Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-04-2019, 09:43   #1
Onyx
Unpredictable
 
Avatari i Onyx
 
Data e antarėsimit: Mar 2016
Posts: 4,862
Thanks: 406
Thanked 1,571 Times in 994 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 64
Onyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėmOnyx i pazėvėndėsueshėm
Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Atėherė kur ėndrrat e Jolandės ishin bėrė thuajse realitet, me njė bashkėshort qė e kishte zgjedhur vetė dhe dy fėmijė si fryt i dashurisė, ajo zbulon faktin tronditės nė njė mėnyrė tė pa imagjinueshme. E dashura e bashkėshortit i dėrgon fotot “live” nga njė shtet tjetėr, si njė mesazh se ajo martėsė kishte pėrfunduar.“Unė vij nga Lezha, u njoha me njė djalė nga Maqedonia, u fejuam, u martuam ēdo gjė nė rregull. Njė jetė shumė tė lumtur, linda edhe dy djemtė. Bashkėshorti u njoh pėrmes rrjeteve sociale me njė sebre qė jeton nė Kroaci dhe i komentonte nė ēdo foto tė tij. Durova disa ditė, bėja sikur nuk dija gjė, por ai u largua, rrinte i mėrzitur. Nė shtėpi nuk vinte fare, qėndronte tek hoteli, unė qaja natė e ditė, nuk dija ēfarė tė bėja. Njė natė mė merr nė telefon dhe mė thotė zbrit poshtė dhe mė bėj valixhen gati se do iki nė Gjermani pėr punė, se merrej me tregti makinash. Serbja mė dėrgon foto qė ishin bashkė duke kaluar bukur nė njė resort nė Turqi. Kur i pash fotot ngela pa fjalė, nisa tė bėrtisja, tė qaja, se si mė gėnjeu. Mė pas mė mori nė telefon, por ai nuk dinte gjė qė kisha parė fotot dhe mė thotė: “Zemėr, ēfarė po bėn?” Pasi i tregova vjehrrės dhe tė gjithėve, sapo u kthye i thashė ti ke qenė me serben dhe ai e mohoi, duke u betuar pėr fėmijėt. Ajo ishte gjėja mė e dhimbshme… ti nuk je mė burri im. Kur pa fotot nuk u kthye mė nė shtėpi. Unė qėndrova disa ditė dhe mė filloi tensioni i lartė. Kurrė nuk e harroj qė merrja djalin natėn nėpėr borė, ikja tek hoteli dhe kontrolloja pėr atė, shikoja ku rrinte. Ai vinte mė sillte rrobat dhe thoshte qė atė e kam pėr jetė luksi dhe e dua, madje mė kalonte edhe atė nė telefon disa herė”, tregon Jolanda.


Jolanda tregon qė tė gjitha vėshtirėsitė i ka kaluar me djalin e madh dhe familjen e saj. Babai i ka vdekur dhe nė atė periudhė edhe nėna ishte e shtruar nė spital nga zemra. Vėllai i saj, teksa ishin vetėm nė shtėpi kishte blerė fotoksinė dhe vdiq pranė motrės.

Sa shkova nė Maqedoni mė vjen lajmi qė mė vdiq nėna dhe u ktheva pėrsėri, mbeta e vetme edhe nė Lezhė dhe atje. Kur u ktheva tentova tė vrisja veten dhe rashė pa ndjenja, por zoti mė shpėtoi. Mė mbuluan me batanije vjehrra me burrin, mė kujtuan tė vdekur, ndėrsa djemtė qanin. Por u zgjova pas disa orėsh dhe nuk lėvizja dot, me vėshtirėsi mora telefonin dhe thirra ambulancėn. Kur vjen ambulanca vjehrra i thotė nuk kemi njeri tė sėmurė. Bashkėshorti iku tek ajo tjetra dhe erdhi pasdite pėr tė ngrėnė tek ne. Edhe mė thotė djalin e madh mbaje ti, ndėrsa tė voglit i jep 300 Euro dhe i thotė tė rrinte atje me atė. Ai iku nga makina e tij me lot nė sy, i hodhi lekėt dhe erdhi me ne nė autobus. U ktheva nė Lezhė, por atje nuk kisha asnjė dhe qėndrova tek vėllai tjetėr. Fėmijėt nuk duan tė flasin me tė atin. Ai tani ka njė vajzė me serben, kanė pesė vite pa u takuar, por unė e marr nė telefon qė mos tė shkėputen. Sot dy fėmijėt i kam thirrur qė t’i them, se unė do jem pranė tyre me gjithė fuqinė e zemrės dhe shpirtit deri nė fund tė jetės.

E rėndėsishme ėshtė tė ecėsh pėrpara, pavarėsisht vėshtirėsive dhe Jolanda e ka bėrė megjithėse krejt e vetme. Ajo dhe fėmijėt i kanė dhėnė forcė njėri-tjetrit nė kohėrat mė tė vėshtira. Nuk ėshtė e vėshtirė tė bėhesh prind, por tė dish tė sillesh si i tillė. Kjo nėnė meriton respekt pėr sakrificat e saj. /tvklan.al
__________________
I am only responsible for what I say, not for what you understand.
Onyx nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 09:49   #2
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,499
Thanks: 12,488
Thanked 6,876 Times in 4,342 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 402
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

E lexova kete para dy ditesh

Me erdhi keq per femijet! Nje baba legen dhe nje nene qe donte ti linte jetime pse burri shkonte me tjetren
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 10:05   #3
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,316
Thanks: 8,073
Thanked 6,116 Times in 2,612 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 183
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

ke pa ti qe nuk besoj asgjo nga kto budalliqet qe organizon TV Klan?
ja qiten mendt fare robve me ksoj budalliqesh, po i bojn lavazh trurit te shqiptarve me telenovela turke dhe ksoj sajesash… bela e modhe fort.
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 10:07   #4
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,949
Thanks: 788
Thanked 3,039 Times in 1,687 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 329
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Ledio e tmerrshme nuk e di a Sibi po e kopjon Onyxin, apo Onyxi e kopjon Sibin, e tmerrshme ledio.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 10:08   #5
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,532
Thanks: 141
Thanked 4,461 Times in 2,484 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 321
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
ke pa ti qe nuk besoj asgjo nga kto budalliqet qe organizon TV Klan?
ja qiten mendt fare robve me ksoj budalliqesh, po i bojn lavazh trurit te shqiptarve me telenovela turke dhe ksoj sajesash… bela e modhe fort.
Ky rast specifik mund te jete sajese por ka raste edhe me te renda se ky ne jeten reale, Babe.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 10:28   #6
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,590
Thanks: 0
Thanked 1,533 Times in 1,191 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 65
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Me kane thene dhe mua ec tek TV Klan me na tregu per 4 grate (se njona ka fillu me pretendime se nuk i dalin 500 Eu ne muaj, qe i jap per dy kamajte qe kam me te dhe ka shkuar tek TV Klan). Keta te TV Klan duan emision por as bileten s'duan me m'a pagu. Pse ore .... doni me bo emisione qyl?

Po doni ndodhi origjinale dhe jo te sajume i thashe, paguani bileten dhe 10.000 EU. Si dua per vete por per kalamajte.

Bile po te duan t'a bej dhe cik tragjike historine time , do i pranoj per martese @Samiut.

P.S.
Me paskan cuar tani nje email, o hajde ose te cojme tek Eni Cobani. Opo me qethshit delet e kooperatives i thashe
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 10:29   #7
Prudence
V.I.P
 
Avatari i Prudence
 
Data e antarėsimit: Jul 2012
Posts: 5,967
Thanks: 3,954
Thanked 6,651 Times in 2,244 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 125
Prudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėmPrudence i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Kur nuk ecėn, nuk ecėn.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about.
Be kind. Always.
Prudence nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 10:30   #8
BABA nga DURRSI
V.I.P
 
Avatari i BABA nga DURRSI
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Vendndodhja: zemra e alpeve Österreich
Posts: 7,316
Thanks: 8,073
Thanked 6,116 Times in 2,612 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 183
BABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėmBABA nga DURRSI i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Ky rast specifik mund te jete sajese por ka raste edhe me te renda se ky ne jeten reale, Babe.
as qe e vej ne diskutim e dashur, po ka plot dhe njoh ne pune nje rast te paster fare ku nje koleg eshte njohur dhe jane dashuruar ne ambjentet e punes me nje grua kolege pune edhe kjo e fundit.
Hic asgje, ky la gruan me dy kalamoj dhe u bashkua me kete kolegen tjeter (e cila nga ana e saj ishte e ndare dhe kishte nje vajze te vogel) dhe vendosen te jetonin bashke dhe boni edhe dy kalamoj me ate.
Gallata ishte qe ky kolegu edhe gruan e pare e kishte njohur po ne ambjentet e punes, pra punonin bashke qe te tre si te thuash, dhe natyrisht Firma,per te evituar sherret midis ktyre dy kolegeve gra ne ambjentet e punes dhe njekohesisht edhe grate e ketij bukuroshit, e transferoi ish gruan e pare te tij ne nje filial tjeter.
Me pak fjale telenovela Dinasty, ishte film vizatimor perballe kesaj historie sa qesharake aq edhe dramatike.
__________________
i besoj vetem vetes,dhe prap dyshoj tek ai
BABA nga DURRSI nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 10:36   #9
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,410
Thanks: 6,808
Thanked 8,029 Times in 5,133 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 377
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga baba nga durrsi Shiko postimin
ke pa ti qe nuk besoj asgjo nga kto budalliqet qe organizon tv klan?
Ja qiten mendt fare robve me ksoj budalliqesh, po i bojn lavazh trurit te shqiptarve me telenovela turke dhe ksoj sajesash… bela e modhe fort.
ekonomi tregu daku: po qe i drogojne me politike qysh ne pike te sabahut.
une nuk e di kush eshte kryetar bashkie ktu. lali eri lali fiku lali daku
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 11:05   #10
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,440
Thanks: 15,073
Thanked 8,901 Times in 6,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Talking Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
ekonomi tregu daku: po qe i drogojne me politike qysh ne pike te sabahut.
une nuk e di kush eshte kryetar bashkie ktu. lali eri lali fiku lali daku
Qekan shume frajera kta maqedonasit
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 11:10   #11
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,440
Thanks: 15,073
Thanked 8,901 Times in 6,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
ke pa ti qe nuk besoj asgjo nga kto budalliqet qe organizon TV Klan?
ja qiten mendt fare robve me ksoj budalliqesh, po i bojn lavazh trurit te shqiptarve me telenovela turke dhe ksoj sajesash… bela e modhe fort.
Mbas kalit te trojes apo kollones se pestes arvanitis,kemi dhe tv Kllan si PARAROJE PRVA serbic(pa bo gallate).Masanej lexova ne nje portal shqiptare qe....serbet kishin cuar femra ne allbanija per te shpijunuar luftetaret e uqk-se.Nuk e di me ke do jene jebacuar ne troje.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 11:10   #12
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,231
Thanks: 9,879
Thanked 8,793 Times in 4,449 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Po ē’tu krujt me kosovar ty mi

ata dun nga 7 gra dhe prape si dalin une po te bija ne dashuri me nje kosovar do firmosja kontrat te perkoheshme ahahahaha. do i thoja 2 vjet pasion vetem me ty dhe nqs nuk rrime dot pa nj tj do e zgjasim kontraten
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
🖤 (2)
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 11:24   #13
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,908
Thanks: 13,693
Thanked 8,331 Times in 4,873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 242
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Te gjith nenat gjynah jan....
Puna esht qe kur njerezit sduhen me srrin dot bashk se krijohen situata negative .megjithate njerezit duhet te sillen korrekt per hir te femijve .kosovaret qenkan icik pa kultur

O bora esht maqedonas mi lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 11:28   #14
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,231
Thanks: 9,879
Thanked 8,793 Times in 4,449 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 308
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

aman se isoj jane kosovaret kane mashtru ne vitet 90 ter ato shqiptare.. benin dhendrin ideal.. dhe nga mbrapa kishin lene gruan me femije ne Kosove..

te kisha nje burre te tille ja kepusja ate poshte dhe e hidhja jashte si qen.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
🖤 (2)
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 11:29   #15
Kurt
V.I.P
 
Avatari i Kurt
 
Data e antarėsimit: Aug 2014
Posts: 4,829
Thanks: 6,597
Thanked 1,840 Times in 1,044 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 104
Kurt ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Ca ka ba vaki ktu se sinqerisht nuk kam durim te lexoj fjale per fjale dhe jo e jo te shikoj gjithe videon?
Kurt nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 11:30   #16
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,908
Thanks: 13,693
Thanked 8,331 Times in 4,873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 242
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

....e bere film horror fare.

Se di vallaj skam pas rast me njoht por mbase esht e vertet
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 11:35   #17
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,440
Thanks: 15,073
Thanked 8,901 Times in 6,004 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 388
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Te gjith nenat gjynah jan....
Puna esht qe kur njerezit sduhen me srrin dot bashk se krijohen situata negative .megjithate njerezit duhet te sillen korrekt per hir te femijve .kosovaret qenkan icik pa kultur

O bora esht maqedonas mi lol
E lexove ate shkrimin nen teje????

100% e VERTETE.Natyrisht nuk jane te gjithe por.....SHUMICA,ose ishin, se tash ja ba burra te mire.

PS...goc Tirone vajze FLORI.E pyta motren e saj( o ktu ne Gjermani)...c`thote Ajo?
Ben...kshu ne ashtu,pa te dhene detaje.
Nuk me perkiste ti gjeja sepsete,ndersa keta Schwanzfrajerat dun nonji si ajo qe ka SHKRUJT borana.

Shnet baby(n.q-se me lejohet)....pare,pare.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 11:37   #18
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,908
Thanks: 13,693
Thanked 8,331 Times in 4,873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 242
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Of course te lejohet
Ke te drejte eh si esht kjo jet ca nuk ndodh....
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 11:37   #19
Akrepi
Anėtar
 
Avatari i Akrepi
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 46,505
Thanks: 14,526
Thanked 12,410 Times in 7,764 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 682
Akrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėmAkrepi i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Kurt Shiko postimin
Ca ka ba vaki ktu se sinqerisht nuk kam durim te lexoj fjale per fjale dhe jo e jo te shikoj gjithe videon?
Njėra ja kėputi njėrit dhe e hodhi jashtė si qen.
🖤 (3)
Akrepi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 11:39   #20
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,908
Thanks: 13,693
Thanked 8,331 Times in 4,873 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 242
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Akrepi Shiko postimin
Njėra ja kėputi njėrit dhe e hodhi jashtė si qen.
Lol ...mir e tha ajo po he
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur