Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja > Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Do pranonit trans?
Po, edhe mund te pranoje neqoftese ato riprodhonin njesoj 1 33.33%
Jo, smund ta pranoj ne asnje menyre. 2 66.67%
Votues: 3. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 24-08-2019, 08:18   #21
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,355
Thanks: 2,582
Thanked 4,666 Times in 2,981 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 168
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Trans complete sex rearrangement

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BABA nga DURRSI Shiko postimin
si mer nuk e njofim dot?!
Po e pati numrin e komes 42, lene hiq dore se eshte asojsh….
Une e kam 41 varet nga lloji I kepuces gjatesia,gjeresia etj .... tani po qe do fillojne aludimet rreth seksit tim lol,madje disave do u vertetoj thjesht bindjen se une jam trans

Tani persa I perket temes, ore Juke thjesht per kuriozitet... qysh te erdhen keto mendime, ka te beje me dicka personale apo njeh ndonje rast?!
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-08-2019, 08:24   #22
doganieri
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Jan 2013
Posts: 947
Thanks: 0
Thanked 208 Times in 175 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
doganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentėdoganieri ėshtė vėrtetė talentė
Re: Trans complete sex rearrangement

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Eden Shiko postimin
Une e kam 41 varet nga lloji I kepuces gjatesia,gjeresia etj .... tani po qe do fillojne aludimet rreth seksit tim lol,madje disave do u vertetoj thjesht bindjen se une jam trans

Tani persa I perket temes, ore Juke thjesht per kuriozitet... qysh te erdhen keto mendime, ka te beje me dicka personale apo njeh ndonje rast?!
Pune mirnoritetesh,

Turqit vdisnin per thyb
doganieri nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-08-2019, 12:51   #23
Kasėmi
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Aug 2019
Posts: 876
Thanks: 40
Thanked 327 Times in 180 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 5
Kasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėmKasėmi ėshtė njė fener i lavdishėm
Re: Trans complete sex rearrangement

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga juke Shiko postimin
Teknologjia ka avancuar shume. Ne te ardhmen transjginoret nuk do jene te dallueshem fizikisht.

Neqoftese teknologjia ne te ardhem arrin te transformoj komplet gjinine, do ndryshonte perceptimi juaj ndaj transeve?

Mendoni se do pranonit partnere te nje gjinie te krijuar edhe jo te lindur kur keto mund te riprodhonin njesoj?

C'eshte qo kullese me vrima mo?
Qe te barazonec me fėmbra dhe te votosh tranzėt duhet te kene mestruacione dhe Tampax.
Kasėmi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-08-2019, 18:52   #24
Eden
.
 
Avatari i Eden
 
Data e antarėsimit: Oct 2016
Posts: 12,355
Thanks: 2,582
Thanked 4,666 Times in 2,981 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 168
Eden ka mbyllur reputacionin
Re: Trans complete sex rearrangement

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doganieri Shiko postimin
Pune mirnoritetesh,

Turqit vdisnin per thyb
Kudo ka te till edhe ne albania lol
Eden nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 24-08-2019, 18:58   #25
SystemA
Shqiptar....mer
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 46,057
Thanks: 15,604
Thanked 9,254 Times in 6,258 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 397
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Re: Trans complete sex rearrangement

Skiptaret qe kane emigruar ne ...greqiris,jane....PESHTARAKE.

Me MISERABEL komb qe do emigroja.

Sipas MEJE.
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-08-2019, 11:53   #26
Pirati
Aga i Lugines
 
Avatari i Pirati
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 9,505
Thanks: 4,188
Thanked 4,522 Times in 3,007 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 239
Pirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėmPirati i pazėvėndėsueshėm
Re: Trans complete sex rearrangement

tani e lexova, kush e paska pas hapur temen natyrisht, se ai gollumi edhe ashtu eshte trans kamjunity, qashtu, peshke-bretkoce
__________________
...Good sense of humor, dirty mind, and a beautiful heart = Deadly Combination!
Pirati nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur