Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-04-2019, 19:23   #41
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,532
Thanks: 2,486
Thanked 2,434 Times in 1,257 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Re: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Rexhina Shiko postimin
Eshte me vertet befasueshme qe ka meshkuj kaq pashpirt dhe bajg nga karakteri, do te besh aventura me femra, mos u be baba dhe mos u marto...me vjen keq per ate femer sepse perjetoj 3 vdekje ne familje qe besoj do ishte tronditese per cdokush sidomos kur ne te njejten kohe eshte shkatruar dhe familja qe kishte krijuar..babai i tyre do e pesoj nje dite ate dhimbje dhe do e kuptoj si eshte ndjer gruaja e tij
Disa prej neve Shqiptarve ende me mentalitet jetojme ne Kohen e Bronzit.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hawk pėlqehet nga
i vjetėr 25-04-2019, 19:26   #42
B.E.V
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Dec 2017
Posts: 3,154
Thanks: 622
Thanked 736 Times in 493 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 37
B.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėmB.E.V i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Dakort me Adea . Cool femija eshte viktima me č pafajshme ne kete mes . Vjen keq per fatkeqesine e kesaj zonjes por me duket qe ka bere gabim qe ka larguar femijet nga shtepia e tyre.
Me duket qesharake qe kushtet e ndarjes i vendos i shoqi.
Ka ligje qe rregullojne ndarjen e me se pakti shtepia ju ngelet femijeve.
Me cfare lexova nuk paskan qene keq ekonomikisht.
B.E.V nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 19:28   #43
Mistrece
.
 
Avatari i Mistrece
 
Data e antarėsimit: Aug 2011
Posts: 13,233
Thanks: 130
Thanked 4,246 Times in 2,387 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 302
Mistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėmMistrece i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Nje nga gjerat qe me bejne pershtypje eshte fakti kjo zonja thote qe ka pasur nje martese te lumtur dhe cdo gje i ka ardhur papritur.
Ndjenjat zene vend atje ku gjejne hapesire, dhe bashkeshorti u dashurua me dike tjeter sepse nuk gjente me vehten tek gruaja.
Nga ana tjeter eshte koncepti yne i patjetersueshem se familja eshte e shenjte dhe si e tille duhet mbrojtur me cdo kusht.
Por, arrin nje pike qe duhet pasur aq dinjitet sa te pranosh humbjen, te mbledhesh copezat qe kane mbetur dhe te provosh t’i vesh bashke.

Ajo qe me ēamartos nuk eshte pse njerezit ndahen por keqdashja me te cilen njera pale sillet dhe mllefi me te cilin pala tjeter pergjigjet.
__________________
Festina lente!
Mistrece nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Mistrece pėlqehet nga
i vjetėr 25-04-2019, 19:33   #44
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 8,958
Thanks: 3,823
Thanked 4,118 Times in 2,765 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 216
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

po, tha qashtu bazuar nga nje storje ēirkuzi te vertete goca po i shkruan ēunit: une nuk te dua, pdhus edhe te kam tradhetuar kater hera, ma kthe fotografine dhe vista la hasta ndersa ky ēuni qashtu i zhgenjyer, nuk dinte ē‘te bente, mblodhi gjitha fotografite e gocave qe i kishte pasur i futi me nje zarf dhe po i shkruan: ti nuk me kujtohesh cila je ketu merre foton tende dhe tjerat mi kthe mbrapa
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 19:34   #45
cool_shqype
cun per s'mari
 
Avatari i cool_shqype
 
Data e antarėsimit: Jun 2011
Vendndodhja: ne NYC
Posts: 24,020
Thanks: 10,312
Thanked 8,815 Times in 5,624 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 455
cool_shqype ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga B.E.V Shiko postimin
Dakort me Adea . Cool femija eshte viktima me č pafajshme ne kete mes . Vjen keq per fatkeqesine e kesaj zonjes por me duket qe ka bere gabim qe ka larguar femijet nga shtepia e tyre.
Me duket qesharake qe kushtet e ndarjes i vendos i shoqi.
Ka ligje qe rregullojne ndarjen e me se pakti shtepia ju ngelet femijeve.
Me cfare lexova nuk paskan qene keq ekonomikisht.
E keni kuptu gabim....kalamajt jane krijesa te pafajshme por e keshem llafne per ata te dy dashuRRoret e Venedikut.
__________________
"Every heart sings a song, incomplete, until another heart whispers back. Those who wish to sing always find a song. At the touch of a lover, everyone becomes a poet." - Plato
cool_shqype nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 19:37   #46
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 12,964
Thanks: 1,408
Thanked 8,008 Times in 3,518 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 293
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Gjera qe ndodhin jane, ai gomar na paska rene ne dathuri, po dhe kjo budallaqe qe ja zgjat! Merr cunat e vazhdo jeten. Ndaje e lere te paguaje nje me nje detyrimet qe ka deri sa ti dali nga qefi dhe ajo tjetra, lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 19:44   #47
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,532
Thanks: 2,486
Thanked 2,434 Times in 1,257 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Nuk eshte U.S.A knej Zonje. Veshtire se gjindet njeriu per tja mar detyrimet lol.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hawk pėlqehet nga
i vjetėr 25-04-2019, 19:45   #48
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 4,479
Thanks: 656
Thanked 727 Times in 517 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Nuk e pashe videon, me mjaftuan komentet.
Nuk kam stomak per keshtu shfaqjesh.
E ne qofte histori e vertete.. pak fisnikeri e force karakteri dreqi e mori, pavaresisht nga cila ane qendron e drejta. Behu e denje per ata femije!
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 19:47   #49
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 4,479
Thanks: 656
Thanked 727 Times in 517 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Sipas jush do me lexoje Jolanda?
Me siguri po, them une.

Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 19:48   #50
Venom
Chill
 
Avatari i Venom
 
Data e antarėsimit: May 2018
Vendndodhja: Albania
Posts: 5,338
Thanks: 2,722
Thanked 2,698 Times in 1,503 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 147
Venom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėmVenom i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Mos Jolanda, Jolene ka per te lexuar me siguri.
Venom nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Venom pėlqehet nga
i vjetėr 25-04-2019, 19:48   #51
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,699
Thanks: 0
Thanked 933 Times in 814 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dulcis in Fundo Shiko postimin
Nuk e pashe videon, me mjaftuan komentet.
Nuk kam stomak per keshtu shfaqjesh.
E ne qofte histori e vertete.. pak fisnikeri e force karakteri dreqi e mori, pavaresisht nga cila ane qendron e drejta. Behu e denje per ata femije!
Kur njeriu rritet me: ke te drejte, s’ke te drejte, fiksohet pas te drejtes edhe e kerkon me ngulm pastaj. Me lehte shkeputesh nga droga se nga fiksimet.
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 19:50   #52
Beaute
.
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Larg
Posts: 17,554
Thanks: 5,166
Thanked 11,122 Times in 3,897 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 334
Beaute ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Angelisa Shiko postimin
Pse kafshe mi?
Robi ka gjete dashurine e jetes ne fcb, gruas I ka thene mbaroj dashuria per ty, lindi per tjetren lol
Kjo tjetra fajson burrin vjehrren serben fcb (per kete te fundit ka te drejte )
Pastaj vete nuk paska faj qe tentoj te vetvritet dhe te lere femijet rrugeve.... nena eshte e shenjte per femijen dhe babai (if he is not just a sperm donation)

I mori ne qafe njerezit interrneti . Fcb me sakte. Oh sa rehat Jam vete e Vetmja faqe virtuale shqiptare qe hyj Eshte kjo .
I kam dh*er ne koke . Barre e rende sidomos per kafshe si ky qe shkaterron familjen per dike qe njeh virtualisht, Te cilen neser mund ta lej per dike tjeret etc etc etc

Be femij e le rrugeve . E ti motrushe me thua nuk Eshte kafshe?
Tipa te tille duhet Ti shuhet farą. Rrojn per t’na Marre ajrin ne voilą . puc un ty .
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 19:50   #53
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 4,479
Thanks: 656
Thanked 727 Times in 517 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Po lexoja tani, paska bredhur hoteleve duke terhequr djalin zvarre.. kjo paska rrjedhur!

Jolene po me lexon ti?
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 19:52   #54
Jolene
V.I.P
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Posts: 16,040
Thanks: 6,188
Thanked 7,652 Times in 3,634 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dulcis in Fundo Shiko postimin
Po lexoja tani, paska bredhur hoteleve duke terhequr djalin zvarre.. kjo paska rrjedhur!

Jolene po me lexon ti?
Po

Ate se lexoj, se sa hengra darke.
__________________
a wolf will never be a pet
Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 19:52   #55
uj me gaz
:)
 
Data e antarėsimit: Jan 2012
Posts: 6,699
Thanks: 0
Thanked 933 Times in 814 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 58
uj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėmuj me gaz i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Dulcis in Fundo Shiko postimin
Po lexoja tani, paska bredhur hoteleve duke terhequr djalin zvarre.. kjo paska rrjedhur!

Jolene po me lexon ti?
Mund te jete edhe show. C’ka kallashi me shume se jolanda?!
__________________
imagine there's no countries... :)

...fjalet e zogut djali i degjoi
qau, e hengri, pastaj e leshoi...
uj me gaz nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 19:54   #56
Dulcis in Fundo
echoes
 
Avatari i Dulcis in Fundo
 
Data e antarėsimit: Jun 2014
Posts: 4,479
Thanks: 656
Thanked 727 Times in 517 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
Dulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėmDulcis in Fundo i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga uj me gaz Shiko postimin
Mund te jete edhe show. C’ka kallashi me shume se jolanda?!
E drejte.

Jolene gjak e lljam.
Dulcis in Fundo nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 20:02   #57
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,638
Thanks: 2,409
Thanked 4,310 Times in 2,774 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 154
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Kjo me duket me shume vajti per te takuar Arditin e mos ndoshta duke I qare hallin qe po jeton ne nje dhome tek I vellai me dy femijet,ndoshta e ndihmon emisioni.... se qe vajti per tu tregu femijeve qe do jete prane tyre gjithmone mu sme thote asgje...kjo eshte detyra e saj e ashtu si dhe te atit te djemve, skish dic per deklarate aty...edhe me qafsh seshte as e para as e fundit qe eshte ndare per ti dediku nje emision te tere, po thuaj cfare do transmetojne e ata.....
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 20:04   #58
Hawk
V.I.P
 
Avatari i Hawk
 
Data e antarėsimit: Nov 2014
Posts: 6,532
Thanks: 2,486
Thanked 2,434 Times in 1,257 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 129
Hawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėmHawk i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Ke nevoje per nje kurs intenziv ne Shqip. Te mesohesh te artikulosh mendimet me mire.
__________________
Remember, today is the tomorrow you thought about yesterday.
Hawk nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Hawk pėlqehet nga
i vjetėr 25-04-2019, 20:06   #59
Bad_Teacher
*Eat Me*
 
Avatari i Bad_Teacher
 
Data e antarėsimit: Dec 2012
Posts: 12,964
Thanks: 1,408
Thanked 8,008 Times in 3,518 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 293
Bad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėmBad_Teacher i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Po sa ka rene niveli dhe I ketij Arditit me gjithe mend. Nga muzika me keto idiotizma, kam nje mesazh per ty. Na preken telat. Kush ka hall vertet nuk del ne tel per gjera kaq personale. Telenovelat live, lol
__________________
Eyes like a shutter, mind like a lens.
Bad_Teacher nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-04-2019, 20:11   #60
Lea
Duaj né di te duash!
 
Avatari i Lea
 
Data e antarėsimit: Sep 2017
Vendndodhja: Aty ku zemra rreh!
Posts: 8,784
Thanks: 3,265
Thanked 2,759 Times in 1,762 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 70
Lea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėmLea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Se kuptoj dhe kete nene, mbaroj martesa ke dy motive me te rendesishme per te luftuar ne jet. Kur sdo sdo hapi krahun, me kete lloj mashkull me mir te jesh vetem.
__________________
KUSH KA GOCA BOTEN KA 😍😍😍😍😍
Lea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur