Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Diskutime shoqėrore

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 25-04-2019, 23:14   #81
Performer
Sweet
 
Data e antarėsimit: Nov 2016
Posts: 17,111
Thanks: 13,110
Thanked 8,017 Times in 4,676 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 232
Performer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėmPerformer i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

kush ishin Jolanda Fernanda se spo e kap muabetin lol
Performer nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 08:27   #82
Marya
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Mar 2011
Posts: 5,172
Thanks: 4,213
Thanked 3,302 Times in 1,585 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 105
Marya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėmMarya i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Mistrece Shiko postimin
Nje nga gjerat qe me bejne pershtypje eshte fakti kjo zonja thote qe ka pasur nje martese te lumtur dhe cdo gje i ka ardhur papritur.
Ndjenjat zene vend atje ku gjejne hapesire, dhe bashkeshorti u dashurua me dike tjeter sepse nuk gjente me vehten tek gruaja.
Nga ana tjeter eshte koncepti yne i patjetersueshem se familja eshte e shenjte dhe si e tille duhet mbrojtur me cdo kusht.
Por, arrin nje pike qe duhet pasur aq dinjitet sa te pranosh humbjen, te mbledhesh copezat qe kane mbetur dhe te provosh t’i vesh bashke.

Ajo qe me ēamartos nuk eshte pse njerezit ndahen por keqdashja me te cilen njera pale sillet dhe mllefi me te cilin pala tjeter pergjigjet.
Ky eshte koncepti i ca tyryfyckave qe mendojne se do hakmerren me mire ndaj personit duke e bere publike problemin , c'fare prźt kjo nene qe ti japim flete nderi per heroizmin qe beri
Nuk e mendon ajo se me ate gje qe ben lendon edhe me shume femijet ...
Marya nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 09:51   #83
Jetmira
V.I.P
 
Avatari i Jetmira
 
Data e antarėsimit: Apr 2014
Posts: 2,467
Thanks: 1,145
Thanked 1,048 Times in 422 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 29
Jetmira ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Lol.
Kjo eshte 1nder arsyet pse jam kundra marteses.
Nuk me vjen mire qe i bejne publike.
Me vjen keq per femijet,kjo drame do i shoqeroje gjate gjithe jetes se/tyre.....
Jetmira nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 10:08   #84
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 45,218
Thanks: 14,947
Thanked 8,814 Times in 5,936 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 383
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Thumbs up Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Of course te lejohet
Ke te drejte eh si esht kjo jet ca nuk ndodh....
Danke BABY.....


U KRYE.

Fund jave te MBARE.Ju te tjeret gjeni kraljin,König apo.....zogjte.

Ale.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i SystemA pėlqehet nga
i vjetėr 26-04-2019, 10:11   #85
drague
me pushime
 
Avatari i drague
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 23,255
Thanks: 6,728
Thanked 7,946 Times in 5,077 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 371
drague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėmdrague i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

сержант gurabardhi
drague nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 26-04-2019, 10:20   #86
Eden
.
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 11,638
Thanks: 2,409
Thanked 4,310 Times in 2,774 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 154
Eden ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Performer Shiko postimin
Ti cpate un sthash gje , lol sa e rencishme i duket vetja goces ...mos harro presjet moj
Ma jep ti vete ate rendesine e pa merituar dashje pa dashje lol e akoma se ke kuptuar

E qe thua ti, mirmengjesi ihere ,mire se u gedhime/te!!
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Postimi i Eden pėlqehet nga
i vjetėr 29-04-2019, 02:30   #87
Adea
V.I.P
 
Avatari i Adea
 
Data e antarėsimit: Dec 2016
Posts: 2,636
Thanks: 3,583
Thanked 598 Times in 473 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 28
Adea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėmAdea i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Lė gruan dhe dy fėmijėt pėr tė dashurėn serbe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga drague Shiko postimin
сержант gurabardhi

Sergey apo Sergente?!


El
Adea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur