se Joetisti eshte makina qe nget Zana ose Zana vete e cila ka deshire te jete UNE.


Joetisti mund te kaloj nga femer mashkull dhe e kunderta vetem nese jam une ne linje. Kjo do te thote se jam aq e bukur sa te kem aftesi ngrefese te larta. Kete e marr per kompliment.

Too bad for those that thought i was ugly. Assholes!


Tani, une kam fuqi te kthej femren ne mashkull dhe e kunderta, ne boten tjeter, por ceshtja eshte ne cfare me jepni ju si shkembim per kete bamiresi!

Mos i bini qylit!


Pse kush jam une Nene Tereza??!!!


Adea Djalli
I like a lot reflektimet e tua surrealiste, te cilat po te perktheheshin ne piktura, do ishin si te Pikasos. Surrealizmi te ben goxha sexy.

I love you

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga magnus : 09-05-2019 nė 02:59
magnus nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 06:35   #363
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,942
Thanks: 3,972
Thanked 4,733 Times in 2,293 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 214
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Ti nuk e di por je futur ne trupin e Manos ose te Kastriotit.


Sorry Dude!Adea
Sorry but I can’t help it ... what the heck
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 06:41   #364
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,942
Thanks: 3,972
Thanked 4,733 Times in 2,293 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 214
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Joetisti pretendon te jete nga Fieri ashtu si edhe Akrepi dhe Edamame dhe King Bardhyli.

A nuk ju duket sikur fjala Fieri ngjan edhe me Fairy. Qe do te thote Zane!

Duke ditur qe kemi nje Zane ketu dhe duke ditur qe inicialet e emrave te familjes time formojne fjalen ZANE bie ne konkluzionin se Joetisti eshte makina qe nget Zana ose Zana vete e cila ka deshire te jete UNE.


Joetisti mund te kaloj nga femer mashkull dhe e kunderta vetem nese jam une ne linje. Kjo do te thote se jam aq e bukur sa te kem aftesi ngrefese te larta. Kete e marr per kompliment.

Too bad for those that thought i was ugly. Assholes!


Tani, une kam fuqi te kthej femren ne mashkull dhe e kunderta, ne boten tjeter, por ceshtja eshte ne cfare me jepni ju si shkembim per kete bamiresi!

Mos i bini qylit!


Pse kush jam une Nene Tereza??!!!


Adea Djalli

Good morning Adea


No no no .... no Adea . Not Joetisti


Ps ..Zanen lidhe me Mujon dhe Halilin ... jo me viktima ... alright Adea, hajt tani my partner in crime ... shpalose talentin : )
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 09:32   #365
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 34,507
Thanks: 15,233
Thanked 19,171 Times in 7,546 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 470
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

cfare duan burrat? nje grua si Adea, to scare the crap out of them
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 09-05-2019, 09:53   #366
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,962
Thanks: 6,470
Thanked 7,711 Times in 4,935 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
cfare duan burrat? nje grua si Adea, to scare the crap out of them
une dua nje si Xhina qe mos te punoj
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 09-05-2019, 10:07   #367
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,312
Thanks: 505
Thanked 2,702 Times in 1,491 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Sorry but I can’t help it ... what the heck
Mos e lejo te te futet ne koke, rezisto sa te mundesh, po tu fut ne koke 100 %, ateher do shenderrohesh ne drague
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 10:11   #368
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 34,507
Thanks: 15,233
Thanked 19,171 Times in 7,546 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 470
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
une dua nje si Xhina qe mos te punoj
mos na be xheloze
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 10:19   #369
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 22,962
Thanks: 6,470
Thanked 7,711 Times in 4,935 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 357
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
mos na be xheloze
nuk ka gru qe ka punu deri ne muajin e nente. jeni shtet leshi demokratik
__________________
E tmerrshme Ledio, ma sekuestruan magazinen
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i drague pėlqehet nga
i vjetėr 09-05-2019, 10:23   #370
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,942
Thanks: 3,972
Thanked 4,733 Times in 2,293 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 214
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Mos e lejo te te futet ne koke, rezisto sa te mundesh, po tu fut ne koke 100 %, ateher do shenderrohesh ne drague
Kush mo , Adea ? : )


Une e njoh Adea- n
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 10:25   #371
Ragnar
Undisputed
 
Avatari i Ragnar
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,312
Thanks: 505
Thanked 2,702 Times in 1,491 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 298
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Zana Shiko postimin
Kush mo , Adea ? : )


Une e njoh Adea- n
Si e njeh, e ke fjalen ne realitet e njeh ?

Mos ja fut kot, e njeh thua Adean, po pershkruna pak si eshte, se sa here qe e lexoj Adean, ma imponon me degju patjeter Luciano Pavarotin
__________________
And what's this shit about us meant to be together?
That type of shit'll make me not want us to meet each other
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 10:27   #372
Zana
e....Thjeshte
 
Data e antarėsimit: Oct 2013
Posts: 19,942
Thanks: 3,972
Thanked 4,733 Times in 2,293 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 214
Zana ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Si e njeh, e ke fjalen ne realitet e njeh ?

Mos ja fut kot, e njeh thua Adean, po pershkruna pak si eshte, se sa here qe e lexoj Adean, ma imponon me degju patjeter Luciano Pavarotin
Jo e njoh ne virtualitet.

It’s not my place to say more ... por eshte e qarte nga
Lidhja e jone qe njihemi : )
__________________
-Some people feel the rain, others just get wet

-Some people can connect, to Greater Intelligence
Zana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 10:38   #373
Rinaldo
Super Anėtar
 
Avatari i Rinaldo
 
Data e antarėsimit: May 2019
Posts: 201
Thanks: 111
Thanked 75 Times in 49 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Rinaldo ėshtė njė i shkėlqyerRinaldo ėshtė njė i shkėlqyerRinaldo ėshtė njė i shkėlqyerRinaldo ėshtė njė i shkėlqyerRinaldo ėshtė njė i shkėlqyerRinaldo ėshtė njė i shkėlqyerRinaldo ėshtė njė i shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Duam zonja qe na magjepsin me bukurin e rralle .:
Rinaldo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 10:44   #374
*ARiel*
E qetė 🙃
 
Avatari i *ARiel*
 
Data e antarėsimit: Apr 2013
Vendndodhja: no more varavinga
Posts: 5,065
Thanks: 6,037
Thanked 2,514 Times in 1,162 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 187
*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm*ARiel* i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
nuk ka gru qe ka punu deri ne muajin e nente. jeni shtet leshi demokratik
3 muaj leje lindje kane.
__________________
The problem is, you think you have time.
*ARiel* nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 11:38   #375
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 34,507
Thanks: 15,233
Thanked 19,171 Times in 7,546 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 470
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
nuk ka gru qe ka punu deri ne muajin e nente. jeni shtet leshi demokratik
skan shume te drejta grat ketu, ske cben..por te pkten keto 6 dite qe me kan mbetur do ikin shpejt
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 11:43   #376
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 19,893
Thanks: 8,998
Thanked 7,489 Times in 3,911 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 292
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Pėrgjigje e: Re: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
skan shume te drejta grat ketu, ske cben..por te pkten keto 6 dite qe me kan mbetur do ikin shpejt
e ka kuptuar mire amerikani ka thene doni te drejta te barabarta me burrin, na beni si burrat ahahahaha me barre pa barre
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 09-05-2019, 11:53   #377
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 34,507
Thanks: 15,233
Thanked 19,171 Times in 7,546 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 470
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

po pra, kan 3 muaj pushim femrat, baballaret bejn 3 muaj gjitheashtu
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur