Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 19-08-2018, 19:30   #21
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 4,826
Thanks: 2,454
Thanked 2,363 Times in 1,329 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 120
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Te jete e nershme, te dij me bo pune, te jete simpatike dhe tju doje plaken. Kaq duan..
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 19-08-2018, 19:40   #22
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 14,612
Thanks: 11,481
Thanked 6,366 Times in 3,992 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 362
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Nuk prure asgjė tė re, thjesht pėrforcove pak ato pikat mė sipėr.
Perforcimi ishte me doza te rrezikshme per gjinine e bukur
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2018, 19:56   #23
Oqeani
V.I.P
 
Avatari i Oqeani
 
Data e antarėsimit: Jul 2013
Vendndodhja: Nėn hijen qiellore
Posts: 8,472
Thanks: 1,897
Thanked 1,156 Times in 779 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 66
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Ne e dime, por ē’duan grate nga ne athua, vargje
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2018, 20:19   #24
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 34,555
Thanks: 15,313
Thanked 19,225 Times in 7,568 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 476
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
Vetem nje grua
ke shume te drejt ledio, femrat bipolar sdurohen, te duket sikur ke dy gra
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 19-08-2018, 21:12   #25
Damastion
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2014
Posts: 2,184
Thanks: 689
Thanked 512 Times in 359 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 49
Damastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėmDamastion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

te ket goje por jo gjuhe!
Damastion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2018, 21:17   #26
Performer
Golden Light
 
Avatari i Performer
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 15,361
Thanks: 11,663
Thanked 7,154 Times in 4,169 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 217
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

kur esht e re e bukur energjike ne pun , meret me punet mban femit etj etjjj e duan shume

me von ja varin kur skan me ndonje interes.,,,lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-08-2018, 21:28   #27
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,654
Thanks: 3,602
Thanked 3,910 Times in 2,658 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 194
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Ca eshte kjo liste e manget keshtu? minimum qe nuk jane edhe 20 deshira aty thuaj lirisht: ec atje edhe makejupin e kane vendosur ne liste, ate e bejne per veten tyre
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-08-2018, 06:41   #28
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,989
Thanks: 3,892
Thanked 3,124 Times in 1,517 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Socio Shiko postimin
Burrat nuk duan ankesa pa fund, mosmirenjohje, kritika dhe cdo gje qe u cenon integritetin mashkullor. Me nje fjale burrat nuk duan burra ... burra jane vete !
sigurisht qaramanet nuk dua qaramane
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-08-2018, 09:18   #29
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 2,770
Thanks: 502
Thanked 537 Times in 393 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Persona Shiko postimin
Te dine valle burrat se c’duan vertete? Teme e cuditshme
Po kujt ti thuash aman. Nuk dine vete grate se ca duan , do e gjejme ne . Teme vrime uji.
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-08-2018, 09:43   #30
AAO
Against All Odds
 
Avatari i AAO
 
Data e antarėsimit: Feb 2011
Vendndodhja: Tiron
Posts: 4,438
Thanks: 710
Thanked 1,312 Times in 769 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 133
AAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėmAAO i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Pak hapesire sdo ishte keq ...

Te rrije 72 ore pa i rene tel ..
Te rri 1 jave pa pyetur se me ke piva kafe ...
Te rri 1 muaj pa kerkuar lek..
Te rri 2 muaj pa m'ca farfallen per hallet e prinderve te vet lol
Dhe te rri 3 muaj pa kerku me dale per shopping...

Kaq , me gjona te vogla knaqemi ne
__________________
Always Loud & Always Proud!
AAO nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-08-2018, 11:02   #31
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 4,989
Thanks: 3,892
Thanked 3,124 Times in 1,517 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 102
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

ju te pamartuarat e shikoni se c'ju prźt ???
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-08-2018, 11:11   #32
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 1,634
Thanks: 1,230
Thanked 477 Times in 375 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Nuk martohena Jo, e kena da menjen
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-08-2018, 11:16   #33
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,256
Thanks: 2,367
Thanked 4,142 Times in 2,665 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 146
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

U pa puna do vdesim beqo me kto qe lexuam...
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-08-2018, 11:23   #34
Frank
V.I.P
 
Avatari i Frank
 
Data e antarėsimit: Aug 2017
Vendndodhja: Here!
Posts: 1,582
Thanks: 305
Thanked 356 Times in 238 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
Frank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Perjetesine
Frank nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-08-2018, 11:26   #35
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 19,945
Thanks: 9,017
Thanked 7,513 Times in 3,921 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 292
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Une di vetem ca dua une per burrat sme bie ndermend
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-08-2018, 11:31   #36
nghi ngo
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Nov 2013
Posts: 1,634
Thanks: 1,230
Thanked 477 Times in 375 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 63
nghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėmnghi ngo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Pse maj ata nuk dine vetem ate qe duan ata, vetem ti je e zgjuar mos t'ia hame hakun ime
nghi ngo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i nghi ngo pėlqehet nga
i vjetėr 20-08-2018, 11:37   #37
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 19,945
Thanks: 9,017
Thanked 7,513 Times in 3,921 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 292
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga nghi ngo Shiko postimin
Pse maj ata nuk dine vetem ate qe duan ata, vetem ti je e zgjuar mos t'ia hame hakun ime
po me mua nuk i ecen se i vej kushte ahaha
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-08-2018, 11:42   #38
Frank
V.I.P
 
Avatari i Frank
 
Data e antarėsimit: Aug 2017
Vendndodhja: Here!
Posts: 1,582
Thanks: 305
Thanked 356 Times in 238 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 20
Frank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyerFrank ka njė tė ardhme tė shkėlqyer
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Ne 1996, tani sdihet me.
Frank nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-08-2018, 12:19   #39
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 34,555
Thanks: 15,313
Thanked 19,225 Times in 7,568 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 476
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Une di vetem ca dua une per burrat sme bie ndermend
ne kete rast burrat pelqejn mos interesimin tend

jash teme, por meqe po flasim per makeup
Keni ven re vajza kur jeni e vetmia qe ve makeup, dhe pas nje kohe shikon gjithe keto vajza te tjera qe nuk vinin makeup fillojn dhe vejn gjitheashtu ? Ju ka ndodhur, se mua me ka ndodhur 3-4 here so far ne pune
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Rexhina pėlqehet nga
i vjetėr 20-08-2018, 12:26   #40
Khaleesi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: May 2014
Posts: 5,328
Thanks: 2,330
Thanked 2,288 Times in 1,454 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Khaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėmKhaleesi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ē'duan vėrtetė burrat nga njė grua?

Lol komshie me ndodhi me nje vajze franceze. Ne pune pa make up, kur na theret per dinner pa make up. Nefakt po flisnim per labanese women te shpia e saj dhe thot "oh ato femra bejn shume gjera ne fytyre, botox fake lashes etc" me shikon qerpiket duke then ate gje dhe thot "no offence" LOL Un jo se ve shume por para ca ditesh vajtem ne brunch me te. Thash nuk po ve as gje as mascara nothing. Kur ajo full make up per brunch kishte bere dhe nje procedure ky kishte bere qerpiket te gjat. U habita!
__________________
______________________________________
Herėn e fundit ėshtė persosur nga Fierakja : 09-17-2097 nė 01:43
Khaleesi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Khaleesi pėlqehet nga
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur