Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-04-2019, 11:50   #21
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,793
Thanks: 727
Thanked 2,972 Times in 1,644 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 325
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Po ē’tu krujt me kosovar ty mi

ata dun nga 7 gra dhe prape si dalin une po te bija ne dashuri me nje kosovar do firmosja kontrat te perkoheshme ahahahaha. do i thoja 2 vjet pasion vetem me ty dhe nqs nuk rrime dot pa nj tj do e zgjasim kontraten
Shume e kerkuar ti bre, po harron qe kosovaret nuk e kan vul komune.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 11:55   #22
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,034
Thanks: 9,728
Thanked 8,522 Times in 4,349 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Shume e kerkuar ti bre, po harron qe kosovaret nuk e kan vul komune.
lere Lumi tashti ate mhb qe jeni feminista jeni.. i keni perzemer aventurat e sidomos vdisni per shqiptare te Shqiperise
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 11:56   #23
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,638
Thanks: 2,409
Thanked 4,310 Times in 2,774 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 154
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Une jam pro ndaj perfundimit te nje martese e cila nuk shkon me, pra nese ndermjet nje cifti ka zenka vazhdimisht dhe situata nuk rregullohet edhe pse perpjekjet jane bere per te shpetuar martesen nga te dyja palet apo qofte edhe nje...Ne kete rast nuk e dime si kane qene marredheniet mes tyre ne cift,nuk jep shume info...megjithate femijet duhen mbrojtur ne cdo rast, pavaresisht marredhenies me ish gruan kontaktet dhe pergjegjesia prinderore ndaj femijeve nuk ndryshon ne asnje rast....

Ps; Nje gje qe skuptoj une si I nxjerrin dy femije te mitur ne tv ,qofte nena apo edhe vete kanali...mesa di nuk lejohet kjo gje apo... ?!
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 11:58   #24
Esther
∞∞∞∞∞∞
 
Avatari i Esther
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Vendndodhja: Zero-Free-Time Zone
Posts: 5,696
Thanks: 2,895
Thanked 1,915 Times in 857 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Esther ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Dhe kjo mamaja me gjoksin jashte pse i ka thirrur femijet aty apo qe mami te perjetoje ca minuta vemendje se ndihet e vetmuar? Nuk e di si i thote vetes nene kjo burbuqja qe tenton te vrasi veten e t’i leje femijet jetim se e tradhetoi ai hajdari qe kishte zgjedhur. Ne te .... vafte ai dhe kjo bashke por gjynah per ata femije qe jane viktimat e vertete ne kete mes.
__________________
"You may shoot me with your words,
You may cut me with your eyes,
You may kill me with your hatefulness,
But still, like air, I’LL RISE." M.A.
Esther nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Esther pėlqehet nga
i vjetėr 25-04-2019, 11:58   #25
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,793
Thanks: 727
Thanked 2,972 Times in 1,644 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 325
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
lere Lumi tashti ate mhb qe jeni feminista jeni.. i keni perzemer aventurat e sidomos vdisni per shqiptare te Shqiperise
I duam se flasin gjuhen e embel dhe jane te lezetshme kur flasin, amo kur e bojn te fortin si ti, ta jappin impotencen e papame
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 12:07   #26
Si Bora
V.I.P
 
Avatari i Si Bora
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 21,034
Thanks: 9,728
Thanked 8,522 Times in 4,349 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 303
Si Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėmSi Bora i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
I duam se flasin gjuhen e embel dhe jane te lezetshme kur flasin, amo kur e bojn te fortin si ti, ta jappin impotencen e papame
Une ndaj e bej te fortin Lumi qe t’ia u ul vrullin.
__________________
Nuk besoj se qielli eshte blu.
Si Bora nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 12:09   #27
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,793
Thanks: 727
Thanked 2,972 Times in 1,644 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 325
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Si Bora Shiko postimin
Une ndaj e bej te fortin Lumi qe t’ia u ul vrullin.
Lere lere tash mos shpall lufte ndaj shqiptareve te Kosoves, se shume i ke inat, sa qe cdo here i lidh rastet me ta, dikush nga vendi jone ta paska lene keq ne jet sa qe tash mendon qe te gjithe jemi njesoj, keshtu siq bene ti, eshte sikur tash ta takoj nje stripterk nga Shqiperia dhe te theme te gjithe jon si kjo!?
Kthjellu pak.
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 12:13   #28
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,554
Thanks: 5,166
Thanked 11,122 Times in 3,897 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 334
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Maqedonasit sikur mbahen njerez Te mire . E me ēa qenka lidhje me serbe!
Ne te sčmes Te ven te dy .
Jam plotesisht dakort me Esther . Kjo mire qe ul veten rrezikon te ler femijet jetime po per ēa vazhdon i hap plage akoma ???

Gjynah per femijet kurse ate kafshen Zoti e ndershkofte meqe ka qen i pabese po me mire qe u ndan sa martese me zor .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Beaute pėlqehet nga
i vjetėr 25-04-2019, 12:22   #29
lonely_lion
.
 
Data e antarėsimit: Jul 2015
Posts: 4,580
Thanks: 0
Thanked 1,522 Times in 1,184 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 61
lonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėmlonely_lion i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Esther Shiko postimin
Dhe kjo mamaja me gjoksin jashte pse i ka thirrur femijet aty apo qe mami te perjetoje ca minuta vemendje se ndihet e vetmuar? Nuk e di si i thote vetes nene kjo burbuqja qe tenton te vrasi veten e t’i leje femijet jetim se e tradhetoi ai hajdari qe kishte zgjedhur. Ne te .... vafte ai dhe kjo bashke por gjynah per ata femije qe jane viktimat e vertete ne kete mes.
O po n'a ler mi ne pleqve te kullosim syte. Epo kjo. Sa te pashpirt jeni moj. Une kam nja 10 vjet qen ne TV shoh vetem figurat, se veshet me kane pjerdh
__________________
jeto dhe leri te tjeret te jetojne
Software is getting slower more rapidly than hardware becomes faster
lonely_lion nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 15:55   #30
Angelisa
V.I.P
 
Avatari i Angelisa
 
Data e antarėsimit: Sep 2014
Posts: 15,274
Thanks: 12,274
Thanked 6,733 Times in 4,240 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 396
Angelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėmAngelisa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Beaute Shiko postimin
Maqedonasit sikur mbahen njerez Te mire . E me ēa qenka lidhje me serbe!
Ne te sčmes Te ven te dy .
Jam plotesisht dakort me Esther . Kjo mire qe ul veten rrezikon te ler femijet jetime po per ēa vazhdon i hap plage akoma ???

Gjynah per femijet kurse ate kafshen Zoti e ndershkofte meqe ka qen i pabese po me mire qe u ndan sa martese me zor .
Pse kafshe mi?
Robi ka gjete dashurine e jetes ne fcb, gruas I ka thene mbaroj dashuria per ty, lindi per tjetren lol
Kjo tjetra fajson burrin vjehrren serben fcb (per kete te fundit ka te drejte )
Pastaj vete nuk paska faj qe tentoj te vetvritet dhe te lere femijet rrugeve.... nena eshte e shenjte per femijen dhe babai (if he is not just a sperm donation)
Angelisa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 18:40   #31
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,958
Thanks: 3,823
Thanked 4,118 Times in 2,765 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 216
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Ca thote, ky faka njuz, se sapo lexoj qashtu lajme si titudh portaleve, as nuk marr mundin ti beje klikun te lexoj lajme te stajles, e dini ku ka piercaringun Enca edhe ato qerat

Siborko, po qashtu jane ama ja ke huqur gjeografise kesaj here me kete maqedoncin
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 18:47   #32
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 598 Times in 473 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Ragnar Shiko postimin
Shume e kerkuar ti bre, po harron qe kosovaret nuk e kan vul komune.
Pse te therrasin Casanova?


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 18:59   #33
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 598 Times in 473 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Artikulli eshte shkruar keq.

Qe dicka te te ngjalle empati apo simpati apo dhimbje duhet te shkruhet nga nje dore e cila ka ndjeshmeri. Deri tani, dore dhe goje me te ndjeshme se Cool shqype nuk me kane zene veshet.

Kjo thene, me duhet te them se : It takes two to do.

Historia duhet te thuhet nga te dyja palet. Historia e saj dhe historia e tij.

(His story, masculine)

Nuk shitet dinjiteti i dikujt me emisone te tilla skandaloze.

A di ndonje prej jush nese nena e femijeve merr pension ushqimor nga i ati i femijeve?

A jane divorcuar me gjyq?

Cilat jane te drejtat e saj dhe te Tij?


Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Adea pėlqehet nga
i vjetėr 25-04-2019, 19:03   #34
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,532
Thanks: 2,486
Thanked 2,434 Times in 1,257 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Ky djali nga Tetova Jugo-nostalgjik.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 19:06   #35
Socio
........
 
Data e antarėsimit: Feb 2012
Posts: 8,660
Thanks: 7,520
Thanked 6,226 Times in 2,607 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 198
Socio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėmSocio i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

@Hawk

Ku thote qe eshte nga Tetova ?!
Socio nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 19:07   #36
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,532
Thanks: 2,486
Thanked 2,434 Times in 1,257 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Po shikoje videon, vete Jolanda thote.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 19:08   #37
Ragnar
Real Madrid
 
Data e antarėsimit: Mar 2013
Posts: 15,793
Thanks: 727
Thanked 2,972 Times in 1,644 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 325
Ragnar ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Adea Shiko postimin
Pse te therrasin Casanova?


Adea
Me thua ti, askush tjeter!
Ragnar nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 19:10   #38
Rexhina
V.I.P
 
Avatari i Rexhina
 
Data e antarėsimit: Jul 2011
Vendndodhja: Shangri-La
Posts: 35,408
Thanks: 16,347
Thanked 20,714 Times in 8,035 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 495
Rexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėmRexhina i pazėvėndėsueshėm
Re: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Eshte me vertet befasueshme qe ka meshkuj kaq pashpirt dhe bajg nga karakteri, do te besh aventura me femra, mos u be baba dhe mos u marto...me vjen keq per ate femer sepse perjetoj 3 vdekje ne familje qe besoj do ishte tronditese per cdokush sidomos kur ne te njejten kohe eshte shkatruar dhe familja qe kishte krijuar..babai i tyre do e pesoj nje dite ate dhimbje dhe do e kuptoj si eshte ndjer gruaja e tij
__________________
“Don’t look for society to give you permission to be yourself.”
-Steve Maraboli

Herėn e fundit ėshtė ndryshuar nga Rexhina : 25-04-2019 nė 19:15
Rexhina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 19:13   #39
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,020
Thanks: 10,312
Thanked 8,815 Times in 5,624 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 455
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Kjo zonja me mire ti kishte ly te dy keta loqkat me benzine e tjau kallte loken si ketij palikarit por edhe serbjanka pjeshkes......ne t'sams masanej..... e marume se e marume ishte.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 19:19   #40
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 598 Times in 473 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Po te ishte e zonja, ajo grua duhet te kishte kerkuar divorcin dhe jo te bridhte poshte e larte pas nje aventurieri.

Si u marrka jeta e femijes tend? Cfare thua?

Adea
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur